Origineel werk van Herman Brood. Zwolle 1946 - Amsterdam 2001. Titel: Meisje. Herkomst Herman Brood. Met aankoop factuur. Acryl op linnen. Afmeting: 80 x 80 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 18e Eeuw. Duitse School. Man en vrouw met kind in berglandschap. Olieverf op paneel. Afmeting: 43 x 33 cm. In goede staat.
Chris Overbeeke. In opdracht geschilderd als reclame. Twee bevers bij beverbouw. Olieverf op paneel. Afmeting: 40 x 40 cm. In goede staat.
Herman Bogman. 1890 - 1975. Stilleven. Olieverf op paneel. Afmeting: 50 x 35 cm. In goede staat.
Joop Kroppf. 1892 - 1979. Nettenboetsers bij de duinen. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 30 cm. In goede staat.
Herman Cornelis Adolf Paradies. 1883 - 1966. Stadsgezicht met gracht Haagse Veer in Rotterdam met vele figuren. Aquarel op papier. Afmeting: 58 x 38 cm. In goede staat.
Herman Brood. 1946 - 2001. Jumbo volgens Brood. Zeefdruk op papier. Afmeting: 90 x 100 cm. In goede staat.
Lilian Luiten. 1944 - 2012 Enschede. Dames en heren figuur naakt. Acryl op linnen. Afmeting: 180 x 110 cm. In goede staat.
Heinrich Zille. 1858 - 1929. Duitse School. Met boek. Twee meisjes in winterkleding. Pastel op papier. Afmeting: 24 x 15 cm. In goede staat.
Evert Moll. 1878 - 1965. Winters havengezicht met vele boten. Recentelijk professioneel gereinigd. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.
Jan Cossaar. 1874 - 1966. Figuren bij een kerk. Olieverf op linnen. Afmeting: 26 x 30 cm. In goede staat.
Eisman Semenowsky Paris. 1857 - 1911. Dame met dienblad in duinen. Pastel op papier. Afmeting: 43,5 x 31,7 cm. In goede staat.
Th. Jankowsky. 19e Eeuw. 1843 - 1905. Duitse School. Waarschijnlijk pseudoniem Karl Kaufmann. Kastelen bij meer. Behoeft restauratie. Olieverf op linnen. Afmeting: 69 x 56 cm. In redelijke staat.
Evert Moll. 1878 - 1955. Boten bij haveningang. Olieverf op linnen. Afmeting: 44 x 30 cm. In goede staat.
Guy Olivier. 2007. 1964 - . Twee dames op stap. 'Morgen zien we wel'. Gemengde techniek op papier. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.
R. Graafland. Circa 1920. Meisje in landschap. Olieverf op paneel. Afmeting: 45 x 33 cm. In goede staat.
Restsignatuur. Circa 1900. Ezelspan met eenden. Olieverf op paneel. Afmeting: 32 x 24 cm. In goede staat.
Constantin Stoitzner. 1863 - 1934. Duitse School. Visservolk op de kade. Olieverf op linnen. Afmeting: 100 x 70 cm. In goede staat.
Herman Brood. 1946 - 2001. Compositie met manshoofd. Acryl op linnen. Afmeting: 120 x 100 cm. In goede staat.
Joop Kropff. Scheepshelling Scheveningen. Olieverf op linnen. Afmeting: 77 x 100 cm. In goede staat.
Gesigneerd ORR. Mogelijk Louis Orr. Amerika 1879 - 1961. Boeren interieur, moeder met kinderen. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.
H.E. Rademaker. 1862. 1820 - 1885. Hollands panoramisch landschap met figuur. Behoeft restauratie. Olieverf op paneel. Afmeting: 45 x 59 cm. In redelijke staat.
Isaac Lazerus Israels 1925 (1865 - 1934 Amsterdam), olieverf op linnen, portret van Mevr. Melie Pan 1925 (taxatierapport voorhanden FL. 60.000,- ) 60x50cm. Cond.: G
Carl Deiker 1926. 1879 - 1958. Duitse School. Auerhaan met hennen in de sneeuw. Olieverf op linnen. Afmeting: 90 x 110 cm. In goede staat.