Kees Terlouw. 1890 - 1948. Hollandse gracht met boten. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.
Origineel werk van Herman Brood. Zwolle 1946 - Amsterdam 2001. Titel: Meisje. Herkomst Herman Brood. Met aankoop factuur. Acryl op linnen. Afmeting: 80 x 80 cm. In goede staat.
Onduidelijk monogram. 19 e Eeuw. Twee verdrietige meisjes in interieur met tamboerijn en kat. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 75 cm. In goede staat.
G.F. van Schagen. 1880 - 1968. Bloesemboom langs beek. Olieverf op linnen. Afmeting: 35 x 40 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Franse School. 19e Eeuw. Barbizon-stijl. Landschap met koeien. Olieverf op linnen. Scheurtje in linnen. Afmeting: 82 x 46 cm. In redelijk/goede staat.
Jan te Wierik. 1954 - 2002. Haaksbergen. Abstracte figuratieve voorstelling. Acryl op papier. Afmeting: 60 x 72 cm. In goede staat.
Jan te Wierik. 1993. 1954 - 2002. Haaksbergen. Abstract figuratieve fantasie figuren. Acryl op papier. Afmeting: 72 x 60 cm. In goede staat.
Renso Tamse. Wild en natuur schilder. Zwaan. Aquarel op papier. Afmeting: 52 x 97 cm. In goede staat.
Wim Bos. 1906 - 1977. Havengezicht Rotterdam. Olieverf op linnen. Afmeting: 100 x 60 cm. In goede staat.
Lot diverse interessante werken van Paul Dom, 1885 - 1978. Zeldzaam op de kunstmarkt. Onder andere: Aquarel strandgezicht, aquarellen, gouache, etsen etc.. Afmeting: circa 26 x 44 cm. In redelijk/go...
Ongesigneerd. 18e Eeuws rond schilderij. Moeder met kinderen. Craquele. Olieverf op linnen. Afmeting: ø 32 cm. In redelijke staat.
J.H. Parker. Tweede helft 20e eeuw. Bomschuiten met vissersvolk op strand. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.
J.H. Parker. Tweede helft 20e eeuw. Bomschuiten met vissersvolk op strand. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.
R. Henriëtte. Gezicht op kasteel. Olieverf op linnen met zandtechniek. Afmeting: 76 x 100 cm. In goede staat.
Ton Schulten, Ootmarsum. Coulissen landschap. Nr. 16/180. Zeefdruk op papier. Afmeting: 25 x 21 cm. In goede staat.
A.G. Hulshoff Pol. 1883 - 1957. Boerderij bij kerk met kippen. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.
Onduidelijk. J.H. Bolink? Abstracte compositie met zandtechniek. Olieverf op linnen. Afmeting: 110 x 80 cm. In goede staat.
Johan Hendrik Kaemmerer. 1894 - 1970. Stalinterieur met kippen. Olieverf op linnen. Afmeting: 30,5 x 24,5 cm. In goede staat.
Gerardus Johannes Delfgaauw. 1882 - 1947. Hollands poldergezicht met windmolens. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.
Ruud Weenink. '85. Wild + natuurschilder. Vijf valkensoorten. Gouache op papier. Afmeting: 24 x 35 cm. In goede staat.
Guillaume Corneille. Nr. 23/125 1987. 1922 - 2010. Interieur Amori. Lithografie op papier. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
D. Wessels. Nr. 10/30 2003. Dier met mannetje. Lithografie op papier. Afmeting: 85 x 70 cm. In goede staat.
Frans Beckers. 1898 - 1983. Rustende koe. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
Jan Nieuwenhus. 1922 - 1986. Heuvelland. Gouache op papier. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.