C.J. de Vogel. 19e Eeuw. Landschap met boerderij en schapen met herder. Olieverf op paneel. Afmeting: 29 x 38 cm. In redelijke staat.
Onduidelijk gesigneerd. Circa 1920. Duitse school? Landschap met bloembollenvelden. Olieverf op linnen. Afmeting: 100 x 76 cm. In goede staat.
Lucebert. 1924 - 1994. Nr. 38/40 1979. Titel: Neus, Nase, Nasiz. Lithografie op papier. Afmeting: 64 - 49 cm. In goede staat.
19e Eeuws ovaal damesportret. Olieverf op linnen. Afmeting: 67 x 79 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek miniatuurportret in messing bewerkte lijst. Circa 1900. Afmeting: 15 x 13 cm. In goede staat.
H. Endlich (Jan Knikker). 1889 - 1957. Bloemstilleven met celadon gemberpot. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
Meta Plückebaum. Duitse School. 1876 - 1945. Twee kittens met kikker. Ets op papier. Afmeting: 24 x 20 cm. In goede staat.
Portret. 19e Eeuw. Oude man met baard. Craquele. Olieverf op linnen. Afmeting: 48 x 39 cm. In redelijke staat.
C.J. van der Aa. 1883 - 1950. Almelo. Twents landschap met koeien en panorama op stad. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.
Drie antieke/oude Japanse gesigneerde houtsnedes met geisha's. Houtsnedes op papier. Afmeting: 37 - 39 cm. In redelijk/goede staat.
C. Balwé. Circa 1920. Boerenschuur met bloesembomen. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 45 cm. In goede staat.
J. Vos. Circa 1930. Hollands havengezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 60 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Franse School. 19e Eeuw. Barbizon-stijl. Landschap met koeien. Olieverf op linnen. Scheurtje in linnen. Afmeting: 82 x 46 cm. In redelijk/goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. 20e Eeuw. Parijs stadsgezicht met Eiffeltoren en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 90 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. 20e Eeuw. Twee naakte dames. Olieverf op paneel. Afmeting: 50 x 40 cm. In goede staat.
W. Nitboer. Romantisch Hollands stadsgezicht met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
J.H. Kaemmerer. 1894 - 1970. Poldergezicht met rietsnijder. Olieverf op linnen. Afmeting: 70 x 90 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Indonesische School. 50-er Jaren. Balinese danseres. Olieverf op linnen. Afmeting: 72 x 50 cm. In goede staat.
Vroege antieke handingekleurde gravure van Delft. 16e Eeuw. Gravure op papier. Afmeting: 23 x 30 cm. In redelijk/goede staat.
Oude handgeschilderde ikoon. Maria met kindje Jezus. 20e Eeuw. Afmeting: 23 x 18 x 2 cm. In goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven pioenrozen. Olieverf op paneel. Afmeting: 13 x 18 cm. In goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Vlinder. Olieverf op paneel. Afmeting: 13 x 18 cm. In goede staat.
Meta Plückebaum. 1876 - 1945. Duitse School. Twee kittens met strik. Ets op papier. Afmeting: 28 x 23 cm. In goede staat.
L. de Leeuw. Louis. Circa 1900. 1875 - 1931. Bosgezicht met beek. Olieverf op paneel. Afmeting: 38 x 27 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 19e Eeuw. Halfnaakte dame in landschap. Stukje verf af. Olieverf op linnen. Afmeting: 63,5 x 77 cm. In redelijk/goede staat.
Gerard Krol. 1882 - 1950. Twents landschap met boerderij, fruitbomen en kippen. Olieverf op paneel. Afmeting: 50 x 35 cm.In goede staat.
Gerard Krol. 1882 - 1950 Enschede. Molen bij Zonnebeek. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 60 cm. In goede staat.
Martinik? + Monogram. Spaanse School. Petite enciero gratuite. Dorpsgezicht Spanje met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 33 x 46 cm. In goede staat.
19e Eeuwse gesigneerde Chinese ajuard. Geisha met bloesems. Aquarel op papier. Links bovenin papier gescheurd. Afmeting: 78 x 44 cm. In redelijk/goede staat.
Meinert Volkers. 1988. 1927 - 2000. Enschede. De val. Olieverf op linnen. Afmeting: 45 x 55 cm. In goede staat.
Jan de Jong. 1863 - 1901. Hollands winters landschap met windmolen en wandelaar. Olieverf op paneel. Afmeting: 16 x 23 cm. In goede staat.
B.H. Bolink. 1876 - 1950 Enschede. Twentse boerderij met kippen. Aquarel op papier. Afmeting: 50 x 65 cm. In goede staat.
Jan van der Leest. 1907 - 1971 Hengelo. Landschap bij avond. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 30 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1920. Waslijn op achterhof. Olieverf op paneel. Afmeting: 43 x 28 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Klipper op zee. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 80 cm. In goede staat.
Th. Rangelink. Circa 1900. Mannetjes leeuw. Houtskool op papier. Beschadigd. Afmeting: 42 x 55 cm. In redelijke staat.
Mijndert van den Berg. 1876 - 1967. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.
Nadruk Picasso. Teckel. Gelimiteerde museum uitgave nadruk Picasso. Lithografie op papier. Afmeting: 22 x 27 cm. In goede staat.
Wetering de Rooy. 1877 - 1972. Boerderij. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 45 cm. In goede staat.
Drie antieke gravures. 17e - 18e Eeuw. Onder andere: Utrecht, Comm. Rer. Germ. Liber. Stavern, handingekleurd. Scheepstocht in den Jaare 1596 naar Nova Zembla. Afmeting: 20 - 35 cm. In redelijk/goede ...
F.A. van Mourik. Hollands wintergezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
Helmut Reuter. 1913 - 1985. Duitse school. Italiaans havengezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 80 cm. In goede staat.
Pijnenburg. Stilleven met fruit. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
L. Alleman. Meisje met ezel. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
Russische ikoon met zilver, 84 zolotniks, Ikoon van Christus, met houten portret in zilveren rizza, St Petersburg, 8,5x11cm. In goede staat
J.T.H. Wagner. Duitse School. Circa 1930. Huis bij Lago Maggiore. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1900. Interieur met kaarslicht. Olieverf op paneel. Afmeting: 37 x 49 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Circa 1930. Dorp met boot, figuur en ophaalbrug. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
Jaap van Kregten. 1878 - 1967. Martinustoren te Losser. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.
C. Valkman. Circa 1920. Boeren interieur met moeder en kind. Olieverf op paneel. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
Monogram H.M. Circa 1920. 17e Eeuws militair schip. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. 20e Eeuw. Parijs' stadsgezicht met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.
Onduidelijk. 20e Eeuw. Hollands havengezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.
Meinert Volkers. 1927 - 2000. Titel: Portret van een vrouw. Prijs: Hfl. 2000,=. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
W.J. Pasman. 1905 - 1984. Boerderij met boerin en kippen. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
De Groot? 70-er Jaren. Hemel landschap. Magische realisme. Acryl op linnen. Afmeting: 63 x 47 cm. In goede staat.
Onduidelijk. Balné?. Boerenhuis. Olieverf op paneel. Afmeting: 24 x 30 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 19e Eeuw. Mannen portret. Olieverf op linnen. Afmeting: 38 x 73 cm. In redelijk/goede staat.
J. van de Zwaart. Stilleven met fruit etc. Circa 1920. Olieverf op linnen. Afmeting: 45 x 33 cm. In goede staat.
Monogram P.V.B. Eerste helft 19e eeuw Duitse school. Portret Duitse heer. Olieverf op linnen. Afmeting: 46 x 52 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuwse gravure. Brand stadhuis Amsterdam 1652. Met antieke lijst. Afmeting: 46 x 37 cm. In redelijk/goede staat.
Theo v.d. Horst. 1921 - . Badend meisje (1980). Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
W. Aberson. 1948. Romantisch winters stadsgezicht met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 24 x 30 cm. In goede staat.
Ton Anconé. Oldenzaal, overleden. Bierpul met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
Meinert Volkers. '89. 1927 - 2000. Enschede. De astronaut. Olieverf op paneel. Afmeting: 44 x 35 cm. In goede staat.
Rodolf Banet. 1901 - 1993. Figurenvoorstelling. Olieverf op paneel. Afmeting: 12 x 17 cm. In goede staat.
Andre Tahon. 1907 - 1985. Kinderen achter een boom bij zwerver. Beschadigingen doek, rechtsonder. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 50 cm. In redelijk/goede staat.
H. Kamp. Landschap met boerderij en figuren. Tweede helft 20e eeuw. Olieverf op linnen. Afmeting: 90 x 60 cm. In goede staat.
Zeven maal diverse Duitse werken. K.L. Holst, landschap, olieverf, beschadigd. B. Witt, '32, man met beker, olieverf, goed. E. Pirner, landschap bomen, olieverf, goed. W. Kranich, Alter Fritz, lithogr...
Peter de Rijcke. Zeist 1945. Titel: Bevroren tranen. Acryl op linnen. Afmeting: 105 x 70 cm. In goede staat.
Twee antieke gravures. 17e - 18e Eeuw. Eén maal: De Lijstriers brengen stieren aan om die aan Paulus en Barnybas te offeren, J. Covens + C. Morbier. Eén maal: De Beurs. Afmeting: 34 - 42 cm. In redeli...
Drie maal Wetering de Rooy. 1877 - 1972. Drie landschappen divers. Olieverf op linnen. Afmeting: 32 - 44 cm. In redelijk/goede staat.
Ongesigneerd. 20e Eeuw. Portret vissersmeisje. Olieverf op linnen. Afmeting: 55 x 40 cm. In goede staat.
Prachtige antieke 17e eeuwse ingekleurde landkaart. Episcopatus Hildesiensis Gerhard Lust. Arenholdum Duitsland. Geographis Nurimbergce. Zeldzame uitvoering met prachtige ingekleurde gravures op papie...
Onduidelijk gesigneerd. Boer achter paardenploeg. Olieverf op paneel. Afmeting: 19 x 25 cm. In goede staat.
Jan Mankes. 1889 - 1920. Geitje bij hekwerk. Oude lithografie op papier. Afmeting: 20 x 11 cm. In goede staat.
Ferdinand Laufberger 1861. 1829 - 1881. Heren portret. Aquarel op papier. Afmeting: 11 x 8 cm. In goede staat.
Jan Kelderman. 1914 - 1990. Stadsgezicht Amsterdam met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.
Monogram onduidelijk. Eendenfamilie aan de waterkant. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
Restsignatuur. Eerste helft 20e eeuw. Kruik met bloem. Olieverf op paneel. Afmeting: 58 x 44 cm. In goede staat.
Oude landkaart van Leeuwarden, naar oud voorbeeld. Afmeting: 45 x 55 cm. Lithografie op papier. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Circa 1930. Koperen vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: 100 x 80 cm. In redelijk/goede staat.
P.A. Nijgh. 1876 - 1959 Enschede. Twentse watermolen. Aquarel op papier. Afmeting: 30 x 38 cm. In goede staat.
Meinert Volkers. 1927 - 2000. Kan met rozen. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
Phil Mey. Mick Jagger. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 50 cm. In goede staat.
Guerin. 20e Eeuw. Stadsgezicht Amsterdam met figuren op markt. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.
J. Bardot. 20e Eeuw. Parijs stadsgezicht met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 90 cm. In goede staat.
Onduidelijk. Circa 1910. Stadsgezicht met figuren Amsterdam. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In redelijke staat.
W.F. Smith. Circa 1970. Duitse school. Winters stadsgezicht bij avond. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.
W. Jungschlager. Circa 1940. 1913 - 1992. Hollands grachtengezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 50 cm. In goede staat.
Berends. Circa 1900. Stilleven met tin en fruit. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 74 cm. In goede staat.
Wetering de Rooy. 1877 - 1972. Knotwilgen langs een beek. Olieverf op linnen. Afmeting: 26 x 30 cm. In goede staat.
M. Catelein (Marcel) ?. 1907 - 1972. Zeilboten bij kade. Olieverf op linnen. Afmeting: 27 x 19 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1900. Boerderij bij boom. Olieverf op linnen. Afmeting: 33 x 44 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1920. Boerenhuis. Olieverf op linnen. Afmeting: 24 x 30 cm. In goede staat.
E. Cano. Italiaanse school. Italiaans landschap. Olieverf op linnen. In dubbele lijst. Afmeting: 45 x 38 cm. In goede staat.