H. Balman. 21e Eeuw. Vissersboot en vissersvolk op strand. Olieverf op paneel. Afmeting: 25 x 20 cm. In goede staat.
Jan Nieuwenhus. 1922 - 1986. Moderne figuratieve compositie. Gouache op papier. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.
Jan Nieuwenhus. 1922 - 1986. Moderne abstracte figuratieve voorstelling. Gemengde techniek op papier. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.
Mario Pasetto. Beautifull City Happy. 04-09-2016 + handgeschreven en geschilderde kaart van de kunstenaar. Acryl op linnen. Afmeting: 50 x 50 cm. In goede staat.
L. de Leeuw. Louis. Circa 1900. 1875 - 1931. Bosgezicht met beek. Olieverf op paneel. Afmeting: 38 x 27 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. 19e Eeuw. Boeren interieur met breiende vrouw voor venster. Gemengde techniek op papier. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
Dirkjan Ribbeling. 1932 - 2013. Abstract figuratieve voorstelling. Olieverf op linnen. Afmeting: 120 x 80 cm. In goede staat.
J. Halma. Poldergezicht met boerderijen en koeien. Olieverf op linnen. Afmeting: 72 x 58 cm. In goede staat.
Simon Kramer. Parijs' stadsgezicht met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 39 x 30 cm. In goede staat.
Atelier Dirkjan Ribbeling. 1932 - 2013. Abstracte voorstelling. Olieverf op linnen. Afmeting: 120 x 80 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 19e Eeuw. Riviergezicht met figuren en vee. Olieverf op paneel. Afmeting: 40 x 20 cm. In redelijk/goede staat.
Hans Georg Kley. 1916 Berlijn. Duitse school. Duitse boerderij met paarden bij drenkplaats, kippen en figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1910. Hermes met lams en kraaien. Aquarel op papier. Afmeting: 46 x 32 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Oosterse figuren in boten. Aquarel op papier. Afmeting: 28 x 37 cm. In goede staat.
Antiek miniatuurportret in messing bewerkte lijst. Circa 1900. Afmeting: 15 x 13 cm. In goede staat.
Antiek miniatuurportret in messing bewerkte lijst. Circa 1900. Afmeting: 15 x 13 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse ingekleurde gravure 'Le Medicin ala Maison'. Vochtvlekken. Afmeting: 61 x 47 cm. In redelijke staat.
Ongesigneerd. 18e - 19e Eeuw. Vaas met bloemen. Aquarel op papier. Afmeting: 21 x 16 cm. In goede staat.
Evert Bomhof. 1886 - 1949. Zwolle. Platbodems op de Zuiderzee. Olieverf op linnen. Afmeting: 96 x 60 cm. In goede staat.
Roger Reyniers. 1927 - 2011. Havengezicht met dukdalven. Olieverf op linnen. Afmeting: 45 x 38 cm. In goede staat.
Monogram P.V.B. Eerste helft 19e eeuw Duitse school. Portret Duitse heer. Olieverf op linnen. Afmeting: 46 x 52 cm. In goede staat.
Andre Tahon. 1907 - 1985. Kinderen achter een boom bij zwerver. Beschadigingen doek, rechtsonder. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 50 cm. In redelijk/goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. 20e Eeuw. Twee naakte dames. Olieverf op paneel. Afmeting: 50 x 40 cm. In goede staat.
J. Westendorp '64. Hollandse school. Stilleven met vaas en rode wijnfles. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.
Drie antieke gravures. 17e - 18e Eeuw. Onder andere: Utrecht, Comm. Rer. Germ. Liber. Stavern, handingekleurd. Scheepstocht in den Jaare 1596 naar Nova Zembla. Afmeting: 20 - 35 cm. In redelijk/goede ...
J.M. Vrolijk. 1846 - 1896. Drie kalveren voor houten bruggetje. Sepia op papier. Afmeting: 22 x 30 cm. In redelijk/goede staat.
17e - 18e Eeuwse gravure. Brand stadhuis Amsterdam 1652. Met antieke lijst. Afmeting: 46 x 37 cm. In redelijk/goede staat.
N. Wijnberg '47. 1918 - 2006. Badende figuren aan rivier. Lithografie op papier. Afmeting: 38 x 34 cm. In goede staat.
Jan Kelderman. 1914 - 1990 Amsterdam. Stadsgezicht Parijs met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
H. Kamp. Landschap met boerderij en figuren. Tweede helft 20e eeuw. Olieverf op linnen. Afmeting: 90 x 60 cm. In goede staat.
W. Aberson. 1948. Romantisch winters stadsgezicht met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 24 x 30 cm. In goede staat.
Lot (8x) diverse werken. Onder andere: G. Hagting, Stadhuis Enschede. Sepia, landschap, 19e eeuw. Boeren man, houtskool, Krol?. Expressief, berglandschap, gouache. Vrouw, G.C. Krol, potlood. Buste man...
Oud Chinees gesigneerd rolschilderij. 20e Eeuw. Afmeting: 183 x 57 cm. In goede staat.
Stierop? '42. Kalf in stal. Houtskool op papier. Afmeting; 24 x 31 cm. In goede staat.
Drie maal Wetering de Rooy. 1877 - 1972. Drie landschappen divers. Olieverf op linnen. Afmeting: 32 - 44 cm. In redelijk/goede staat.
Ongesigneerd. 20e Eeuw. Portret vissersmeisje. Olieverf op linnen. Afmeting: 55 x 40 cm. In goede staat.
Ewald. Circa 1930. Boereninterieur met moeder en kind. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.
17e Eeuwse Hollandse gravure. Anno 1673. Victorieus zeegevecht der Nederlandes tegens de Franse en Engelse vloot den 21 augustus 1673. Admiraal de Ruyter etc. Gravure op papier. Afmeting: 20 x 28,5 cm...
Ivo Kamphuis. Ann Hellen. Gemengde techniek met speelgoed. Olieverf op paneel. Afmeting: 60 x 55 cm. In goede staat.
Monogram H.M. Circa 1920. 17e Eeuws militair schip. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
Th. Rangelink. Circa 1900. Mannetjes leeuw. Houtskool op papier. Beschadigd. Afmeting: 42 x 55 cm. In redelijke staat.
Onduidelijk. 20e Eeuw. Hollands havengezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Boer achter paardenploeg. Olieverf op paneel. Afmeting: 19 x 25 cm. In goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met perziken. Olieverf op paneel. Afmeting: 13 x 18 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse aquarellen. Hollandse School. Eén maal ijspret met schaatsers. Eén maal stadsgezicht met gracht, koets en figuren. Aquarellen op papier. Afmeting: 31 x 23 cm. In goede staat.
Anton Heyboer. Dikke dame op strand. Pastel op papier. Afmeting: 40 x 35 cm. In goede staat.
Anton Heyboer. Twee dames op strand. Pastel op papier. Afmeting: 40 x 35 cm. In goede staat.
J.P.C. van Os. 1869 - 1944. Besneeuwd landschap met boeren schuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.
J. Vos. Circa 1930. Hollands havengezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 60 cm. In goede staat.
Henk Reerink. Hengelo. Watermolen Haaksbergen. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
Guilliaume Corneille omslagboek. Lithografie op papier. Afmeting: 38 x 26 cm. In goede staat.
Meinert Volkers. 1927 - 2000. Titel: Portret van een vrouw. Prijs: Hfl. 2000,=. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
Jan Mankes. 1889 - 1920. Geitje bij hekwerk. Oude lithografie op papier. Afmeting: 20 x 11 cm. In goede staat.
Ferdinand Laufberger 1861. 1829 - 1881. Heren portret. Aquarel op papier. Afmeting: 11 x 8 cm. In goede staat.
Helmut Reuter. 1913 - 1985. Duitse school. Italiaans havengezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 80 cm. In goede staat.
De Groot? 70-er Jaren. Hemel landschap. Magische realisme. Acryl op linnen. Afmeting: 63 x 47 cm. In goede staat.
Cees Landsaat. 1948 - . '78. Nr. 15/35. Bloemencorso te Halfweg. Ets op papier. Afmeting: 50 x 42 cm. In goede staat.
Twee maal Meinert Volkers. 1927 - 2000. Enschede. Aura en omhoog. Olieverf op linnen. Afmeting: 90 x 60 cm. In goede staat.
Meinert Volkers. 1988. 1927 - 2000. Enschede. Damesportret. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.
Meinert Volkers. 1988. 1927 - 2000. Enschede. Kajin. Olieverf op paneel. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 19e Eeuw. Stadsgezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 16 x 21 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Stadsgezicht met vele figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 32 x 40 cm. In goede staat.
Onduidelijk. Circa 1950. Hollandse School. Kalverstraat Amsterdam? Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
L. Alleman. Meisje met ezel. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
C. Wolters. Circa 1930. Hollands riviergezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
Twee maal landschap pendant. Tweede helft 20e eeuw. Bestaande uit: Winter ijspret + Zomer bospad met figuur. Olieverf op linnen. Afmeting: 17 x 13 cm. In goede staat.
Monogram onduidelijk. Eendenfamilie aan de waterkant. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
Restsignatuur. Eerste helft 20e eeuw. Kruik met bloem. Olieverf op paneel. Afmeting: 58 x 44 cm. In goede staat.
Zeven diverse werken. Lithografie, Adolf von Wenzel, Konzert. Lithografie, A. Union, Kaiser Wilhelm. Ets, A. Cossmann, Friedrich von Schiller. Lithografie, vrouw. H.V., ets, Jugendstil. Botanica, 18e...
Jos van Dijk. Bospad. Olieverf op paneel. Afmeting: 18 x 24 cm. In goede staat.
A.G. Hulshoff Pol. 1883 - 1957. Loosdrechtse plassen. Houtskool op papier. Afmeting: 65 x 47 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Indonesische School. Indonesische man met strohoed, snor en stoppelbaard. Olieverf op linnen. Afmeting: 21 x 17 cm. In goede staat.
Peter de Rijcke. Zeist 1945 - Titel: Dylan en Gascia. Gouache op papier. Afmeting: 63 x 47 cm. In goede staat.
Acht maal diverse werken. Bestaande uit: Twee maal Duitse school, modern, gemengde techniek. Eén maal Der Schwimmer, Vera Schwelgin. Eén maal Russische school, abstract, olieverf. Eén maal stilleven, ...
Wetering de Rooy. 1877 - 1972. Knotwilgen langs een beek. Olieverf op linnen. Afmeting: 26 x 30 cm. In goede staat.
J. Verbrugge. Circa 1900. Stadspoort met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
J. van Slogteren. Circa 1930. Hollands riviergezicht met boerderij en bloesemboom. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
Twee maal onduidelijk gesigneerd. Pendant. Circa 1970. Stadsgezichten Venetië. Olieverf op linnen. Afmeting: 20 x 50 cm. In goede staat.
Monogram J.P.K. de J. 1856. Hollandse school. Landschap met koeien. Aquarel op papier. Afmeting: 17 x 24 cm. In goede staat.
S. Altman. 20e Eeuw. 17e Eeuwse taveerne met figuren. Olieverf op linnnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
H. Koster? Circa 1900. Landschap met figuur en eenden. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 55 cm. In goede staat.
P.WJ. v/d Broek. Leeuwenpaar in landschap. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.
Drie antieke/oude Japanse gesigneerde houtsnedes met geisha's. Houtsnedes op papier. Afmeting: 37 - 39 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse gesigneerde Chinese ajuard. Geisha met bloesems. Aquarel op papier. Links bovenin papier gescheurd. Afmeting: 78 x 44 cm. In redelijk/goede staat.
Curt Schröder. Clowns' portret. Kunstlerklause. Olieverf op papier. Afmeting: 49 x 74 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1920. Antiek interieur. Olieverf op linnen. Afmeting: 26 x 30 cm. In goede staat.
H. van Lerven? Circa 1930. Lente Schaik, boerderij, fruitboom, boerin en kippen. Olieverf op linnen. Afmeting: 58 x 48 cm. In goede staat.
18e Eeuwse handingekleurde gravure. Chevaux d' Allemagne grave par J.G. Pforr. Gravure op papier. Afmeting: 39 x 30 cm. In goede staat.
Monogram A.R. Circa 1930. Boerenhuizen met bloembollenvelden. Olieverf op paneel. Afmeting: 50 x 103 cm. In redelijk/goede staat.
Ongesigneerd. 19e Eeuw. Mannen portret. Olieverf op linnen. Afmeting: 38 x 73 cm. In redelijk/goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Circa 1930. Koperen vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: 100 x 80 cm. In redelijk/goede staat.
Anton Dirckx. 1878 - 1927. Poldergezicht met windmolens en platbodem. Aquarel op papier. Afmeting: 40 x 60 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 18e - 19e Eeuw. Herder met vee. Aquarel op papier. Afmeting: 35 x 48 cm. In redelijke staat.
J. de Koning. Strandgezicht met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.
Enderby. Landschap. 20e Eeuw. Olieverf op linnen. Afmeting: 96 x 60 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1900. Stilleven met gemberpot en fruit. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 80 cm. In goede staat.