Guilliaume Corneille '96. 1922 - 2010. Nr. 135/250. Vrouw met duif, kat en vogel. Lithografie op papier. Afmeting: 35 x 40 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Engelse School. 19e Eeuw. Landschap met Engels kerkje, huizen en figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 80 x 50 cm. In goede staat.
Twee maal Hollandse school, pendant. 19e Eeuw. Onduidelijk monogram. Landschappen met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 28 x 38 cm. In goede staat.
Alfredo Caldini. 1953. 1917 - ...... Italiaanse school. Italiaanse kustplaats Sorrento. Olieverf op linnen. Afmeting: 93 x 62 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Stadsgezicht met bloemenmarkt en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 44 x 30 cm. In goede staat.
Frans Baaijens. 1896 - 1970. Groot zeegezicht schepen in storm. Olieverf op linnen. Afmeting: 77 x 107 cm. In redelijke staat.
Hein Kever. 1854 - 1922. Stilleven met vijzel, brood, kaas en aardewerk. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 40 cm. In goede staat.
Monogram GVV. Bloemstilleven. Olieverf op paneel. Afmeting: 55 x 50 cm. In goede staat.
Onduidelijk. Circa 1880. Hondenportret. Olieverf op linnen. Afmeting: 25 x 22 cm. In redelijk/goede staat.
H. Kramer? Hollandse School. 19e Eeuw. IJsbreker op rivier. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.
J.M. Kagchelland? Circa 1880. Stilleven met blaffende hond naar bij. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 60 cm. In goede staat.
D. Wessels. Nr. 10/30 2003. Dier met mannetje. Lithografie op papier. Afmeting: 85 x 70 cm. In goede staat.
Guillaume Corneille. Nr. 23/125 1987. 1922 - 2010. Interieur Amori. Lithografie op papier. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
Jan Mankes. 1889 - 1920. Melkende boerin. Houtsnede op papier. Afmeting: 19 x 14 cm. In goede staat.
Johan Hendrik Kaemmerer. 1894 - 1970. Stalinterieur met kippen. Olieverf op linnen. Afmeting: 30,5 x 24,5 cm. In goede staat.
J.H. Parker. Tweede helft 20e eeuw. Bomschuiten met vissersvolk op strand. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.
J.H. Parker. Tweede helft 20e eeuw. Bomschuiten met vissersvolk op strand. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.
G.F. van Schagen. 1880 - 1968. Bloesemboom langs beek. Olieverf op linnen. Afmeting: 35 x 40 cm. In goede staat.
C.M. Garms. 1863 - 1944. Beekje langs boerenhuis. Olieverf op linnen. Afmeting: 55 x 45 cm. In goede staat.
Herman Bogman. 1890 - 1975. Stilleven. Olieverf op paneel. Afmeting: 50 x 35 cm. In goede staat.
Guillaume Corneille. 1922 - 2010. Vrouw met duif. Ongenummerde reproductie op papier. Afmeting: 37 x 31 cm. In goede staat.
Simon Kramer. Parijs' stadsgezicht met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 39 x 30 cm. In goede staat.
Anton Heyboer. Twee dames op strand. Pastel op papier. Afmeting: 38 x 34 cm. In goede staat.
H. Balman. 21e Eeuw. Bomschuiten met vissersvolk op strand. Olieverf op paneel. Afmeting: 20 x 25 cm. In goede staat.
Grote collectie van 113 stuks antieke botanische handingekleurde gravures. 18e - 19e Eeuw. Zéér interessant !! Verkleuringen en lichte vochtschades mogelijk. Afmeting: 12 - 26 cm. In redelijk/goede st...
Antieke landkaart. Frederico de Wit. 1629 - 1706. Met Zuider zee. Gravure op papier. Afmeting: 47 - 57 cm. In redelijk/goede staat.
Ongesigneerd. 20e Eeuw. Belgische school. Figuren bij ezels. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 40 cm. In goede staat.
Theo van Wijngaarden. 1874 - 1952. Visser in boot bij avond. Olieverf op paneel. Afmeting: 25 x 20 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Stadsgezicht met vele figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 32 x 40 cm. In goede staat.
Onduidelijk. Circa 1950. Hollandse School. Kalverstraat Amsterdam? Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
L. Thron. Circa 1920. Kerkaltaar. Olieverf op linnen. Afmeting: 35 x 40 cm. In goede staat.
J. Singa. Bali. Indonesische School. Balinese dame. Olieverf op paneel. Afmeting: 20 x 22 cm. In goede staat.
Antiek Chinees gesigneerd handgeschilderd rolschilderij met vogel in bloesem bosschage. Aquarel op zijde. Afmeting: 103 x 32 cm. In goede staat.
Guilliaume Corneille '89. 1922 - 2010. Epreuve d' Artiste Nr. 1/12. Duif met hart. Lithografie op papier. Afmeting: 22 x 22 cm. In goede staat.
Guilliaume Corneille '99. 1922 - 2010. Epreuve d' Artiste Nr. 6/15. Vrouw met twee vogels. Lithografie op papier. Afmeting: 22 x 18 cm. In goede staat.
Antiek Chinees gesigneerd handgeschilderd rolschilderij met vogel in bloesem bosschage. Aquarel op zijde. Afmeting: 103 x 32 cm. In goede staat.
Antiek Chinees gesigneerd handgeschilderd rolschilderij met vogel en bloesemboom. Waterverf op zijde. Afmeting: 103 x 32 cm. In goede staat.
Antiek Chinees gesigneerd handgeschilderd rolschilderij met vogel in bamboe bosschage. Aquarel op zijde. Afmeting: 100 x 32 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Hollandse school. Circa 1840. Binnenhof met vrouw in deuropening. Olieverf op paneel. Afmeting: 31 x 25 cm. In goede staat.
Gerard Mensink. '56. Hattem. Boerenhuis. Olieverf op paneel. Afmeting: 65 x 42 cm. In goede staat.
Oude Byzantijnse handgeschilderde ikoon. Plated en verguld. 20e Eeuw. Afmeting: 32 x 27 x 3 cm. In goede staat.
Anton Pieck. Nr. 21/250. 1895 - 1972. Kruideniers interieur met winters stadsgezicht. Lithografie op papier. Afmeting: 47 x 30 cm. In goede staat.
Chris Overbeeke. In opdracht geschilderd als reclame. Lachende bruine beer. Olieverf op paneel. Afmeting: 40 x 40 cm. In goede staat.
Chris Overbeeke. Ongesigneerd. In opdracht geschilderd als reclame. Giraffenmoeder met jong. Olieverf op paneel. Afmeting: 40 x 40 cm. In goede staat.
Ype Wenning. 1879 - 1959. Binnenhof achter kerk met figuur. Olieverf op paneel. Afmeting: 22 x 14 cm. In goede staat.
Frans Beckers. 1898 - 1983. Rustende koe. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
Kees Terlouw. 1890 - 1948. Hollandse gracht met boten. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.
Chris Overbeeke. Ongesigneerd. In opdracht geschilderd als reclame. Konijnen familie. Olieverf op paneel. Afmeting: 40 x 40 cm. In goede staat.
Chris Overbeeke. Ongesigneerd. In opdracht geschilderd als reclame. Zeehond. Olieverf op paneel. Afmeting: 40 x 40 cm. In goede staat.
Chris Overbeeke. In opdracht geschilderd als reclame. Twee bevers bij beverbouw. Olieverf op paneel. Afmeting: 40 x 40 cm. In goede staat.
De Vries. Circa 1930. Hollands havengezicht bij avond. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 40 cm. In goede staat.
Drie antieke gravures. 17e - 18e Eeuw. Eén maal: Joshua met de kinderen Israëls, toegeschreven aan Jan Luyken. Circa 1700. In redelijke staat. Eén maal: Den tabernakel met zijnen voorhof, toegeschreve...
P. Renard. 21e Eeuw. Hollands strandgezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: circa 30 x 40 cm. In goede staat.
C. Wolters. Circa 1930. Hollands riviergezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
Rosenthal '84. Duitse school. Jongen bij boomstronk. Olieverf op linnen. Afmeting: 160 x 120 cm. In goede staat.
E. van der Ven. Roos met insecten. Aquarel op papier. Afmeting: 27 x 19 cm. In goede staat.
Jan J. van der Stap. 1874 - 1940. Hollands landschap met huis en punter in vaart. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 25 cm. In goede staat.
J. de Koning. Strandgezicht met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.
Lot (8x) diverse werken. Onder andere: G. Hagting, Stadhuis Enschede. Sepia, landschap, 19e eeuw. Boeren man, houtskool, Krol?. Expressief, berglandschap, gouache. Vrouw, G.C. Krol, potlood. Buste man...
Roger Reyniers. 1927 - 2011. Havengezicht met dukdalven. Olieverf op linnen. Afmeting: 45 x 38 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1910. Hermes met lams en kraaien. Aquarel op papier. Afmeting: 46 x 32 cm. In goede staat.
Atelier Dirkjan Ribbeling. 1932 - 2013. Abstracte voorstelling. Olieverf op linnen. Afmeting: 120 x 80 cm. In goede staat.
J. Halma. Poldergezicht met boerderijen en koeien. Olieverf op linnen. Afmeting: 72 x 58 cm. In goede staat.
Dirkjan Ribbeling. 1932 - 2013. Abstract figuratieve voorstelling. Olieverf op linnen. Afmeting: 120 x 80 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. 19e Eeuw. Boeren interieur met breiende vrouw voor venster. Gemengde techniek op papier. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
Mario Pasetto. Beautifull City Happy. 04-09-2016 + handgeschreven en geschilderde kaart van de kunstenaar. Acryl op linnen. Afmeting: 50 x 50 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Circa 1930. Landschap met molen en berkenbomen. Verso etiket Kunsthandel Borzo - 's-Hertogenbosch. Olieverf op linnen. Afmeting: 52 x 75 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Tweede helft 20e eeuw. Hollands stadsgezicht met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
J.C. Roelandse. Circa 1920. Landschap met hooikapschuur. Olieverf op paneel. Afmeting: 30 x 38 cm. In goede staat.
Leon Danchin. 1887 - 1938. Nr. 287. Jachthond met patrijs. Ingekleurde ets op papier. Afmeting: 50 x 34 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1880. Zeeuwse boerderij met boerin, wasgoed, kinderen en hond. Olieverf op linnen. Afmeting: 82 x 120 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse ingekleurde gravure van Amsterdam. Gezicht op het Westerdok. Gravure op papier. Afmeting: 44 x 29 cm. In goede staat.
Twee maal oude/antieke Japanse houtsnedes. Geisha's. Gesigneerd. Circa 1930. Afmeting: 19 - 30 cm. In goede staat.
Stutterheim. Circa 1900. Riviergezicht. Olieverf op paneel. Afmeting: 28 x 18 cm. In redelijk/goede staat.
G.F. van Schagen. 1880 - 1968. Gemberpot met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
Antiek Russisch ikoon, De vier uitverkorenen. Circa 1900. Lichte randschade. Afmeting: 28 x 35 cm. In goede staat.
Gerard Post Greve. 1913 - 1990. Landschap met boot en bruggetje. Olieverf op paneel. Afmeting: 35 x 19 cm. In goede staat.
Jos Rovers. 1893 - 1976. Stilleven met appels. Olieverf op paneel. Afmeting: 24,5 x 24,5 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Circa 1930. Houtsnede. Bloempot met cactus. Houtsnede op papier. Afmeting: 31 x 21 cm. In goede staat.
Jan Cossaar. 1874 - 1956. Religieuze voorstelling met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 16 x 22 cm. In goede staat.
R. Henriëtte. Gezicht op kasteel. Olieverf op linnen met zandtechniek. Afmeting: 76 x 100 cm. In goede staat.
Onduidelijk. Russische School. 1940. Portret Russische man in winterkleding. Houtskool op papier. Afmeting: 46 x 61 cm. Klein scheurtje in papier. In redelijk/goede staat.
Anton Dirckx. 1878 - 1927. Poldergezicht met windmolens en platbodem. Aquarel op papier. Afmeting: 40 x 60 cm. In goede staat.
Jan Cremer. 1940 - . Nr. 39/350. Terra Umbro 2, 2003. Lithografie op papier. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.
Jan te Wierik. 1995. Nr. 58/80. 1954 - 2002 Rekken. Lithografie op papier. Abstract figuratieve compositie. Afmeting: 113 x 58 cm. In goede staat.
Meinert Volkers. 1988. 1927 - 2000. Enschede. Kajin. Olieverf op paneel. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
Meinert Volkers. 1988. 1927 - 2000. Enschede. Damesportret. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.
Twee maal Meinert Volkers. 1927 - 2000. Enschede. Aura en omhoog. Olieverf op linnen. Afmeting: 90 x 60 cm. In goede staat.
Henk Reerink. Hengelo. Watermolen Haaksbergen. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met perziken. Olieverf op paneel. Afmeting: 13 x 18 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 18e - 19e Eeuw. Vaas met bloemen. Aquarel op papier. Afmeting: 21 x 16 cm. In goede staat.
Almati. Circa 1940. Oosters portret oude man. Olieverf op linnen. Afmeting: 39 x 27 cm. In goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met divers fruit. Olieverf op paneel. Afmeting: 13 x 18 cm. In goede staat.
Ton Anconé. Oldenzaal, overleden. Oude Saksische schuur te Fleringen. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.
Antieke ikoon. Circa 1900. Religieus, handbeschilderd. Afmeting: 30 x 22 cm. In redelijk/goede staat.
Ivo Kamphuis. Ann Hellen. Gemengde techniek met speelgoed. Olieverf op paneel. Afmeting: 60 x 55 cm. In goede staat.