Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

38. Oktoberveiling 2018

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 12 oktober 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Niek van der Plas, Winters bosgezicht
Startprijs 400 EUR

Niek van der Plas. Winters bosgezicht met wandelaars. Olieverf op paneel. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.

Italiaanse school, Veestuk bij ruïne
Startprijs 400 EUR

Italiaanse school. Italiaanse ruïne met veel vee en herder. Olieverf op linnen. Afmeting: 45 x 39 cm. In goede staat.

Herman Brood, Jumbo
Resultaat: 300 EUR

Herman Brood. 1946 - 2001. Jumbo volgens Brood. Zeefdruk op papier. Afmeting: 90 x 100 cm. In goede staat.

Haku Maki, Tomaat aan tak
Startprijs 220 EUR

Haku Maki. 1924 - 2000. Tomaat aan tak. Houtsnede op papier. Afmeting: 38 x 27 cm. In goede staat.

H.C.A. Paradies, Stadsgezicht met gracht
Resultaat: 800 EUR

Herman Cornelis Adolf Paradies. 1883 - 1966. Stadsgezicht met gracht Haagse Veer in Rotterdam met vele figuren. Aquarel op papier. Afmeting: 58 x 38 cm. In goede staat.

Joop Kroppf, Nettenboetsers bij duinen
Startprijs 950 EUR

Joop Kroppf. 1892 - 1979. Nettenboetsers bij de duinen. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 30 cm. In goede staat.

Jan Rijlaarsdam, Figuren bij marktkraam
Resultaat: 375 EUR

Jan Rijlaarsdam. 1911 - 2007. Figuren bij marktkraam. Gemengde techniek op papier. Afmeting: 33 x 43 cm. In goede staat.

Herman Bogman, Stilleven
Startprijs 200 EUR

Herman Bogman. 1890 - 1975. Stilleven. Olieverf op paneel. Afmeting: 50 x 35 cm. In goede staat.

Herman Bogman, Glazen vaas met bloemen
Startprijs 250 EUR

Herman Bogman. 1890 - 1975. Glazen vaas met bloemen. Aquarel op papier. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.

C.M. Garms, Beekje langs boerenhuis
Startprijs 200 EUR

C.M. Garms. 1863 - 1944. Beekje langs boerenhuis. Olieverf op linnen. Afmeting: 55 x 45 cm. In goede staat.

Chris Overbeeke, 2 Knaagdieren
Startprijs 150 EUR

Chris Overbeeke. In opdracht geschilderd als reclame. Twee bevers bij beverbouw. Olieverf op paneel. Afmeting: 40 x 40 cm. In goede staat.

Chris Overbeeke, Zeehond
Startprijs 150 EUR

Chris Overbeeke. Ongesigneerd. In opdracht geschilderd als reclame. Zeehond. Olieverf op paneel. Afmeting: 40 x 40 cm. In goede staat.

Chris Overbeeke, Konijnen familie
Startprijs 150 EUR

Chris Overbeeke. Ongesigneerd. In opdracht geschilderd als reclame. Konijnen familie. Olieverf op paneel. Afmeting: 40 x 40 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Man en vrouw met kind
Resultaat: 250 EUR

Ongesigneerd. 18e Eeuw. Duitse School. Man en vrouw met kind in berglandschap. Olieverf op paneel. Afmeting: 43 x 33 cm. In goede staat.

German Grobe, Schelpenvisser in paardenkar
Resultaat: 780 EUR

German Grobe. 1857 - 1938. Schelpenvisser in paardenkar. Olieverf op paneel. Afmeting: 55 x 45 cm. In goede staat.

K. Terlouw, Hollandse gracht met boten
Startprijs 150 EUR

Kees Terlouw. 1890 - 1948. Hollandse gracht met boten. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.

Herman Brood, Meisje
Resultaat: 1.405 EUR

Origineel werk van Herman Brood. Zwolle 1946 - Amsterdam 2001. Titel: Meisje. Herkomst Herman Brood. Met aankoop factuur. Acryl op linnen. Afmeting: 80 x 80 cm. In goede staat.

Onduidelijk monogram, Twee verdrietige meisjes
Startprijs 1.000 EUR

Onduidelijk monogram. 19 e Eeuw. Twee verdrietige meisjes in interieur met tamboerijn en kat. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 75 cm. In goede staat.

G.F. van Schagen, Bloesemboom langs beek
Startprijs 200 EUR

G.F. van Schagen. 1880 - 1968. Bloesemboom langs beek. Olieverf op linnen. Afmeting: 35 x 40 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., Landschap met koeien
Resultaat: 90 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Franse School. 19e Eeuw. Barbizon-stijl. Landschap met koeien. Olieverf op linnen. Scheurtje in linnen. Afmeting: 82 x 46 cm. In redelijk/goede staat.

Jan te Wierik, Abstracte figuratieve voorstelling
Startprijs 550 EUR

Jan te Wierik. 1954 - 2002. Haaksbergen. Abstracte figuratieve voorstelling. Acryl op papier. Afmeting: 60 x 72 cm. In goede staat.

Jan te Wierik, Abstract figuratief
Resultaat: 500 EUR

Jan te Wierik. 1993. 1954 - 2002. Haaksbergen. Abstract figuratieve fantasie figuren. Acryl op papier. Afmeting: 72 x 60 cm. In goede staat.

Renso Tamse, Zwaan
Resultaat: 325 EUR

Renso Tamse. Wild en natuur schilder. Zwaan. Aquarel op papier. Afmeting: 52 x 97 cm. In goede staat.

B. Hanrath, Marter
Resultaat: 400 EUR

B. Hanrath (Bernd). Wild en natuur schilder. Marter. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.

Wim Bos, Bomschuiten bij de branding
Resultaat: 350 EUR

Wim Bos. 1906 - 1977. Bomschuiten bij de branding. Olieverf op linnen. Afmeting: 100 x 60 cm. In goede staat.

Wim Bos, Havengezicht Rotterdam
Resultaat: 375 EUR

Wim Bos. 1906 - 1977. Havengezicht Rotterdam. Olieverf op linnen. Afmeting: 100 x 60 cm. In goede staat.

Lot diverse werken van Paul Dom
Startprijs 1.700 EUR

Lot diverse interessante werken van Paul Dom, 1885 - 1978. Zeldzaam op de kunstmarkt. Onder andere: Aquarel strandgezicht, aquarellen, gouache, etsen etc.. Afmeting: circa 26 x 44 cm. In redelijk/go...

Ongesigneerd, Moeder met kinderen
Resultaat: 120 EUR

Ongesigneerd. 18e Eeuws rond schilderij. Moeder met kinderen. Craquele. Olieverf op linnen. Afmeting: ø 32 cm. In redelijke staat.

J.H. Parker, Bomschuiten met vissersvolk op strand
Startprijs 200 EUR

J.H. Parker. Tweede helft 20e eeuw. Bomschuiten met vissersvolk op strand. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.

J.H. Parker, Bomschuiten met vissersvolk op strand
Startprijs 200 EUR

J.H. Parker. Tweede helft 20e eeuw. Bomschuiten met vissersvolk op strand. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.

P.J.A. Wagemans, Stadspoort
Resultaat: 110 EUR

P.J.A. Wagemans. 1879 - 1955. Stadspoort met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.

R. Henriëtte, Gezicht op kasteel
Startprijs 100 EUR

R. Henriëtte. Gezicht op kasteel. Olieverf op linnen met zandtechniek. Afmeting: 76 x 100 cm. In goede staat.

J. van Rossum, Boerenhuis met wasvrouw
Resultaat: 140 EUR

Jacob van Rossum. 1881 - 1963. Boerenhuis met wasvrouw. Olieverf op paneel. Afmeting: 25 x 18 cm. In goede staat.

Ton Schulten, Coulissen landschap
Resultaat: 100 EUR

Ton Schulten, Ootmarsum. Coulissen landschap. Nr. 42/180. Zeefdruk op papier. Afmeting: 25 x 21 cm. In goede staat.

Ton Schulten, Coulissen landschap/Groene weide.
Resultaat: 100 EUR

Ton Schulten, Ootmarsum. Coulissen landschap. Nr. 16/180. Zeefdruk op papier. Afmeting: 25 x 21 cm. In goede staat.

A.G. Hulshoff Pol, Boerderij bij kerk
Resultaat: 240 EUR

A.G. Hulshoff Pol. 1883 - 1957. Boerderij bij kerk met kippen. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.

Onduidelijk/J.H. Bolink? , Abstract
Resultaat: 200 EUR

Onduidelijk. J.H. Bolink? Abstracte compositie met zandtechniek. Olieverf op linnen. Afmeting: 110 x 80 cm. In goede staat.

R. Craeyvanger, Vernissage in het bos met figuren
Resultaat: 260 EUR

Reinier Craeyvanger. 1812 - 1880. Vernissage in het bos met figuren. Sepia op papier. Afmeting: 25 x 18 cm. In goede staat.

J.H. Kaemmerer, Stalinterieur met kippen
Startprijs 200 EUR

Johan Hendrik Kaemmerer. 1894 - 1970. Stalinterieur met kippen. Olieverf op linnen. Afmeting: 30,5 x 24,5 cm. In goede staat.

G.J. Delfgaauw, Poldergezicht met windmolens
Resultaat: 470 EUR

Gerardus Johannes Delfgaauw. 1882 - 1947. Hollands poldergezicht met windmolens. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.

Jan Mankes, Melkende boerin
Startprijs 200 EUR

Jan Mankes. 1889 - 1920. Melkende boerin. Houtsnede op papier. Afmeting: 19 x 14 cm. In goede staat.

Ruud Weenink, Valken
Resultaat: 140 EUR

Ruud Weenink. '85. Wild + natuurschilder. Vijf valkensoorten. Gouache op papier. Afmeting: 24 x 35 cm. In goede staat.

Corneille, Interieur Amori
Startprijs 200 EUR

Guillaume Corneille. Nr. 23/125 1987. 1922 - 2010. Interieur Amori. Lithografie op papier. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.

D. Wessels, Dier met mannetje
Startprijs 200 EUR

D. Wessels. Nr. 10/30 2003. Dier met mannetje. Lithografie op papier. Afmeting: 85 x 70 cm. In goede staat.

Frans Beckers, Rustende koe
Startprijs 150 EUR

Frans Beckers. 1898 - 1983. Rustende koe. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.

Jan Nieuwenhus, Heuvelland
Startprijs 350 EUR

Jan Nieuwenhus. 1922 - 1986. Heuvelland. Gouache op papier. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.

Jan Nieuwenhus, Revolutie spelen
Startprijs 350 EUR

Jan Nieuwenhus. 1922 - 1986. Revolutie spelen. Gouache op papier. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.

Jan Nieuwenhus, Energie
Startprijs 350 EUR

Jan Nieuwenhus. 1922 - 1986. Energie. Gemengde techniek op papier. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.