Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

38. Oktoberveiling 2018

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 12 oktober 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Zilveren collier met stempels
Resultaat: 40 EUR

Zilveren jasseroncollier met signetten, 835/000, MT.: Niekerk, Schoonhoven. lengte 75 cm. ca 32,6 gram. In goede staat

3 Delen zilver met blauwe steen
Resultaat: 45 EUR

Drie zilveren sieraden met licht blauwe stenen, met een broche een ring en een hanger. Diverse gehaltes. ca 17,3 gram. In goede staat

Citrien collier met gouden sluiting
Startprijs 125 EUR

Collier van gefacetteerde citrienkralen, 8 mm, bevestigd aan een gladde ovale geelgouden sluiting. lengte 43 cm. In goede staat

Collier van cloisonnekralen en parels
Startprijs 90 EUR

Collier van parels en cloisonne kralen, met een witgouden bolslot met bewerking, 585/000. Lengte 45 cm

Agaat armband met goud
Startprijs 210 EUR

Armband met agaat bevestigd aan een geelgouden sluiting. Armband met 2 rijen ronde agaatkralen, ø 10mm, bevestigd aan een opengewerkte ronde sluiting met carneool, ø 20mm, met geschulpte rand. lengte ...

Collier van rookkwarts met zilveren kruis
Startprijs 210 EUR

Collier van gefacetteerde rookkwarts kralen, in het midden voorzien van een groot zilver, deels verguld kruis bezet met diverse kleurstenen. Het collier is versierd met 12 gouden bolletjes, 585/000. G...

Gouden ring met granaat
Resultaat: 55 EUR

Gouden ring met granaat, 585/000. Ring met ovaal gefacetteerde graant versierd met een rand met kleine granaten. Grootte kop 20x17mm. Middensteen wat afgesleten. ca 5,1 gram. ø 57 .

Geelgouden broche met granaat
Resultaat: 50 EUR

Geelgouden broche, 585/000, met een bewerkte rand voorzien van een ovale gefacetteerde granaat. 25x21mm. ca 6,5 gram. In goede staat

Culitvé parel
Resultaat: 30 EUR

Cultivé parel, ø 11 mm. minimale oneffenheden.

Schmuck-collier
Startprijs 25 EUR

Fraai uitgewerkt schmuckcollier uit geelmetaal, similie en lichtblauwe stenen. In goede staat

Zilveren zakhorloge met ketting
Startprijs 60 EUR

Zilveren zakhorloge met zilveren ketting, Zakhorloge met een bewerkte rand, met vergulde elementen op de witte emaille wijzerplaat. Voorzien van een zilveren ketting met niéllo bewerkte schakels. leng...

Zilveren klemband bewerkte uiteinden
Startprijs 55 EUR

Zilveren klemband, 800/000, met graveerwerk en bewerkte uiteinden met opgelegde krullen. ø 68x55mm, ca 41 gram. Breedte 9-14 mm. In goede staat

Zilveren vergulde armband en broche met vlinder
Resultaat: 55 EUR

Zilver vergulde armband en broche, 900/000, bezet met granaat. Een broche in de vorm van een vlinder, 43x33mm, volledig bezet met granaten en voorzien van een veiligheidsluiting. En een armband met sc...

Zilveren slavenband met turkoois, Navajo
Startprijs 55 EUR

Zilveren klemband, 925/000, met V-vorm en versierd met bladeren en een ovaal cabouchon geslepen turkoois in een geschulpte zetrand. MT.: Kenneth Begay, USA. 60x45 mm. ca 17,15 gram.

Jade hanger
Startprijs 50 EUR

Jadehanger, ovaal gesneden met duiven. voorzien van certificaat . Grootte 40x24mm.

3 Zilveren armbanden
Startprijs 45 EUR

Drie zilveren armbanden, 925/000, een zilveren schakelband versierd met parelmoer, 5 mm, een gerhodineerde schakelband met zirconia's, 6 mm, en een slavenband, bol rechthoekig model, 9 mm, met dop. To...

2 Zilveren armbanden
Startprijs 45 EUR

Twee zilveren armbanden, 925/000 en 835/000. Breedte 6 en 10 mm. Lengte 21 cm. Totaal ca 32,1 gram. In goede staat

Choker met camee's
Resultaat: 45 EUR

Geelmetalen choker met driehoeken versierd met filigrain bewerking en 3 camee's. lengte 45 cm. Breedte 27 mm. In goede staat

Zilveren collier en armband meander
Startprijs 40 EUR

Zilveren collier en armband, 925/000, met een meanderschakel met een gematteerde bewerking. breedte 6,5 mm. Voorzien van bakslot en veiligheid. lengte 42-18 cm. Totaal ca 49 gram. In goede staat

Zilveren hanger en ring met parels
Resultaat: 40 EUR

Zilveren ring en hanger, 925/000, met parel. Hanger rond gecontourneerd met bewerking in het midden bezet met een grote parel, ø14 mm, 23x40mm, bevestigd aan een lang zilveren collier, 835/000, 75 cm...

3 Zilveren ringen
Startprijs 40 EUR

Lot met drie zilveren ringen, met lapis lazuli, opaal en een blauwe glassteen. totaal ca 26,1 gram. In goede staat

3 Zilveren ringen
Startprijs 30 EUR

Lot met 3 zilveren ringen, 925/000, een ring met roos, ø 56, een ring met paars emaille en zirconia's, ø56, en een handgemaakte ring met gekleurde stenen, ø60. totaal ca 27,6 gram. In goede staat

Zilveren gourmetcollier
Resultaat: 30 EUR

Zilveren collier, 925/000, met een gourmetschakel. Breedte 6 mm, Lengte 45 cm. ca 26,6 gram. In goede staat.

Zilveren klemband met slang
Resultaat: 40 EUR

Zilveren rinkelband, 800/000, gevormd uit een slang. ø64 mm. ca 35 gram. Breedte 3,5-30 mm. In goede staat