Twee kristallen flessenbakken met ster op de bodem voorzien van een zilveren rand, MT.: Burger & zonen, Haarlem 1952-1975. ø 12 cm. In goede staat
Pijp met zilveren dop, 835/000, met narrenkap. MT.:G.Hooghwinkel, Schoonhoven, 1848-1864. 14 cm. In goede staat
Zilveren brillenkoker, 833/000, ovaal met gegraveerd deksel en ribbewerking aan de onder- en zijkant. MT.:F. van Baaren, Schoonhoven, jl.:q:1875. 13x3,5x1cm. ca 67 gram. In goede staat
Zilveren tafelbel, 833/000, versierd met floraaldecor. MT.: J.Held, Amsterdam, jl.: e:1864. Voorzien van bronzen binnenbel. ø10x17cm. Rand iets uit model verder in goede staat
Twee flessenbakken met zilveren rand, 835/000, één met randbewerking met sterren en één met een parelrand, spiegelinleg ontbreekt. ø13,5cm. In goede staat
Zilveren schaal, 925/000, met omgeslagen rand versierd met gezaagd bloemdecor, grote gezaagde bloemen en graveerwerk. ø26x6cm. ca 348 gram. In goede staat
Grote zilveren kom, 835/000, rond model met hamerslag op ronde voet. Voorzien van twee draagringen bevestigd aan leeuwenkoppen. ø 20x10 cm. Engels, London. Ca. 440 gram.
Zes zilver vergulde lepels met peervormige bak en een steel versierd met florale elementen bekroond met een puttihoofd. 16 cm. ca 208 gram. Vergulding deels afgesleten. In goede staat
Loddereinfles met geelgouden dop, 585/000, met geslepen kristal voorzien van gouden kraag en dop met graveerwerk op het deksel. 35x20x90mm, In goede staat
Zilveren fruitschaal, 800/000, ovale schaal op 4 bolpoten en versierd met Djokja bewerking. 31x22x7cm. ca 409 gram. In goede staat
Zilveren bonbonmandje, 833/000, schuitvormig met gezaagd spijlenpatroon. 15x9x5,5cm. MT.: Koninklijke Kempen, Begee en Vos, Voorschoten, jl.: M:1922. ca 62 gram. In goede staat
Twee zilveren zoutvaatjes, 925/000, met blauw glas. Empire. Schuitvormige vaatjes met gezaagd meanderpatroon met ramskoppen. Voorzien van een lepeltje. 9x6x7cm. in goede staat