Zilveren theepotje, 835/000, rond bol model versierd met parelrand en houten greep. MT.: Van Kempen en zonen, Voorschoten jl.: O:1898. 20x12x15cm. ca 279 gram. Wat gedeukt.
Nautiles schelp, gemaakt als doos met zilveren deksel en voet, BWG, met djokja motief. 16x10x9cm. In goede staat
Zilveren schaal, 833/000, schuitvorm met parelrand en handgezaagd spijlen-, floraal- en ovaalpatroon. 26x15x9cm. ca 231 gram. MT.: J.Ph. de Vries, Hoorn jl.:R:1927. In goede staat
Zilveren 835/000 roomstel met parelranden op ovaal blaadje met parelrand. Gemerkt D.J. Aubert - Den Haag. Afmeting: 19 x 13,5 x 8 cm. Ca. 292 gram. In goede staat.
Zilveren doos, 833/000, heupmodel, op pootjes met greep. Doos met ribbewerking, geplaatst op 4 klauwpootjes met een greep met figuren. MT.: H.Kuijlenburg, Schoonhoven jl.:H:1842. 12,5x7,5x3cm. ca 199 ...
Zilveren snuifdoosje, Louis XVI, gecontourneerd model met miniatuur schilderijtje met figuren op ivoor, iets vervaagt. Vermoedelijk 18e eeuw, Duits Nürberg. 6x4,5cm. Voorzien van onedele binnenbak.
Kleine Chanoeka kandelaar, 835/000, op ronde voet met bloemversiering. Een 9-lichts kandelaar met armen gemaakt uit ranken. 15x5x17cm. ca 83 gram In goede staat.
Schaar met zilveren grepen met zilveren ketting en rokhaak in bloemvorm met bloedkoraal. 800/000. Totale lengte 40 cm.
Schaar met zilveren grepen, rokhaak en ketting, 835/000, schaar met zilveren bewerkte grepen geplaatst aan een zilveren gourmetketting met rokhaak met harp, voorzien van frans keur. totaal 72 cm. In g...
Fraaie zilveren tabaksdoos, 833/000. Tabaksdoos met holle vorm op 4 bolpoten. De deksel is voorzien van een gravure van een groot gebouw en Biedermeier bloemwerk. De onderzijde is geribd. jl.: F:1890....
Antiek zilveren zakmes, met opengewerkte zilveren greep met figuren gemaakt voor Jurjen Iskamp ca 1800, voorzien van een zilveren, 925/000, mes Engeland, sheffield Harrison Brothers & Howson. 15 cm, ...
Zilveren peper- en zoutstrooier, 925/000, kegelvormig op ronde voet en voorzien van glazen binnenzijde. ø5x12cm. In goede staat
Twee zilveren bruidegomspijpjes, 833/000, één met een ruiter te paard en één met een knoop. Beiden wat gedeukt. 11-12cm.
Zilveren zakhorloge, ø36 mm, met sleutelopwinding, voorzien van ketting met biesmarkschakel. 27 cm. In goede staat Functies niet getest.
Suikercoupe met zilver, 833/000, en blauw glazen bak. Coupe met zilveren houder versierd met guirlandes, strikken en portretten. Geplaatst op 3 klauwpoten. ø9,5x11cm. MT.: Zaanlandse zilversmederij, Z...
Zilveren hengselschaal, 800/000, ovaal model met floraal gezaagd patroon. Met parelrand. 25x17x17cm. Oostenrijk MT.:JH. ca 258 gram. In goede staat
Set met 2 zilveren kandelaren, 925/000, op ronde voet versierd met een getorste bewerking. Met gevulde voet. ø10x11cm. In goede staat
Zilveren bord met parelrand, 900/000. ø 21 cm. ca 276 gram. In goede staat
Antiek zilveren theebus met gedreven florale afbeeldingen en theedrinkende heer en dame. Deksel met gedreven afbeelding van een vogelpaartje. Deksel is tevens te gebruiken als maatbekertje. Diverse ps...
18e Eeuws mes met schede en zilver. Reismes met zilveren heft en een schede van roggehuid met zilver, voorzien van graveerwerk. 13,5cm. In redelijk goede staat.
Houten wandelstok voorzien van geelgouden knop, versierd met een gegraveerd cartouche met Biedermeier decor. Lengte: 90 cm. De stok is gesigneerd, CAZAL. In goede staat
Ovale zilveren koektrommel, 800/000, met scharnierend deksel en versierd met Djokja motieven. 19x13x8cm. ca 482 gram. In goede staat
Zilveren kom, 925/000, op uitgewerkte klauwpoten met cannelures en een rand met bandwerk. Met twee gekrulde grepen. 21x19x11cm. Voorzien van gravure aan de onderzijde. ca 570 gram. In goede staat
Russische thorapointer (jatje) van cornalijn met zilveren monturen, bezet met diverse edelstenen. Lengte: 17 cm. In goede staat.