Zilveren broodmand, 833/000, opengewerkt schuitmodel met spijlendecor, geplaatst op een ovale voet met geirbde rand. De mand is voorzien van 2 leeuwenkoppen met draagringen. ca 365 gram. 29x18x9cm. Eé...
Zilveren broodmand, 835/000, ovaal gecontourneerd model met gezaagd spijlenpatroon en parelrand. MT.: Koninklijke van Kempen en begeer, Zeist, jl.:c 1962 28x20x7,5cm. ca 335 gram. In goede staat
Twee zilveren bonbonschaaltjes, een ovaal opengewerkt bonbonmandje, 835/000, met geschulte rand, 13x10x4cm, breukje in de rand, en een ovaal gecontourneerd mandje, 925/000, met omgeslagen rand en geza...
Twee kristallen flessenbakken met ster op de bodem voorzien van een zilveren rand, MT.: Burger & zonen, Haarlem 1952-1975. ø 12 cm. In goede staat
Pijp met zilveren dop, 835/000, met narrenkap. MT.:G.Hooghwinkel, Schoonhoven, 1848-1864. 14 cm. In goede staat
Zilveren brillenkoker, 833/000, ovaal met gegraveerd deksel en ribbewerking aan de onder- en zijkant. MT.:F. van Baaren, Schoonhoven, jl.:q:1875. 13x3,5x1cm. ca 67 gram. In goede staat
Zilveren tafelbel, 833/000, versierd met floraaldecor. MT.: J.Held, Amsterdam, jl.: e:1864. Voorzien van bronzen binnenbel. ø10x17cm. Rand iets uit model verder in goede staat
Schaar met zilveren grepen, rokhaak en ketting, 835/000, schaar met zilveren bewerkte grepen geplaatst aan een zilveren gourmetketting met rokhaak met harp, voorzien van frans keur. totaal 72 cm. In g...
Twee flessenbakken met zilveren rand, 835/000, één met randbewerking met sterren en één met een parelrand, spiegelinleg ontbreekt. ø13,5cm. In goede staat
Rechthoekig geslepen kristallen schotel met gecontourneerde rand en Russisch slijpsel. Voorzien van een zilveren 835/000 beugel met graveerwerk. Mr. H.S. de Leeuw - Den Bosch. Anno 1845. Rand minimale...
Antieke zilveren brandewijnkom, 833/000, met deksel. Ovale kom met cannelures en gedreven voorstellingen versierd met parelrand, geplaatst op een ovale voet met C-voluten en bloemen. De brandewijnkom ...
Zilveren schaal, 925/000, met omgeslagen rand versierd met gezaagd bloemdecor, grote gezaagde bloemen en graveerwerk. ø26x6cm. ca 348 gram. In goede staat
Grote zilveren kom, 835/000, rond model met hamerslag op ronde voet. Voorzien van twee draagringen bevestigd aan leeuwenkoppen. ø 20x10 cm. Engels, London. Ca. 440 gram.
Zes zilver vergulde lepels met peervormige bak en een steel versierd met florale elementen bekroond met een puttihoofd. 16 cm. ca 208 gram. Vergulding deels afgesleten. In goede staat
Zilveren zakhorloge, ø36 mm, met sleutelopwinding, voorzien van ketting met biesmarkschakel. 27 cm. In goede staat Functies niet getest.
Loddereinfles met geelgouden dop, 585/000, met geslepen kristal voorzien van gouden kraag en dop met graveerwerk op het deksel. 35x20x90mm, In goede staat
Bijzondere ovale zilver vergulde doos, BWG, in Fabergé-stijl voorzien van kristallen bodem, scharnierend deksel, versierd met laurerkransen, floraal decor en diverse emaille bewerkingen in verschille...
Zilveren kom, 925/000, op uitgewerkte klauwpoten met cannelures en een rand met bandwerk. Met twee gekrulde grepen. 21x19x11cm. Voorzien van gravure aan de onderzijde. ca 570 gram. In goede staat
Zilveren fruitschaal, 800/000, ovale schaal op 4 bolpoten en versierd met Djokja bewerking. 31x22x7cm. ca 409 gram. In goede staat
Zilveren bonbonmandje, 835/000, ovaal model met gezaagd spijlendecor, geplaatst op een ovale rand met ribbewerking en met een parelrand. MT.: J.Krins, Schoonhoven, jl.:d:1963. ca 55 gram. 12,5x8x4,5cm...
Zilveren bonbonmandje, 833/000, schuitvormig met gezaagd spijlenpatroon. 15x9x5,5cm. MT.: Koninklijke Kempen, Begee en Vos, Voorschoten, jl.: M:1922. ca 62 gram. In goede staat
Zilveren Friese tabaksdoos, 835/000, met een scharnierend deksel voorzien van oplopende gecontourneerde rand versierd met biedermeier graveerwerk en een schild. De zijkanten en de onderzijde zijn voor...
Twee zilveren zoutvaatjes, 925/000, met blauw glas. Empire. Schuitvormige vaatjes met gezaagd meanderpatroon met ramskoppen. Voorzien van een lepeltje. 9x6x7cm. in goede staat
Friese zilveren brandewijnkom, 833/000. Ovale bak rijkelijk versierd met drijfwerk met acantusbladeren, krullen, bloem- en bladmotief, voorzien van een klein cartouche met kroon. De kom is voorzien v...
Zilveren klontjestang, 833/000, versierd met hoorn des overvloeds. MT.: Zaanlandse Zilversmederij, Zaandam, 1920-1990. 13 cm, ca 51 gram. In goede staat.
Grote tas met zilveren papagaaienbeugel, 833/000, met fraai graveerwerk en voorzien van zwarte velours tas. MT.:J.C. van der Ree, Schoonhoven. jl.:L:192120 cm. Voorzien van draagketting. In goede sta...
Kristallen loddereinflesje op voet met geelgouden dop, 585/000, Ovaal flesje met slijpwerk voorzien van gouden bolle dop en kraag.diverse deukjes. Voorzien van binnenstop. 35x105mm.
Tas met zilveren beugel en ketting, 833/000. Gecontourneerde tasbeugel opengewerkt en versierd met biedermeier graveerwerk. Met zilveren jasseronketting. 11x18cm. In goede staat.
Bijbel met bruin lederen kaft en goud op snee, versierd met een zilveren arnd en een dubbel slot. 833/000. Bijbel met gecontourneerde zilveren randen en sloten bewerkt met biedermeier graveerwerk. Ou...
Zilveren 835/000 theezeefje met gedreven rand. Voorzien van C-voluten en oud Hollandse voorstellingen en fraaie twee-zijdig bewerkte bloemsteel. En een Delfts blauw, nr. 224, lekbakje. Mr. Meier en Zn...
Zilveren hengselschaal, 800/000, ovaal model met floraal gezaagd patroon. Met parelrand. 25x17x17cm. Oostenrijk MT.:JH. ca 258 gram. In goede staat
Brillenkoker gemaakt uit zilverdraad, ovaal model met zilveren randen verseird met bandelwerk en aan de boven- en onderzijde voorzien van een ovaal zilveren cartouche met gravure. Voorzien van kartonn...
Kristallen loddereinflesje en vaas met zilver, 835/000. Loddereinflesje met vertikaal slijpsel voorzien van zilveren dop en kraag met parelrand, voorzien van binnenstop, ø3x9cm, en een cilindervormig ...
Zilveren slatang met gecontourneerde steel met biedermeier graveerwerk. Mt.: Baksteen, Rotterdam jl.: d: 1863. lengte 27 cm. ca 146 gram. Voorzien van nette restauratie In goede staat
Grote ovale zilverengelobte schaal, 800/000, op 4 uitgewerkte gegoten pootjes. De gedeeltelijk ajourgezaagde rand met florale randmotieven heeft op de 4 zijden ovale bloemmedaillons. 36x29x9cm ca. 79...
Geslepen kristallen loddereinflesje met bijzonder zilveren montuur. Met bolle Niëllo dop als wereldbol. Met ingelegde gouden evenaar met gouden sterren. Compleet met geslepen stopje. Afmeting: 8,6 cm....
Zilveren snuifdoosje, Louis XVI, gecontourneerd model met miniatuur schilderijtje met figuren op ivoor, iets vervaagt. Vermoedelijk 18e eeuw, Duits Nürberg. 6x4,5cm. Voorzien van onedele binnenbak.
Zilveren brillendoos, 833/000, rechthoekig model aan de bovenzijde voorzien van biedermeier graveerwerk met gravure: Ter nagedachtenis aan A.M.K. De onderzijde is voorzien van een lijnendecor. MT.: A....
Twee kristallen vazen met vertikaal slijpsel voorzien van zilveren gladde rand, 800/000. ø9x16cm. In zeer goede staat
Een kandelaar en vaas met zilver en kristal, 925/000, een lage tafelkandelaar op ronde zilveren voet met zilveren licht voorzien van een kristallen nodus met ruitslijpsel. ø9x6,5cm en een bijpassende ...
Houten wandelstok voorzien van geelgouden knop, versierd met een gegraveerd cartouche met Biedermeier decor. Lengte: 90 cm. De stok is gesigneerd, CAZAL. In goede staat
Antieke houten wandelstok met zilveren knop, 835/000, bol model met parelrand. Lengte: circa 82 cm. In goede staat.
Twee flacons met zilveren houder en dop. Zilveren flacon uit geribd glas met zilveren kraag en dop met bloemmotief. En een zilveren opengewerkte houder en strooidop versierd met biedermeierdecor. 835/...
Geslepen kristallen roomkan met oorgreep en bijbehorende coupe. Beide voorzien van amandelslijpsel en op zilveren 835/000 voeten. Omstreeks 1870. Afmeting: 14 x 12 cm + 8 x 9 x 15 cm. In goede staat.
Zeldzame 18e eeuwse antiek zilveren knipkoker met fraai gegraveerd familiewapen. Onduidelijke keuren aan de binnenzijde van het deksel. Circa 1750. Enkele deukjes, verder in goede staat. Afmeting: 9 x...
Houten wandelstok met zilveren 800/000 greep. Voorzien van fraaie versieringen. Lengte: circa 85 cm. In goede staat.
Zes-delig Engels Sheffield plated koffie-thee servies. 20e Eeuw. Afmeting: 14 - 60 cm. In goede staat.
Kristallen schalen en een fruitschaal met onderschotel. Twee kristallen schalen met geschulpte rand, waaierslijpsel en ster op de bodem, voorzien van één met zilveren beugel met parelrand, en een frui...