Groot kavel met meer dan 100 modelvrachtwagens, vrijwel allemaal nog ongeopend in de verpakking.
Zilveren collier en hanger, 925/000, in de vorm van een poedel met diamanten, ca 0,14 ct en een robijn als oog. 16x23mm. lengte 40 cm. Nieuw
Lot diverse bestekdelen, met een botermesje, een zuurvorkje, 2 suikerscheppen, een klontjestang, 3 borrellepeltjes, een serveercouveer in cassette met zilveren heften en 2 schrapers met zilveren heft....
Roco Museum Edition 43660, H0 E-Lok E18 08. Inclusief originele verpakking, in goede staat.
Rechthoekig gecontourneerd dienblad met houten binnenblad en een opengewerkte plated rand met biedermeier patroon met bloemen en krullen. klein breukje in de rand. 31x44x2cm. Verder in goede staat
Roco H0 43508, E-Lok Be 4/6 12320 SBB (met verpakking van 4191B) in goede staat
2x Roco H0: 1x 04132B, E-lok DB 151 118-9 met originele verpakking en in goede staat en 1x 4164A, E-Lok SNCF BB-7242 met originele verpakking en in goede staat.
18e Eeuwse mahoniehouten Louis Seize naaikist met origineel beslag en koperen lijsten. Minimale fineerschade. Afmeting: 14 x 31 x 17 cm. In goede staat.
Roco H0 62437, E-Lok DB AG 155 214-0 met originele verpakking en in goede staat.
Grote 19e eeuwse bronzen triptychon ikoon met heiligen. Neo Gotisch of ouder. Afmeting: 32 x 26 x 1 cm. In goede staat.
Antieke bronzen buste van Dante. 19e Eeuw. Afmeting: 9,5 cm. In goede staat.
Antieke kopergeslagen Renaissance wandschotel met putti decor. 19e Eeuw of ouder. Afmeting: ø 39,8 cm. In goede staat.
Zilveren theekan, 800/000, rond gecontourneerd model met plooien geplaatst op een ronde voet met rand en voorzien van een gekrulde greep en tuit. MT.: A.Cesa S.C. Alessandria. Grootte 22x13x22cm. ca 4...
Witgouden hanger, 585/000, met opaal en diamant. Peervormige hanger met in het midden een peervormige witte opaal versierd met aan beide kanten 5 diamanten. Aan de bovenzijde is de hanger versierd met...
Twee amethisten, een ovaal gefacetteerde en een peervormig gefacetteerde steen, 16,6 en 14,08, met diverse insluitsels.
Zilveren miniatuur in de vorm van een koets, 835/000, met figuur op de bok. MT.: J.M. Warning, Haarlem. ca 76 gram. 10x3x5cm. In goede staat
Lot zilver met een roomlepel met getorste steel met biedermeier gravure en 2 vleesvorkjes met puntsteel met floraal decor en zilveren stop met parelrand, Zilver ca 58 gram. 11-14cm. ø8x15cm. In goede ...
Grote oude houtgestoken Indische olifant. 20e Eeuw. Afmeting: H 103 cm. In goede staat.
Zilveren pijpcomfoor, 833/000, rechthoekig gecontourneerd model met ribrand op bolpoten geplaatst op een houten gecontourneerd basement. Voorzien van koperen binnenbak. 11x15x13 cm. jl.: E:1839, geres...
Twee loks van Fleischmann H0: 1x 4346, DB 111 133-5 met originele verpakking, in goede staat en 1x 4347, DB 111 036-0 met originele verpakking en in goede staat.
Twee delen Piko H0: 1x Piko 57984, Diesellok BR 761 008-6 (Metrans) met originele verpakking, in goede staat en 1x Piko 59441 E-Lok 101 122-0 (China Airlines) met originele verpakking in goede staat
Bronzen kat, naar Botero. Op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: 12 x 29 x 11 cm. In goede staat.
Trix H0 22736, Re 460 033-4 SBB CFF FFS met originele verpakking en in goede staat.
18e Eeuws zilveren broekstuk, ronde knoop met een voorstelling met figuren. ø4,5cm. ca 33 gram.