Moderne zwart-lederen armleun relax stoel. Afmeting: 90 x 80 x 90 cm. In goede staat.
Groot antiek plated tafelstuk met glazen inzetten. Historisme. Circa 1900. Afmeting: 44 x 41 x 15 cm. In goede staat.
Antieke Amsterdamse School armleunstoel met gebloemde stoffering. Circa 1920. Afmeting: 95 x 65 x 70 cm. In goede staat.
Geelgouden ring, 585/000, met diamanten. Bolle ring met in het midden een rij met 10 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,10 ct, gezet in een incrustatiezetting. Breedte 5,5 mm. ca 5,7 gram. ø55 I...
Geelgouden ring, 585/000, met saffier en diamant. Ring met achtkantige zetkast bezet met in het midden een ovaal gefacetteerde saffier in een geelgouden opliggende zetkast, daaromheen een rand met wit...
Zilveren gelegenheidslepel, 835/000, met dubbel getorste steel met dolfijnen, bekroond met een ruiter te paard. Mt.: Zilversmederij Schijfsma, Sneek, 1950-1982. 20 cm. ca 59 gram. In goede staat
Oude vijf-armige tinnen kaarskandelaar. Naar oud voorbeeld. 21e Eeuw. Afmeting: H 42 cm. In goede staat.
Eiken drie laden commode, ca.1890. In goede staat. Afm.: 108x85x57 cm. Dit object is op afspraak te bezichtigen in Gildehaus.
Oude/antieke Chinese houtgestoken ruyi stok met abrikoos. Afmeting: L 32 cm. In goede staat.
Vier Hollandse eiken stoelen. Circa 1880. Afm.: 103x49 cm. Zithoogte 49 cm. In goede staat. Dit object is op afspraak te bezichtigen in Gildehaus.
Oude Chinese lakwerk Pelgrimsfles met cloisonne, floraal. Afmeting: 18 cm. In goede staat.
18e Eeuwse zilveren eetlepel. Met monogram gravure. Onbekende merken. Venlo? Afmeting: L 20 cm. Circa 43 gr. In redelijke staat.
Vier antiquarische affiches van Circus Toni Boltini. Lithografie op papier. Afmeting: circa 46 - 60 cm. In goede staat.
Negen antieke Hollandse fietsplaatjes (t.b.v. rijwiel belasting). 30er - 40er Jaren. Afmeting: 5,5 - 6 cm. In goede staat.
Oude Agio Wilde Havanas reclamebord. Gelithografeerd op blik. Duizel Holland. Circa 1950 - 1960. Afmeting: 42 x 54 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 19e eeuwse vergulde messing kaarskandelaren met putti en wit Carrara marmer. Circa 1850. Afmeting: 45 cm. In goede staat.
Kleine Engelse 19e eeuwse reissecretaire. Fijnhout met vakverdeling, deksels met ivoor, schrijfblad en inktpotjes. Drie stukjes lijst missen. Afmeting: 12 x 20 x 29 cm. In goede staat.
Twee antieke bronzen briefopeners. Circa 1900. Eén maal Jugendstil, floraal met kevers en lakstempel aan heft + Historisme met draak. Afmeting: 23 - 26 cm. In goede staat.
Zilveren kandelaar, 835/000, achtkantig model met achtkantige voet en een gecontourneerde zuil. 8x15cm. In goede staat
Antieke kopergeslagen Renaissance wandschotel met putti decor. 19e Eeuw of ouder. Afmeting: ø 39,8 cm. In goede staat.
Grote bronzen Art Deco tafelbel. Circa 1925. Afmeting: 40 x 29 x 25 cm. In goede staat.
Twee antieke Renaissance bronzen kaarskandelaren. 19e Eeuw of ouder. Oud schroefdraad. Afmeting: 27 - 28 cm. In goede staat.
Zilveren vergulde medaillon, 935/00, ovaal model met aan de voorzijde een afbeelding van een dame in wit emaille. 38x62mm, inclusief hangeroog.
Lot met 2x 50 ct aan edelstenen, met o.a. onyx, opaal, rookkwarts, parel, amethist, robijn en granaat.