Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

39. Januariveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 11 januari 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Moderne lederen relax stoel
Startprijs 50 EUR

Moderne zwart-lederen armleun relax stoel. Afmeting: 90 x 80 x 90 cm. In goede staat.

Plated tafelstuk, 1900
Resultaat: 110 EUR

Groot antiek plated tafelstuk met glazen inzetten. Historisme. Circa 1900. Afmeting: 44 x 41 x 15 cm. In goede staat.

Antieke zetel, A'damse school
Startprijs 50 EUR

Antieke Amsterdamse School armleunstoel met gebloemde stoffering. Circa 1920. Afmeting: 95 x 65 x 70 cm. In goede staat.

Gouden ring met diamant
Startprijs 200 EUR

Geelgouden ring, 585/000, met diamanten. Bolle ring met in het midden een rij met 10 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,10 ct, gezet in een incrustatiezetting. Breedte 5,5 mm. ca 5,7 gram. ø55 I...

Gouden ring met saffier en diamant
Startprijs 200 EUR

Geelgouden ring, 585/000, met saffier en diamant. Ring met achtkantige zetkast bezet met in het midden een ovaal gefacetteerde saffier in een geelgouden opliggende zetkast, daaromheen een rand met wit...

Zilveren gelegenheidslepel
Startprijs 60 EUR

Zilveren gelegenheidslepel, 835/000, met dubbel getorste steel met dolfijnen, bekroond met een ruiter te paard. Mt.: Zilversmederij Schijfsma, Sneek, 1950-1982. 20 cm. ca 59 gram. In goede staat

Oude 5-Armige tinnen kandelaar
Startprijs 50 EUR

Oude vijf-armige tinnen kaarskandelaar. Naar oud voorbeeld. 21e Eeuw. Afmeting: H 42 cm. In goede staat.

Eiken commode, 1890
Startprijs 100 EUR

Eiken drie laden commode, ca.1890. In goede staat. Afm.: 108x85x57 cm. Dit object is op afspraak te bezichtigen in Gildehaus.

Oude/antieke Chinese ruyi stok (hout)
Startprijs 300 EUR

Oude/antieke Chinese houtgestoken ruyi stok met abrikoos. Afmeting: L 32 cm. In goede staat.

4x Eiken stoelen, 1880
Resultaat: 145 EUR

Vier Hollandse eiken stoelen. Circa 1880. Afm.: 103x49 cm. Zithoogte 49 cm. In goede staat. Dit object is op afspraak te bezichtigen in Gildehaus.

Chinese rode lakwerk Pelgrimsfles
Resultaat: 60 EUR

Oude Chinese lakwerk Pelgrimsfles met cloisonne, floraal. Afmeting: 18 cm. In goede staat.

Zilveren eetlepel, 18e eeuw
Resultaat: 150 EUR

18e Eeuwse zilveren eetlepel. Met monogram gravure. Onbekende merken. Venlo? Afmeting: L 20 cm. Circa 43 gr. In redelijke staat.

4x Affiches Circus Boltini
Startprijs 70 EUR

Vier antiquarische affiches van Circus Toni Boltini. Lithografie op papier. Afmeting: circa 46 - 60 cm. In goede staat.

9x Fietsplaatjes (rijwiel belasting)
Resultaat: 80 EUR

Negen antieke Hollandse fietsplaatjes (t.b.v. rijwiel belasting). 30er - 40er Jaren. Afmeting: 5,5 - 6 cm. In goede staat.

Reclameplaat 'Agio Wilde Havanas'
Startprijs 60 EUR

Oude Agio Wilde Havanas reclamebord. Gelithografeerd op blik. Duizel Holland. Circa 1950 - 1960. Afmeting: 42 x 54 cm. In redelijk/goede staat.

2x Kandelaren, 1850
Startprijs 400 EUR

Twee 19e eeuwse vergulde messing kaarskandelaren met putti en wit Carrara marmer. Circa 1850. Afmeting: 45 cm. In goede staat.

Engelse reissecretaire, 19e eeuw
Startprijs 100 EUR

Kleine Engelse 19e eeuwse reissecretaire. Fijnhout met vakverdeling, deksels met ivoor, schrijfblad en inktpotjes. Drie stukjes lijst missen. Afmeting: 12 x 20 x 29 cm. In goede staat.

2x Antieke briefopeners, 1900
Resultaat: 90 EUR

Twee antieke bronzen briefopeners. Circa 1900. Eén maal Jugendstil, floraal met kevers en lakstempel aan heft + Historisme met draak. Afmeting: 23 - 26 cm. In goede staat.

Zilveren kandelaar
Resultaat: 50 EUR

Zilveren kandelaar, 835/000, achtkantig model met achtkantige voet en een gecontourneerde zuil. 8x15cm. In goede staat

Antieke Renaissance wandschotel
Startprijs 60 EUR

Antieke kopergeslagen Renaissance wandschotel met putti decor. 19e Eeuw of ouder. Afmeting: ø 39,8 cm. In goede staat.

Bronzen bel, 1925
Resultaat: 50 EUR

Grote bronzen Art Deco tafelbel. Circa 1925. Afmeting: 40 x 29 x 25 cm. In goede staat.

2x Antieke kaarskandelaren
Resultaat: 160 EUR

Twee antieke Renaissance bronzen kaarskandelaren. 19e Eeuw of ouder. Oud schroefdraad. Afmeting: 27 - 28 cm. In goede staat.

Zilver medaillon met figuur
Resultaat: 35 EUR

Zilveren vergulde medaillon, 935/00, ovaal model met aan de voorzijde een afbeelding van een dame in wit emaille. 38x62mm, inclusief hangeroog.

Lot met diverse edelstenen
Startprijs 50 EUR

Lot met 2x 50 ct aan edelstenen, met o.a. onyx, opaal, rookkwarts, parel, amethist, robijn en granaat.