Witgouden oorhangers, 585/000, met parel en diamant. Brisures bezet met 5 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,20 ct, met daaronder een fraai uitgewerkte hanger voorzien van cultive parel, ø 6,5 m...
Zeer grote Engelse mahoniehouten tafel met acht stoelen. Waarvan twee armleunstoelen. 20e Eeuw. Afmeting: 85 x 240 x 109 cm. In goede staat.
Zilveren theekan, 833/000, rechthoekig gecontourneerd model geplaatst op uitgewerkte poten met bladmotief. Voorzien van een uitgewerkte greep in krulvorm met bladdecor. MT.: Lang en Koops, Rotterdam, ...
Zeldzame set van zes in-één vallende keramieken schalen. Societé Ceramique Maastricht Holland. Decor Beatrix. Circa 1900. Eén gelijmd. Afmeting: ø 10 - ø 23 cm. In redelijke/goede staat.
Noord-Duitse eikenhouten Barok dekenkist met smeedijzeren beslag, slot en sleutel. Anno 1803. Afmeting: 86 x 123 x 57 cm. In goede staat.
Opiumflacon uit hoorn met witmetaal en versierd met diverse bewerkingen met sterren en een yingyang. 4,5x2,5x8cm. In redelijke staat.
Bronskleurig Jugendstil inktstel met twee inktpotjes. Gemerkt en genummerd. Circa 1920. Afmeting: 25 x 22 x 8 cm. In goede staat.
Amsterdamse School-stijl eikenhouten garderobe. Circa 1930. Afmeting: 100 x 35 x 30 cm. In goede staat.
Monogram F.B. Circa 1900. Haagse School. Landschap met koeien. Olieverf op linnen. Afmeting: 62 x 88 cm. In goede staat.
Rado horloge, DiaStar Ceramic Large, ref 152.0478.3, met een grijze ceramische kast 33x27,2mm, voorzien van saffier glas. Een grijs gestreepte wijzerplaat, quarts met tijd en datumaanduiding. Met grij...
Grote cassette met daarin 6 zilveren tafellepels en vorken, 6 zilveren dessertlepels en -vorken. jl.: i:1943. Zilveren groentelepel, sauslepel en compotelepel, jl.: H: 1942. En 6 zilveren koffielepels...
Zilveren armband, 925/000, met diamant. Schakelarmband met ronde schakels bezet met twee achtkant geslepen diamanten. Voorzien van bakslot en veiligheid. 19 cm. ca 14 gram. Nieuw
Zilveren schenkkan, 800/000, cilindervormig model met schenktuit, deksel met houten knop en voorzien van een houten greep. 18x8x15cm. Rondom wat gedeukt. Vermoedelijk Duits.
H. van Ommen. Portret meisje. Olieverf op paneel. Afmeting: 33 x 35 cm. In goede staat.
Twee oude/antieke Chinees porseleinen olielampjes met bronzen monturen, vleermuizen en draken decor. Eén heeft haarlijn in bodem. Afmeting: 9 x 10 cm ø. In redelijk/goede staat.
Twee werken van Fritz Mikesch. 1939 - 2009. Hongaarse School. Eén maal chromoprint, surrealistisch, 1971. Eén maal werk op papier, surrealistisch, 1968. Afmeting: 13 - 26 cm. In goede staat.
Grote antieke Chinees porseleinen vaas met Lange Lijs en zotjes, decor en tekst. Circa 1900. Eén chip. Afmeting: 42,5 cm. In redelijke staat.
19e Eeuwse Duitse boeren grenen één-deurs spinde met lade. Circa 1850. Afmeting: 155 x 100 x 42 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Chinees Imari porseleinen scheerbekken met florale decor. Afmeting: 6 - 27,5 cm ø. In goede staat.
Fraaie kristallen gemberpot met omgeslagen geschulpte rand met slijpwerk geplaatst op een ronde zilveren voet versierd met gepointilleerd geruit patroon. Voorzien van kristallen deksel met zilveren kn...
Duitse wortelnoten Louis Philippe salontafel. Circa 1870. Afmeting: 62 x 130 x 86 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse mahoniehouten kinder-bakkersstoel met oren. Afmeting: 65 x 40 x 45 cm. In goede staat.
Grof geslepen glazen bakje en vaasje met zilveren houder met floraal decor. 833/000. MT.: B.Eldick, Zutphen. Breuk in het schaaltje. 9x9x5 en ø5x10 cm.
Geelgouden oorhangers, 585/000, met diamant. Oorstekers met een golvende hanger bezet met singlecut geslepen diamant en voorzien van een witgouden bewerking. lengte 33 mm. ca 1,6 gram. Als nieuw