Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

39. Januariveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 11 januari 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Kinder-bakkersstoel, 19e eeuw
Startprijs 125 EUR

Vroeg 19e eeuwse mahoniehouten kinder-bakkersstoel met oren. Afmeting: 65 x 40 x 45 cm. In goede staat.

4x Oud/antiek Chinees porselein
Startprijs 125 EUR

Vier oude/antieke Chinees porseleinen vaasjes, divers. Met bodemmerken. Familie Verte etc. Afmeting: 7 - 9 cm. In goede staat.

Oud/anntiek Chinees vaasje
Startprijs 40 EUR

Oude/antieke Chinees porseleinen Kang Xi-stijl vaas met vier tekens bodemmerk. Florale decor. Afmeting: 13 x 6,8 cm ø. In goede staat.

Oud Heilig kruis
Startprijs 45 EUR

Oud eikenhouten Heilig kruis met gesneden gesigneerde Corpus Christi. Door Antheunis. Afmeting: 60 cm. In goede staat.

2x Chinese drink cups
Startprijs 140 EUR

Twee oude/antieke Chinees porseleinen drink cups met bloesemtak decors. Ivoor-kleurig. Afmeting: 7,2 x 8,4 x 9,5 cm. In goede staat.

Oude/antiekeYixing theepot
Startprijs 2.500 EUR

Mooie oude/antieke Chinese Yixing theepot met bamboe decor, signatuur en tekst. Afmeting: 9 x 19 x 13 cm ø. In goede staat.

4x Gründer stoelen, 1880
Startprijs 90 EUR

Vier antieke Duitse notenhouten Gründerzeit stoelen. Circa 1880. Stoffering versleten. Afmeting: 94 x 40 x 60 cm. In redelijk/goede staat.

Lot divers oud/antiek Imari (5x)
Startprijs 40 EUR

Vijf maal divers oud/antiek porselein/keramiek met Imari decors. Circa 1900 - 1980. Bestaande uit: Drie kommen, circa 1900. Eén koektrommel, circa 1930. Eén vaas, circa 1980. Afmeting: 9 - 21 cm. In g...

Gouden hanger bloem
Startprijs 100 EUR

Geelgouden hanger, 585/000, opengewerkte model, in de vorm van een bloem met zaadpareltjes en een briljant geslepen diamant, ca 0,07 ct. Voorzien van een oog met scharnier. 30x24mm. ca 2 gram. In goed...

Gouden oorknoppen bloedkoraal
Startprijs 200 EUR

Grote geelgouden oorknoppen, 585/000, met bloedkoraal. Ronde knoppen met een gladde zetrand voorzien van een buton bloedkoraal, ø oorknop 15 mm. ca 6,1 gram. In goede staat

4x Chinese beeldjes
Resultaat: 25 EUR

Vier oude Chinese Blanc de Chine figuren. 20e Eeuw. Afmeting: 14 - 18 cm. In goede staat.

Oude/antieke Chinese gemberpot
Startprijs 40 EUR

Oude/antieke Chinees porseleinen gemberpot met Familie Rose figuren decor. Afmeting: 8 x 10 cm. ø. In goede staat.

Zilveren strooilepel
Startprijs 50 EUR

Zilveren strooilepel, Frans, met rechthoekige bak versierd met bloemenrand en fraai gezaagd patroon, bevestigd aan een gecontourneerde steel met cartouche en maskers. 7x21cm. ca 48 gram In goede staat

Zilveren schenkkan
Resultaat: 480 EUR

Zilveren schenkkan, 800/000, cilindervormig model met schenktuit, deksel met houten knop en voorzien van een houten greep. 18x8x15cm. Rondom wat gedeukt. Vermoedelijk Duits.

H. de Laat, Poort Den Bosch
Resultaat: 40 EUR

Hendrik de Laat. 1900 - 1980. Poort Den Bosch. Ets op papier. Afmeting: 50 x 40 cm. In goede staat.

Rainer Reichert, Mediterraans dorp aan kust
Startprijs 70 EUR

Rainer Reichert. 1917 - 2007. Duitse School. Mediterraans dorp aan de kust. Olieverf op linnen. Afmeting: 47 x 130 cm. In goede staat.

Meinert Volkers,Abstract
Startprijs 70 EUR

Meinert Volkers '87. 1927 - 2000. Abstracte compositie. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 40 cm. In goede staat.

Zilveren theebusje
Resultaat: 175 EUR

Zilveren theebus, ovaal model, met randen met rozetten en versierd met bewerkingen met bloemenmanden, geplaatst in bewerkte lijsten. 8x6x10cm. ca 170 gram. In zeer goede staat

Zilveren kandelaar
Startprijs 100 EUR

Zilveren kandelaar, 800,000, op ronde voet, versierd met accanthusbladeren en parelrand. ø11x23cm. In goede staat

Antieke theestoof, 19e eeuw
Startprijs 40 EUR

Prachtige 19e eeuwse Biedermeier notenhouten theestoof met koperen binnenbak. Afmeting: 36 cm. In goede staat.

Bronzen staande lamp
Startprijs 150 EUR

Oude bronzen staande lamp met bronzen figuur. Neo-Renaissance. 20e Eeuw. Afmeting: 173 cm. In goede staat.

Zilveren beursje
Startprijs 125 EUR

Beursje met zilveren beugel, 833/000, gecontourneerde beugel, gezaagd model met een cartouche met een voorstelling van twee figuren. MT.: H.J.Adama, Leeuwarden, 1833-1846. Voorzien van tas met kralen....

2x Werken op papier, Seine Parijs + Reiger
Startprijs 50 EUR

Twee werken op papier. Aquarel, Seine Parijs, monogram Q 1952 + Tekening reiger, monogram Q 1950. Afmeting: 26 - 35 cm. In goede staat.

Zilveren zoutstrooier
Resultaat: 150 EUR

Zilveren strooier, 800/000, geplaatst op een ronde voet versierd met cannelures, guirlandes met rozen strikken. Voorzien van Frans importeurskeur. ø6x17cm, ca 128 gram. In goede staat