Vroeg 19e eeuwse mahoniehouten kinder-bakkersstoel met oren. Afmeting: 65 x 40 x 45 cm. In goede staat.
Vier oude/antieke Chinees porseleinen vaasjes, divers. Met bodemmerken. Familie Verte etc. Afmeting: 7 - 9 cm. In goede staat.
Oude/antieke Chinees porseleinen Kang Xi-stijl vaas met vier tekens bodemmerk. Florale decor. Afmeting: 13 x 6,8 cm ø. In goede staat.
Oud eikenhouten Heilig kruis met gesneden gesigneerde Corpus Christi. Door Antheunis. Afmeting: 60 cm. In goede staat.
Twee oude/antieke Chinees porseleinen drink cups met bloesemtak decors. Ivoor-kleurig. Afmeting: 7,2 x 8,4 x 9,5 cm. In goede staat.
Mooie oude/antieke Chinese Yixing theepot met bamboe decor, signatuur en tekst. Afmeting: 9 x 19 x 13 cm ø. In goede staat.
Vier antieke Duitse notenhouten Gründerzeit stoelen. Circa 1880. Stoffering versleten. Afmeting: 94 x 40 x 60 cm. In redelijk/goede staat.
Vijf maal divers oud/antiek porselein/keramiek met Imari decors. Circa 1900 - 1980. Bestaande uit: Drie kommen, circa 1900. Eén koektrommel, circa 1930. Eén vaas, circa 1980. Afmeting: 9 - 21 cm. In g...
Geelgouden hanger, 585/000, opengewerkte model, in de vorm van een bloem met zaadpareltjes en een briljant geslepen diamant, ca 0,07 ct. Voorzien van een oog met scharnier. 30x24mm. ca 2 gram. In goed...
Grote geelgouden oorknoppen, 585/000, met bloedkoraal. Ronde knoppen met een gladde zetrand voorzien van een buton bloedkoraal, ø oorknop 15 mm. ca 6,1 gram. In goede staat
Vier oude Chinese Blanc de Chine figuren. 20e Eeuw. Afmeting: 14 - 18 cm. In goede staat.
Oude/antieke Chinees porseleinen gemberpot met Familie Rose figuren decor. Afmeting: 8 x 10 cm. ø. In goede staat.
Zilveren strooilepel, Frans, met rechthoekige bak versierd met bloemenrand en fraai gezaagd patroon, bevestigd aan een gecontourneerde steel met cartouche en maskers. 7x21cm. ca 48 gram In goede staat
Zilveren schenkkan, 800/000, cilindervormig model met schenktuit, deksel met houten knop en voorzien van een houten greep. 18x8x15cm. Rondom wat gedeukt. Vermoedelijk Duits.
Hendrik de Laat. 1900 - 1980. Poort Den Bosch. Ets op papier. Afmeting: 50 x 40 cm. In goede staat.
Rainer Reichert. 1917 - 2007. Duitse School. Mediterraans dorp aan de kust. Olieverf op linnen. Afmeting: 47 x 130 cm. In goede staat.
Meinert Volkers '87. 1927 - 2000. Abstracte compositie. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 40 cm. In goede staat.
Zilveren theebus, ovaal model, met randen met rozetten en versierd met bewerkingen met bloemenmanden, geplaatst in bewerkte lijsten. 8x6x10cm. ca 170 gram. In zeer goede staat
Zilveren kandelaar, 800,000, op ronde voet, versierd met accanthusbladeren en parelrand. ø11x23cm. In goede staat
Prachtige 19e eeuwse Biedermeier notenhouten theestoof met koperen binnenbak. Afmeting: 36 cm. In goede staat.
Oude bronzen staande lamp met bronzen figuur. Neo-Renaissance. 20e Eeuw. Afmeting: 173 cm. In goede staat.
Beursje met zilveren beugel, 833/000, gecontourneerde beugel, gezaagd model met een cartouche met een voorstelling van twee figuren. MT.: H.J.Adama, Leeuwarden, 1833-1846. Voorzien van tas met kralen....
Twee werken op papier. Aquarel, Seine Parijs, monogram Q 1952 + Tekening reiger, monogram Q 1950. Afmeting: 26 - 35 cm. In goede staat.
Zilveren strooier, 800/000, geplaatst op een ronde voet versierd met cannelures, guirlandes met rozen strikken. Voorzien van Frans importeurskeur. ø6x17cm, ca 128 gram. In goede staat