Antieke Duitse porseleinen pop met echt haar en gelede lichaam. König & Wernicke. Nr. 1070/9. Afmeting: 47 cm. In goede staat.
Vijf Duitse Hummel figuren in originele verpakking. Gummi. Bestaande uit onder andere: Boerenmeisje, jongen met hoed, poppen met klederdracht (vilt) etc. Onbespeeld. Afmeting: ca. 30 cm. In goede staa...
19e Eeuws religieus houtgestoken figuur met polychromie. Heilige met adelaar. Adelaar vleugel gebroken en arm af. Afmeting: 57 cm. In redelijke staat.
Groot kavel met meer dan 100 modelvrachtwagens, vrijwel allemaal nog ongeopend in de verpakking.
Groot antiek Frans beeld. Jugendstil. Circa 1915. Vrouw met spiegel en cupido met pijl en boog. Op houten sokkel. Compositie metaal. Afmeting: 48 cm. In goede staat.
Roco Museum Edition 43660, H0 E-Lok E18 08. Inclusief originele verpakking, in goede staat.
Antieke 19e eeuwse Engelse wandspeeldoos. Gemerkt Star Silver Depot London. Notenhout met bandintarsia en lithografie + zes speelplaten. Kroon mist. Afmeting: 56 x 43 x 24 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Japanse bronzen vaas. Meiji periode. Met waterlissen en bamboe decor. Afmeting: H 52 cm. In goede staat.
18e Eeuwse vergulde houten Madonna met kroon + kindje Jezus. Beschadigingen. Afmeting: H 36 cm. In redelijk/goede staat.
Zilveren theekan, 800/000, rond gecontourneerd model met plooien geplaatst op een ronde voet met rand en voorzien van een gekrulde greep en tuit. MT.: A.Cesa S.C. Alessandria. Grootte 22x13x22cm. ca 4...
Witgouden hanger, 585/000, met opaal en diamant. Peervormige hanger met in het midden een peervormige witte opaal versierd met aan beide kanten 5 diamanten. Aan de bovenzijde is de hanger versierd met...
Drie colliers, één uit schuimkoraal en bamboekoraal, lang collier met fijne koraaltjes en een bruidsketting met witmetalen hanger met gekleurde stenen.
Zilver vergulde oorknoppen, 835/000, met een rozet met granaten. ø 8 mm. met schroefpousettes. In goede staat
Armband uit witmetaal, gemaakt uit filigrain met ovale cabouchon geslepen bloedkoralen. Breedte 27 mm. lengte 20 cm. Voorzien van een bakslot.
Zilveren miniatuur in de vorm van een koets, 835/000, met figuur op de bok. MT.: J.M. Warning, Haarlem. ca 76 gram. 10x3x5cm. In goede staat
W.G.F. Jansen. 1871 - 1949. Hollands havengezicht met figuren en paardenkarren. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.
Twee bronzen Empire-stijl wandkandelaren met putti. Afmeting: 35 cm. In goede staat.
Antieke tinnen Jugendstil schaal in lelieblad-vorm. Afmeting: 19 x 30 x 26 cm. In goede staat.
Evert Moll. 1878 - 1955. Rotterdams havengezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 40 cm. In goede staat.
Twee antieke kopergeslagen Art Deco vazen. Circa 1920. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.
Lot met oud/antiek porselein/aardewerk met Zwiebelmuster decor. In doos. Enkele beschadigingen. Afmeting: 28 x 38 x 59 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuwse mahoniehouten Louis Seize naaikist met origineel beslag en koperen lijsten. Minimale fineerschade. Afmeting: 14 x 31 x 17 cm. In goede staat.
Zeven maal 19e eeuwse Franse polychrome Fayence borden met diverse decors. Drie met haarscheur, één gekramt, rest goed. Afmeting: ø 22 - 26 cm. In redelijk/goede staat.
18e - 19e Eeuws Chinees natuurstenen waterbakje met florale decor. Eén chip. Afmeting: 4 x 12 x 12,5 cm. In goede staat.