Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

39. Januariveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 11 januari 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Oorknoppen met saffier en diamant.
Resultaat: 140 EUR

Oorstekers, 416/000, met saffier en diamant. langwerpige oorstekers bezet met rijen met saffieren, totaal ca 0,80 ct, en wit bewerkte rijen met diamant, ca 0,01. 14x6mm, ca 2,8 gram. In goede staat

Zilveren armband Buddha tot Buddha
Startprijs 150 EUR

Zilveren armband Buddha tot Buddha, 925/000, met ronde en achtvormige schakels. Breedte 20 mm. Met bakslot en veiligheid. lengte 18 cm. ca 71 gram. In goede staat

Bronzen zakkroonluchter
Resultaat: 100 EUR

Bronzen zakkroonluchter met prismenglas. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 56 x 33 cm ø. In redelijk/goede staat.

Moderne design hanglamp
Startprijs 50 EUR

Moderne Adagio Seveso design aluminium hanglamp. Enkele lichte beschadigingen. Afmeting: 45 x 35 cm ø. In redelijk/goede staat.

Bronzen plaquette
Resultaat: 50 EUR

Grote bronzen plaquette in notenhouten lijst. Griekse dame met engel. Afmeting: 49 x 36 cm. In goede staat.

Terracotta servies, 19e eeuw
Startprijs 75 EUR

19e Eeuws vier-delig terracotta servies met medaillons. Gemerkt F.G.W. en nummers. Afmeting: 10 - 18 cm. In goede staat.

Antiek zilveren pepermuntdoosje
Resultaat: 50 EUR

Zilveren pepermuntdoosje, 835/000, rond model met ribbewerking. Op de deksel versierd met een schild voorzien van monogram: JVG. ø5x1,5cm. ca 31 gram. MT.: Onduidelijk, jl.:U:1829. In goede staat

2x Chinese Imari borden, 18e eeuw
Startprijs 100 EUR

Twee 18e eeuwse Chinese Imari porseleinen borden met landschappen decors. Eén minimale chip, één haarlijn. Afmeting: ø 23 cm. In redelijke staat.

Loddereinfles met gouden dop
Startprijs 120 EUR

Loddereinflesje met gouden dop, 585/000. Ovaal geslepen loddereinflesje met slijpwerk voorzien van een gouden opengewerkte kraag en ronde dop, versierd met graveerwerk. 3,5x8,5cm. Dop iets gedeukt ver...

Antieke Staten bijbel 1714
Startprijs 475 EUR

Grote antieke Hollandse statenbijbel. Anno 1714. Door Jacob en Pieter Keur en Pieter Rotterdam-de Jonge. Met diverse gravures. Afmeting: 30 x 45 x 12 cm. In redelijk/goede staat.

Glas-in-lood venster wapen Enschede
Resultaat: 100 EUR

Groot oud glas-in-lood venster met het wapen van Enschede. 20e Eeuw. Afmeting: 143 x 63 cm. In goede staat.

Modern kunstglazen gezicht
Resultaat: 110 EUR

Groot modern kunstglazen gezicht. Kleurrijk, diverse technieken onder andere glasfusing. Afmeting: 39 cm. In goede staat.

Moderne buste van glas
Resultaat: 145 EUR

Moderne grote kunstglazen buste. Diverse technieken, onder andere fusing. 21e Eeuw. Afmeting: 42 cm. In goede staat.

Antieke Chinese drakenvaas, 17e eeuw ?
Startprijs 80 EUR

Antieke Chinees porseleinen drakenvaas. 17e Eeuw? Chips bodemrand, chip bovenrand. Afmeting: 16,5 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke Chinese Kantonese penselenpot, 1900
Startprijs 40 EUR

Antieke Chinese Kantonese porseleinen penselenpot met bodemmerk en geisha's. Circa 1900. Haarscheur. Afmeting: H 25 cm. In redelijke staat.

5x Oude/antieke natuurstenen figuren
Resultaat: 50 EUR

Vijf maal oude/antieke diverse natuurstenen figuren. Amuletten. Onder andere jade. Afmeting: 8 - 11 cm. In goede staat.

2x Chinese vaasjes
Startprijs 50 EUR

Twee antieke Chinees porseleinen vazen. Eén maal blauw-wit, haarscheur. Eén maal Familie Rose/Kantonees. Afmeting: 10 - 14 cm. In goede staat.

3x Oude Afrikaanse maskers
Startprijs 100 EUR

Drie oude houtgesneden Afrikaanse maskers met onder andere schelpen en gewas. Bestaande uit: Yombe mask, Western Zaïre (schelpen) + Tchokne mask Zaïre (gewas) + Pembe mask Zaïre. Afmeting: 35 - 38 cm....

Twee grote Afrikaanse figuren
Startprijs 180 EUR

Twee zeer grote oude houtgesneden Afrikaanse rituele figuren. Afmeting: 81 - 86 cm. In goede staat.

2 Delen Afrikaans
Resultaat: 105 EUR

Twee grote oude gepolychromeerde Afrikaanse schilden met maskers. Afmeting: 100 - 200 cm. In goede staat.

2x Art Deco glaswerk, 1930
Resultaat: 40 EUR

Twee maal Art Deco glaswerk. Circa 1930. Eén maal grote glazen schaal met zwarte stippen, één chip. Eén maal vier-kleurige schaal, rood/goud/blauw transparant. Afmeting: 17 - 23 cm. In goede staat.

12x Glazen flacons
Resultaat: 25 EUR

Twaalf stuks diverse glazen flacons met diverse vormen en mooie stoppen. Circa 1930. Afmeting: 9 - 22 cm. In goede staat.

Lot oud glaswerk (5x)
Startprijs 25 EUR

Vijf oude glazen stopflessen/parfumflacons. 20e Eeuw. Afmeting: 12 - 35 cm. In goede staat.

Afrikaans hoofdtooi van been
Resultaat: 80 EUR

Oude Afrikaanse hoofdtooi van been met schelpen en veren. Afmeting: 46 x 60 cm. In goede staat.