Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

39. Januariveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 11 januari 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Groot Kashmar/Iran tapijt, 400 x 293 cm
Resultaat: 1.700 EUR

Zeer fraai groot Perzisch tapijt. Handgemaakt Kashmar uit Iran. Eerste helft 20e eeuw. Met prachtig decor van figuren, vazen en dieren etc. Afmeting: 400 x 293 cm. In goede staat.

Antieke pop König & Wenicke
Resultaat: 110 EUR

Antieke Duitse porseleinen pop met echt haar en gelede lichaam. König & Wernicke. Nr. 1070/9. Afmeting: 47 cm. In goede staat.

G.F. van Schagen, Bloesemboom langs beek
Startprijs 200 EUR

G.F. van Schagen. 1880 - 1968. Bloesemboom langs beek. Olieverf op linnen. Afmeting: 35 x 40 cm. In goede staat.

5x Duitse Hummel poppen
Resultaat: 130 EUR

Vijf Duitse Hummel figuren in originele verpakking. Gummi. Bestaande uit onder andere: Boerenmeisje, jongen met hoed, poppen met klederdracht (vilt) etc. Onbespeeld. Afmeting: ca. 30 cm. In goede staa...

Meinert Volkers, Kruik met witte rozen
Startprijs 50 EUR

Meinert Volkers. 1927 - 2000. Kruik met witte rozen. Olieverf op linnen. Afmeting: 35 x 45 cm. In goede staat.

Antiek Frans bronzen figuur, 1910-1920
Resultaat: 1.800 EUR

Antiek Frans bronzen figuur op marmeren basement. Met ivoren armen en gezicht. Verguld en koud beschilderd. Met marmeren basement Gesigneerd. Malenberch? 1910 - 1920. Duim gelijmd. Afmeting: H 30 cm. ...

Antiek vergulde Chinese boeddha
Resultaat: 190 EUR

Antiek vergulde Chinese houtgestoken boeddha op console. 19e Eeuw of ouder. Afmeting: 26 x 15 x 13 cm. In goede staat.

Antiek Frans bronzen beeld, Dame op rotsblok
Startprijs 2.500 EUR

Groot antiek Frans bronzen figuur. Dame op rotsblok. Met gietstempel, J.A. Bleuf & Rouard Fondeurs Paris. Met signatuur Felix Desruelles. Afmeting: 57 x 37 x 30 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., Indonesiche man
Startprijs 40 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Indonesische School. Indonesische man met strohoed, snor en stoppelbaard. Olieverf op linnen. Afmeting: 21 x 17 cm. In goede staat.

2x Oude/antieke Chinese olielampjes
Startprijs 60 EUR

Twee oude/antieke Chinees porseleinen olielampjes met bronzen monturen, vleermuizen en draken decor. Eén heeft haarlijn in bodem. Afmeting: 9 x 10 cm ø. In redelijk/goede staat.

Antieke Chinees porseleinen vaas, 1900
Resultaat: 70 EUR

Grote antieke Chinees porseleinen vaas met Lange Lijs en zotjes, decor en tekst. Circa 1900. Eén chip. Afmeting: 42,5 cm. In redelijke staat.

Antieke bronzen buste, Dante
Startprijs 70 EUR

Antieke bronzen buste van Dante. 19e Eeuw. Afmeting: 9,5 cm. In goede staat.

Imari scheerbekken, 19e eeuw
Startprijs 150 EUR

19e Eeuwse Chinees Imari porseleinen scheerbekken met florale decor. Afmeting: 6 - 27,5 cm ø. In goede staat.

Houtgestoken Indische olifant
Resultaat: 60 EUR

Grote oude houtgestoken Indische olifant. 20e Eeuw. Afmeting: H 103 cm. In goede staat.

J. Doeleman, Boerin op landweg
Resultaat: 45 EUR

J. Doeleman. 1848 - 1913. Boerin op landweg. Aquarel op papier. Afmeting: 23 x 21 cm. In goede staat.

Doos met zilveren bestek
Resultaat: 465 EUR

Grote cassette met daarin 6 zilveren tafellepels en vorken, 6 zilveren dessertlepels en -vorken. jl.: i:1943. Zilveren groentelepel, sauslepel en compotelepel, jl.: H: 1942. En 6 zilveren koffielepels...

Groot kavel modelvrachtwagens
Resultaat: 85 EUR

Groot kavel met meer dan 100 modelvrachtwagens, vrijwel allemaal nog ongeopend in de verpakking.

Zilveren armband met diamant
Startprijs 60 EUR

Zilveren armband, 925/000, met diamant. Schakelarmband met ronde schakels bezet met twee achtkant geslepen diamanten. Voorzien van bakslot en veiligheid. 19 cm. ca 14 gram. Nieuw

Zilveren schenkkan
Resultaat: 480 EUR

Zilveren schenkkan, 800/000, cilindervormig model met schenktuit, deksel met houten knop en voorzien van een houten greep. 18x8x15cm. Rondom wat gedeukt. Vermoedelijk Duits.

Antieke Engelse wandspeeldoos
Startprijs 1.350 EUR

Antieke 19e eeuwse Engelse wandspeeldoos. Gemerkt Star Silver Depot London. Notenhout met bandintarsia en lithografie + zes speelplaten. Kroon mist. Afmeting: 56 x 43 x 24 cm. In goede staat.

Grote Japanse bronzen vaas, 19e eeuw
Startprijs 300 EUR

Grote 19e eeuwse Japanse bronzen vaas. Meiji periode. Met waterlissen en bamboe decor. Afmeting: H 52 cm. In goede staat.

Roco Museum Edition 43660
Startprijs 75 EUR

Roco Museum Edition 43660, H0 E-Lok E18 08. Inclusief originele verpakking, in goede staat.

Bronzen kat (naar Botero)
Startprijs 80 EUR

Bronzen kat, naar Botero. Op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: 12 x 29 x 11 cm. In goede staat.

2x Wandkandelaren, Empire-stijl
Resultaat: 150 EUR

Twee bronzen Empire-stijl wandkandelaren met putti. Afmeting: 35 cm. In goede staat.