Evert Moll. 1878 - 1955. Rotterdams havengezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 40 cm. In goede staat.
Vuurvergulde bronzen Empire pendule met vrouwelijke boogschutter en palm (Amazonen) of Indiaanse krijger. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Afmeting: 33 cm. In goede staat.
Zeven maal glazen/kristallen flacons, waarvan één roze met afbeelding van Leda en de zwaan. Eén dikwandige groen met goud flacon. Vijf maal blank glazen flacons en ook in lalique-stijl. Afmeting: 11 -...
Zeer grote moderne kunstglazen asbak. Door Max Verboeket Maastricht. Blauw-zwarte glasfusing. Afmeting: 8 - 28 cm ø. In goede staat.
Twee oude Afrikaanse houten peniskokers met kralen. Eén beschadigd. Afmeting: 18 - 26 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke palissanderhouten kolompendule met plated wijzerplaat, rozen intarsia en vergulde ornamenten. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Slingerveer gebroken. Afmeting: 46,5 cm. In goede ...
Vijf oude Afrikaanse houtgestoken figuren. Divers Zaïre. Afmeting: 20 - 51 cm. In goede staat.
Antieke 19e eeuwse Franse comtoise met ankergang uurwerk en harpslinger. Wijzerplaat beschadigd. Ongereinigd. Afmeting: 47 x 28 x 14 cm. In redelijke staat.
18e Eeuws Hollands wortelnoten Barok kabinet. Dubbel gebogen met klauwpoten + messing beslag. Mooie patina. Afmeting: 232 x 190 x 67 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 19e Eeuw. Hollands havengezicht met schepen, boten en figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 88 x 61 cm. In goede staat.
Achttien maal oud kristalglas, amandel geslepen. 20e Eeuw. Bestaande uit: Karaf + zeventien (17) glazen. Chip mogelijk. Afmeting: 13 - 27 cm. In goede staat.
Marie Cornett? Circa 1900. Portret dame met hoed. Olieverf op paneel. Afmeting: 18 x 14 cm. In goede staat.
Modern schaakspel in doos met vier-delige verchroomde kelnerset. Afmeting: 5 x 15 x 17 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Circa 1900. Handwerkende vrouw in interieur. Olieverf op linnen. Afmeting: 28 x 42 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Franse porseleinen vaas met handbeschilderde florale decors, vergulde draken grepen. Genummerd. Afmeting: H 51 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse mahoniehouten speeltafel met bronzen monturen en florale intarsia. Afmeting: 80 x 42 x 75 cm / 80 x 84 x 75 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse polychrome Ram Arnhem Colenbrander vaas. Model nr.: 40. Schilder: A.S. Decor: Weelde. Afmeting: 20 x 8,6 cm ø. In goede staat.
Zuid-Duitse eikenhouten Louis Seize toogkast. Circa 1800. Vast. Deuren wel uitneembaar. Afmeting: 204 x 140 x 55 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Engelse mahoniehouten Victoriaanse voltaire met goede stoffering. Afmeting: 105 x 70 x 91 cm. In goede staat.
Twee antieke polychrome Ram Arnhem Colenbrander vaasjes. Model nr.: 39. Schilder: W.C.B. Decor: Dun. Afmeting: 12,6 x 9 cm ø. In goede staat.
Antiek eikenhout gestoken borstelkastje in Rococo-stijl. Circa 1900. Afmeting: 23 x 34 x 13 cm. In goede staat.
Vier maal Italië. 20e Eeuw. Bestaande uit: Messing telefoon + drie putti lampenvoeten. Afmeting: 26 - 33 cm. In goede staat.
Guy Olivier. 2007. 1964 - . Twee dames op stap. 'Morgen zien we wel'. Gemengde techniek op papier. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.
Goudkleurig oud betongegoten tuinbeeld. 20e Eeuw. Jongeling met bloemenmand. Afmeting: 83 cm. In goede staat.