Jan Cremer, 2001. Nr. 38/250. 1940 - ......... . Abstract florale compositie. Litho op papier. Afmeting: 66 x 100 cm. In goede staat.
M. Lamprecht. 20e Eeuw. Schaapsherder met kudde. Olieverf op paneel. Afmeting: 60 x 90 cm. In goede staat.
Onduidelijk monogram. Hollandse School. Circa 1920. Rietsnijder in poldergebied. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In redelijke staat.
C. Euler. 1848. Herenportret. Olieverf op paneel. Slecht gerestaureerd. Afmeting: 35 x 45 cm. In matige staat.
A. Bonnhorst. Circa 1880. Duitse School. Bomschuiten op strand met vissersvolk. Olieverf op linnen. Afmeting: 45 x 65 cm. In goede staat.
Alex Asperslagh 1960. 1901 - 1984. Vaas met tulpen. Olieverf op linnen. Afmeting: 45 x 65 cm. In goede staat.
Vijf maal bladmuziek met voorpagina's lithografie Willy Sluyter. Circa 1930. Afmeting: 28 x 35 cm. In redelijk/goede staat.
Fraaie ronde zilveren oorknoppen, 925/000, met diamant. Rijkelijk bewerkte rozetoorknoppen met geoxideerde bewerking voorzien van 3 kleine diamantjes. ø oorknop 10 mm. Nieuw
Reproduktie van een Russische dolk. 21e Eeuw. Afmeting: L 54 cm. In goede staat.
Twee maal 19e eeuwse sabels met messing heften. Afmeting: 71 x 79 cm. In goede staat.
Kopie van een Duitse Luftwaffe parade degen. Metaal/verguld. 21e Eeuw. Afmeting: L 92 cm. In goede staat.
Lot diversen Duitsland WO II. Onder andere: S. A. Abzeichen, helm + Swistaka, geweer met Swistaka, adelaar + Swistaka, twee SS-banden Germanske Norge Kaballerie Division. Afmeting: 4 - 43 cm. In goede...
Oude vergulde parade degen. Naar oud voorbeeld. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: L 98 cm. In goede staat.
Oude Indonesische kris met bewerkte houten heft en schede. 20e Eeuw. Afmeting: 52 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuws dubbelloops hanen jachtgeweer met damast-achtige loop (rillen). Oxydatie, patina. Afmeting: L 107 cm. In redelijk/goede staat.
Fijne zilveren creolen, 925/000, aan de voorzijde bewerkt en bezet met kleine stukjes diamant. Voorzien van scharnieren stekers. Breedte 2,2mm, ø 22mm. Nieuw
Drie zilveren colliers met diverse hangers. totaal ca 15 gram.
Set met zilveren collier en armband, 925/000, uit gevlochten zilver met knoop. 18cm en 45 cm. ca 61 gram. Kleine breuk in armband verder in goede staat
Zilver vergulde oorknoppen, 835/000, met een rozet met granaten. ø 8 mm. met schroefpousettes. In goede staat
Geelgouden armband, 585/000, met zirconia's. Armband met een dubbele rij ovale schakels met daartussen 3 schakels in de vorm van een ijsbloem, versierd met zirconia's. Lengte 20 cm. 6,3 gram. Nieuw
Delfts blauw handbeschilderd gesigneerd lepelvaasje met 835/000 zilveren bovenrand. Mr. Gebr. Niekerk - Schoonhoven. Circa 1950. En vijf stuks 835/000 zilveren lepeltjes met provinciewapens en bakken ...
Delfts blauwe handbeschilderde gemerkte strooier op drie pootjes, voorzien van een 835/000 zilveren deksel met een steeltje. Mr. Gebr. Niekerk - Schoonhoven. Circa 1950. Afmeting: H 11 cm. In goede st...
Stel gemerkte handbeschilderde Delfts blauwe aardewerk mosterdpotjes met 835/000 zilveren deksels. Mr. Gebr. Niekerk - Schoonhoven. Circa 1950. En lepeltjes met parelrand. Afmeting: H 7 cm. In goede s...
Antieke Duitse messing microscoop in originele houten kist. Carl Zeiss Jena. Nr. 11218. Met accessoires. Afmeting: 12 x 34 x 17 cm. In zeer goede staat.