M.W. Liernur? 1833 - 1901. 19e Eeuws boeren interieur met koffiemalende boerin en slapend kind. Olieverf op linnen. Afmeting: 47 x 65 cm. In goede staat.
Mooie witgouden broche, 585/000, met edelstenen. Broche in de vorm van een boeket bloemen met uitgesneden bloemen uit amethist en bladeren gesneden uit jade. alles bevestigd op witgouden takken. ca 19...
Antieke Duits porseleinen Stadt Meissen theeset. Zes-delig met roze vogels en florale decor. Circa 1900. Vernikkelde deksels, tuit theepot gerestaureerd en hengsel suikerpot lost. Verder in goede staa...
Hollandse eikenhouten Louis Seize commode met origineel beslag. Circa 1800. Afmeting: 98 x 130 x 57 cm. In goede staat.
Jan Mankes. 1889 - 1920. Handgesigneerd. Melkende boerin. Houtsnede op papier. Afmeting: 21 x 16 cm. In goede staat.
Bijzonder zakhorloge, goudkleurig, met een wit emaille wijzerplaat met tijd en datumaanduiding, versierd met een rand met stenen, enkelen ontbreken. De achterzijde van het horloge is prachtig versierd...
Grote bronzen adelaar op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Gesigneerd Ernst Barlach. Afmeting: 34 x 31 x 16 cm. In goede staat.
A. Luycx. Antoon. 1922. Belgische School. Paar oude veterschoenen. Olieverf op linnen. Afmeting: 32 x 28 cm. In goede staat.
Bronzen kinderhoofd. Gesigneerd Nemon. Mogelijk Oscar Nemon. 1906- 1985. Gietstempel Batardy Bruxelles. Mogelijk jongen Engels koningshuis. Afmeting: 32 x 6 x 22 cm. In goede staat.
Zilveren broodmand, 833/000, opengewerkt schuitmodel met spijlendecor, geplaatst op een ovale voet met geribde rand. De mand is voorzien van 2 leeuwenkoppen met draagringen. ca 365 gram. 29x18x9cm. Eé...
Groot antiek beeld. Man met meetlat zittend op een leeuwenvel en anker 'Le Commerce'. Compositie metaal. Afmeting: 65 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse eikenhouten Barok-stijl porseleinkast, één deurs, met messing beslag, staande op klauwpoten. Circa 1900. Afmeting: 207 x 130 x 40 cm. In goede staat.
Groot oud bronzen figuur. Man vecht met tijger. 20e Eeuw. Afmeting: 64 cm. In goede staat.
Grote oude Chinees porseleinen drakenvaas met tekens + Kang Xy bodemmerk. Afmeting: 48 x 19,7 cm ø. In goede staat.
19e Eeuws Chinees porseleinen Familie Rose waterbakje met vogel, bloesem decor + tekst. Afmeting: 3,5 x 14 cm ø. In goede staat.
Acht maal 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met bodemmerken, diverse tuin decors, diep blauw. Drie heel, vijf met lichte randschades en/of haarlijnen één maal. Afmeting: ø circa 25 cm. In re...
70er Jaren-stijl staande lamp met chrome en vier glazen bollen. Afmeting: 90 x 60 cm ø. In goede staat.
Jacoba Ritsema. 1876 - 1961. Larense School. Achterhof met boerin. Eén restauratie. Olieverf op linnen. Afmeting: 73 x 55 cm. In goede staat.
Jan Mankes. Handgesigneerd. 1889 - 1920. Kraai. Houtsnede op papier. Afmeting: 18 - 24 cm. In goede staat.
Witgouden ring, 585/000, met 4 diamanten. Rivierering met 4 briljant geslepen diamanten, wart hoger opstaand van de ring, 4x0.15 crt VS-F-G. ø51 gram. ca 2,8 gram. Voorzien van taxatierapport.
18e Eeuws Louis Seize porseleinen deel theeservies met handbeschilderde portretten + goud decors. Theepot, chip tuit en hengsel los erbij. Grote schaal, goed. Dekselpot, goed. Vier kop + schotels, één...
18e Eeuws Hollands eikenhouten Barok kabinet met snijwerk, origineel beslag en klauwpoten. Afmeting: 240 x 195 x 57 cm. In goede staat.
R. Craeyvanger. 1866. 1812 - 1880. Interieur met figuren, kinderen met vishengel. Aquarel op papier. Afmeting: 18 x 26 cm. In goede staat.
Oude Chinese houtgestoken hocker met florale decors, marmeren blad en etage. 20e Eeuw. Afmeting: 66 x 50 cm ø. In goede staat.