Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

39. Januariveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 11 januari 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Antieke regulateur, 1920
Resultaat: 40 EUR

Antieke notenhouten regulateur. Genummerd. Circa 1920. Slagwerk op gongstaven. Afmeting: 79 cm. In goede staat.

Zilveren pijpencomfoor
Startprijs 150 EUR

Zilveren pijpcomfoor, 833/000, rechthoekig gecontourneerd model met ribrand op bolpoten geplaatst op een houten gecontourneerd basement. Voorzien van koperen binnenbak. 11x15x13 cm. jl.: E:1839, geres...

Gouden ring met diamant Diamonde
Startprijs 300 EUR

Gouden ring, 585/000, met diamanten. Ring met een halve witgouden band en een halve geelgouden band met slag, voorzien van diverse pave gezette briljant geslepen diamanten. totaal ca 0,33 ct ø 53. Bre...

2x Neo Renaissance kandelaren, 19e eeuw
Startprijs 300 EUR

Twee grote 19e eeuwse Neo Renaissance compositie metalen kaarskandelaren met draagsters. Circa 1880. Eén arm gebroken.
Afmeting: 56 cm. In redelijk/goede staat.

Messing crucifix, 19e eeuw
Startprijs 60 EUR

19e Eeuws verguld messing heilig kruis met Corpus Christi en Inri. Afmeting: 50,5 x 30 cm. In goede staat.

Bonbonnière & loddereinflesje met zilver
Startprijs 100 EUR

Bonbonniere en loddereinflesje met zilver, 833/000. Bonbonniere uit draadglas met geschulpte rand geplaatst op een ronde voet met dubbele parelrand, MT.: Van Kempen, Voorschoten, ø13x10cm en een lodde...

Antiek bronzen klokkenstel, 1880
Startprijs 200 EUR

Antiek Frans bronzen historisme klokkenstel met emaille cartouches en kariatiden. Circa 1880. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 37 - 41 cm. In goede staat.

2x Engelse uurwerken, 19e eeuw
Resultaat: 30 EUR

Twee 19e eeuwse Engelse uurwerken met beschilderde wijzerplaten. Afmeting: 15 - 48 cm. In redelijk/goede staat.

Grote antieke Japanse ivoren okimono
Startprijs 375 EUR

Grote antieke ivoren Japanse okimono. Met bodemmerk. Gerestaureerd. Afmeting: 27 cm. In redelijk/goede staat. Met certificaat t.b.v. Cites.

Antieke ivoren dekselpot, 1900
Resultaat: 65 EUR

Antieke ivoren dekselpot. Circa 1900. Afmeting: 8 x 6,5 cm ø. In zeer goede staat.

Gouden ring met Platina
Resultaat: 225 EUR

Geelgouden ring, 750/000, met platina en diamant. Gouden slagring ingelegd met platina en bezet met 7 briljant geslepen diamanten. ca 0,11 ct. breedte 15 mm. ca 3,2 gram. In goede staat

Paar zilveren schoengespen 1857
Startprijs 220 EUR

Paar schoenen versierd met zilveren gespen, 833/000, MT.: P.Hoogendoorn, Willige Langerak, jl.:x:1882. Mooi gerestaureerd op diverse plekken.

2 Parelcolliers met parel-oorschroeven
Resultaat: 90 EUR

Twee colliers van cultive parels met zilveren sluiting met bijpassende oorschroeven. Collier met parels ø ca 7 mm, 58 cm en een verlopend collier ø 3-8mm, 60 cm en oorbellen, ø parels 8 mm. In goede s...

Mosterdpotjes met zilv. deksels
Resultaat: 40 EUR

Stel gemerkte handbeschilderde Delfts blauwe aardewerk mosterdpotjes met 835/000 zilveren deksels. Mr. Gebr. Niekerk - Schoonhoven. Circa 1950. En lepeltjes met parelrand. Afmeting: H 7 cm. In goede s...

5x Afrikaanse beelden
Resultaat: 110 EUR

Vijf oude Afrikaanse houtgestoken figuren. Divers Zaïre. Afmeting: 20 - 51 cm. In goede staat.

Zilveren armband met kleurstenen
Resultaat: 70 EUR

Zilveren armband, 925/000, met citrien, wit en blauw topaas. Armband met schakels in de vorm van blaadjes bezet met citrien, blauw topaas en wittopaas. Breedte 7,5 mm. lengte 19,5 cm. Nieuw

Reiswekker met weerstation
Resultaat: 150 EUR

Koperen reiswekker naar oud voorbeeld met weerstation en porseleinen beschilderde wijzerplaten en zijdelen. Afmeting: 11 x 12 x 5 cm. In goede staat.

Antieke Franse Empire pendule , 1830
Startprijs 140 EUR

Antieke grijs-marmeren Franse Empire pendule. Circa 1830. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Marmer beschadigd. Afmeting: 32 cm. In redelijke staat.

Groot zakhorloge, spoorweg
Resultaat: 120 EUR

Groot spoorweghorloge, met cijfers en aan de achterzijde voorzien van een jachttafereel. Doxa, anti magnetique. hors concours, Liege 1905. ø 7 cm. In goede staat

Antiquarisch poezie album 1920
Startprijs 100 EUR

Antiquarisch poezie album met circa vierhonderd poezie plaatjes + kinderbestek doosje. Circa 1920. Afmeting: 12 - 40 cm. In goede staat.

Antieke koperen tafellamp, 30-er jaren
Resultaat: 50 EUR

Antieke koperen bewerkte tafellamp. Circa 1930. Afmeting: 44 cm. In goede staat.

Antieke gehoorhoorn, 19e eeuw
Resultaat: 30 EUR

Antieke gehoorhoorn van messing voor slechthorenden. 19e Eeuw. Paar deukjes. Afmeting: 37 cm. In goede staat.

3-Delig Klokkenstel, 1900
Startprijs 100 EUR

Drie-delig antiek Frans klokkenstel met marmer en compositie metaal. Circa 1900. Bij pendule oor af, verder in goede staat. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 36 - 55 cm. In goe...

Zilveren bedelarmband
Resultaat: 40 EUR

Zilveren bedelarmband, 925/000, Merk "Jette" met 5 zware bedels. ca 42 gram, sluiting wat lam. lengte 21 cm. In goede staat