Antieke notenhouten regulateur. Genummerd. Circa 1920. Slagwerk op gongstaven. Afmeting: 79 cm. In goede staat.
Zilveren pijpcomfoor, 833/000, rechthoekig gecontourneerd model met ribrand op bolpoten geplaatst op een houten gecontourneerd basement. Voorzien van koperen binnenbak. 11x15x13 cm. jl.: E:1839, geres...
Gouden ring, 585/000, met diamanten. Ring met een halve witgouden band en een halve geelgouden band met slag, voorzien van diverse pave gezette briljant geslepen diamanten. totaal ca 0,33 ct ø 53. Bre...
Twee grote 19e eeuwse Neo Renaissance compositie metalen kaarskandelaren met draagsters. Circa 1880. Eén arm gebroken.
Afmeting: 56 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuws verguld messing heilig kruis met Corpus Christi en Inri. Afmeting: 50,5 x 30 cm. In goede staat.
Bonbonniere en loddereinflesje met zilver, 833/000. Bonbonniere uit draadglas met geschulpte rand geplaatst op een ronde voet met dubbele parelrand, MT.: Van Kempen, Voorschoten, ø13x10cm en een lodde...
Antiek Frans bronzen historisme klokkenstel met emaille cartouches en kariatiden. Circa 1880. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 37 - 41 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Engelse uurwerken met beschilderde wijzerplaten. Afmeting: 15 - 48 cm. In redelijk/goede staat.
Grote antieke ivoren Japanse okimono. Met bodemmerk. Gerestaureerd. Afmeting: 27 cm. In redelijk/goede staat. Met certificaat t.b.v. Cites.
Antieke ivoren dekselpot. Circa 1900. Afmeting: 8 x 6,5 cm ø. In zeer goede staat.
Geelgouden ring, 750/000, met platina en diamant. Gouden slagring ingelegd met platina en bezet met 7 briljant geslepen diamanten. ca 0,11 ct. breedte 15 mm. ca 3,2 gram. In goede staat
Paar schoenen versierd met zilveren gespen, 833/000, MT.: P.Hoogendoorn, Willige Langerak, jl.:x:1882. Mooi gerestaureerd op diverse plekken.
Twee colliers van cultive parels met zilveren sluiting met bijpassende oorschroeven. Collier met parels ø ca 7 mm, 58 cm en een verlopend collier ø 3-8mm, 60 cm en oorbellen, ø parels 8 mm. In goede s...
Stel gemerkte handbeschilderde Delfts blauwe aardewerk mosterdpotjes met 835/000 zilveren deksels. Mr. Gebr. Niekerk - Schoonhoven. Circa 1950. En lepeltjes met parelrand. Afmeting: H 7 cm. In goede s...
Vijf oude Afrikaanse houtgestoken figuren. Divers Zaïre. Afmeting: 20 - 51 cm. In goede staat.
Zilveren armband, 925/000, met citrien, wit en blauw topaas. Armband met schakels in de vorm van blaadjes bezet met citrien, blauw topaas en wittopaas. Breedte 7,5 mm. lengte 19,5 cm. Nieuw
Koperen reiswekker naar oud voorbeeld met weerstation en porseleinen beschilderde wijzerplaten en zijdelen. Afmeting: 11 x 12 x 5 cm. In goede staat.
Antieke grijs-marmeren Franse Empire pendule. Circa 1830. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Marmer beschadigd. Afmeting: 32 cm. In redelijke staat.
Groot spoorweghorloge, met cijfers en aan de achterzijde voorzien van een jachttafereel. Doxa, anti magnetique. hors concours, Liege 1905. ø 7 cm. In goede staat
Antiquarisch poezie album met circa vierhonderd poezie plaatjes + kinderbestek doosje. Circa 1920. Afmeting: 12 - 40 cm. In goede staat.
Antieke koperen bewerkte tafellamp. Circa 1930. Afmeting: 44 cm. In goede staat.
Antieke gehoorhoorn van messing voor slechthorenden. 19e Eeuw. Paar deukjes. Afmeting: 37 cm. In goede staat.
Drie-delig antiek Frans klokkenstel met marmer en compositie metaal. Circa 1900. Bij pendule oor af, verder in goede staat. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 36 - 55 cm. In goe...
Zilveren bedelarmband, 925/000, Merk "Jette" met 5 zware bedels. ca 42 gram, sluiting wat lam. lengte 21 cm. In goede staat