Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

39. Januariveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 11 januari 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Groot kavel modelvrachtwagens
Resultaat: 85 EUR

Groot kavel met meer dan 100 modelvrachtwagens, vrijwel allemaal nog ongeopend in de verpakking.

Chinese gemberpot met geisha's
Resultaat: 50 EUR

Oude/antieke Chinees porseleinen gemberpot met Geisha's en zotjes in landschap. 20e Eeuw. Afmeting: 16 x 12 cm ø. In goede staat.

3 Delen oud/antiek Chinees porselein
Resultaat: 90 EUR

Drie delen oud/antiek Chinees porselein. Bestaande uit: Eén kom en twee schotels. Paradijsvogel en florale decor. Afmeting: 15 - 16 cm. In goede staat.

Eiken lessenaar
Startprijs 30 EUR

Eikenhouten in hoogte verstelbare lessenaar. 20e Eeuw. Afmeting: 123 x 44 x 28 cm. In goede staat.

Roco Museum Edition 43660
Startprijs 75 EUR

Roco Museum Edition 43660, H0 E-Lok E18 08. Inclusief originele verpakking, in goede staat.

Gouden ring, Agaat
Resultaat: 100 EUR

Geelgouden ring, 585/000, met lange ovale gecontourneerde zetkast met bewerking, voorzien van een streepagaat, 20x8mm. ø56. ca 4,1 gram. In goede staat

Zilveren thorapointer
Resultaat: 400 EUR

Zilveren thorapointer, 84 zolotnik, versierd met opgelegde elementen en een turkoois. Vilno 1857. Wat gedeukt. 32 cm. In redelijke staat.

2 Amethisten
Startprijs 35 EUR

Twee amethisten, een ovaal gefacetteerde en een peervormig gefacetteerde steen, 16,6 en 14,08, met diverse insluitsels.

Roco H0, 43508
Startprijs 50 EUR

Roco H0 43508, E-Lok Be 4/6 12320 SBB (met verpakking van 4191B) in goede staat

2x Roco H0: 04132B en 4164A
Startprijs 70 EUR

2x Roco H0: 1x 04132B, E-lok DB 151 118-9 met originele verpakking en in goede staat en 1x 4164A, E-Lok SNCF BB-7242 met originele verpakking en in goede staat.

Lot zilver
Startprijs 25 EUR

Lot zilver met een roomlepel met getorste steel met biedermeier gravure en 2 vleesvorkjes met puntsteel met floraal decor en zilveren stop met parelrand, Zilver ca 58 gram. 11-14cm. ø8x15cm. In goede ...

Roco H0, 62437, E-Lok DB AG 155 214-0
Resultaat: 50 EUR

Roco H0 62437, E-Lok DB AG 155 214-0 met originele verpakking en in goede staat.

4x Eiken stoelen, 1880
Resultaat: 145 EUR

Vier Hollandse eiken stoelen. Circa 1880. Afm.: 103x49 cm. Zithoogte 49 cm. In goede staat. Dit object is op afspraak te bezichtigen in Gildehaus.

Zilveren pijpencomfoor
Startprijs 150 EUR

Zilveren pijpcomfoor, 833/000, rechthoekig gecontourneerd model met ribrand op bolpoten geplaatst op een houten gecontourneerd basement. Voorzien van koperen binnenbak. 11x15x13 cm. jl.: E:1839, geres...

2x Royal Goedewaagen knobbelvazen, 1930
Resultaat: 40 EUR

Twee porseleinen Royal Goedewaagen knobbelvazen. Bone China. Circa 1930. Afmeting: 25 - 26 cm. In goede staat.

Imari sierschotel, 19e eeuw
Startprijs 40 EUR

19e Eeuwse Imari porseleinen sierschotel met florale decors en gecontourneerde omranding. Oude spanningsscheuren. Afmeting: ø 30,5 cm. In redelijk/goede staat.

Butlerkastje Amsterdamse School
Resultaat: 100 EUR

Art Deco, Amsterdamse School butlerkastje. Circa 1930. Palmhouten ballen aan de poten. Eiken, deels gefineerd. Afmeting: 98 x 86 x 45 cm. In goede staat. Dit object is op afspraak te bezichtigen in Gi...

Groot Kashmar/Iran tapijt, 400 x 293 cm
Resultaat: 1.700 EUR

Zeer fraai groot Perzisch tapijt. Handgemaakt Kashmar uit Iran. Eerste helft 20e eeuw. Met prachtig decor van figuren, vazen en dieren etc. Afmeting: 400 x 293 cm. In goede staat.

Zilveren theepot
Startprijs 225 EUR

Zilveren theekan, 800/000, rond gecontourneerd model met plooien geplaatst op een ronde voet met rand en voorzien van een gekrulde greep en tuit. MT.: A.Cesa S.C. Alessandria. Grootte 22x13x22cm. ca 4...

Gouden hanger met opaal
Startprijs 240 EUR

Witgouden hanger, 585/000, met opaal en diamant. Peervormige hanger met in het midden een peervormige witte opaal versierd met aan beide kanten 5 diamanten. Aan de bovenzijde is de hanger versierd met...

2x Fleischmann H0: 4346 en 4347
Startprijs 75 EUR

Twee loks van Fleischmann H0: 1x 4346, DB 111 133-5 met originele verpakking, in goede staat en 1x 4347, DB 111 036-0 met originele verpakking en in goede staat.

Zilveren miniatuur koets
Resultaat: 80 EUR

Zilveren miniatuur in de vorm van een koets, 835/000, met figuur op de bok. MT.: J.M. Warning, Haarlem. ca 76 gram. 10x3x5cm. In goede staat

Witgouden ring met aquamarijn en diamant
Resultaat: 240 EUR

Witgouden ring, 585/000, met aquamarijn en diamant. Ring met hoge zetting met daarin een rond gefacetteerde aquamarijn, ø 9,5mm, met 4 achtkant geslepen diamanten. ø 57 ca 6 gram. In goede staat

2x Piko: 57984 en 59441
Startprijs 70 EUR

Twee delen Piko H0: 1x Piko 57984, Diesellok BR 761 008-6 (Metrans) met originele verpakking, in goede staat en 1x Piko 59441 E-Lok 101 122-0 (China Airlines) met originele verpakking in goede staat