Ring, 333/000, met 3 ovaal gefacetteerde amethisten versierd met kleine steentjes tussen de zetting. Nieuw ø 53
Zilveren zakhorloge, zogenoemde knol, met snek. Samson, London, ø 32 mm. Wijzerplaat iets beschadigd. Functie niet getest.
Grote 19e eeuwse terracotta buste. Gesigneerd Hollman Feinberg 1892, A. Mon Ami. Enkele kleine beschadigingen. Afmeting: 70 x 48 x 30 cm. In goede staat.
Zilveren kandelaar, 835/000, achtkantig model met achtkantige voet en een gecontourneerde zuil. 8x15cm. In goede staat
19e Eeuws bronzen beeld. Ridder te paard met diverse wapens + schild. Osmaanse krijger. Afmeting: 41 x 26 x 13 cm. In goede staat.
Twee Franse Samson porseleinen borden met Hollandse leeuw op schip en goud decor. Afmeting: ø 26,2 cm. In goede staat.
Zilveren pepermunt en snuifdoos, 833/000. Rond pepermuntdoosje met getrembleerde bewerking met bloemenmand, Schoonhoven jl.:o:1873, ø 5 cm, sluit niet goed, en een snuifdoosje, ovaal verlopend model m...
Twee decoratieve Jugendstil bronzen lampenvoeten. 21e Eeuw. Afmeting: 58 cm. In goede staat.
19e Eeuwse messing Napoleon III, Louis Seize-stijl kroonluchter. Verguld en groen gepatineerd. Afmeting: 90 x 50 x 50 cm. In goede staat.
Roco H0 4193S (43510), E-Lok BB-15046 SNCF met originele verpakking en in goede staat
Bronzen figuur op zwart marmeren basement. Atletische staalbuiger. 21e Eeuw. Afmeting: 40 x 38 x 15 cm. In goede staat.
Zilveren armband, 835/000, met een Gourmetschakel, voorzien van een bakslot. Breedte 9,5mm, lengte 21,5cm. ca 34,5 gram. In goede staat
19e Eeuws Frans bronzen figuur. Door P.J. Mene. 1810 - 1879. Twee ganzen. Afmeting: 13 x 8 x 8 cm. In goede staat.
Geelgouden ring, 585/000, met diamanten. Hoekige ring met 3 witgouden strakke chatons met briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,24 ct. ø 51, ca 3,5 gram. In goede staat
Brede geelgouden ring, 750/000, bezet met een ovaal en twee driehoekig gefacetteerde kristallen gezet in een witgouden zetkast. Breedte ring 14 mm. ø 52 ca 10,6 gram. In goede staat
Roco 43027 H0 "150 Jahre Eisenbahn in Österreich" , bevat E-lok 1670 25 en Diesellok 2045 20 met originele verpakking in goede staat
Chinees Yixing theeservies in koffer. 21e Eeuw. Naar Zhen Cang Zheng Shu. Met certificaat. Afmeting: 12 x 39 x 30 cm. In goede staat .
Oude Chinees porseleinen vaas met groen/grijs glazuur en drakengrepen. Afmeting: H 21,5 cm. In goede staat.
Ronde zilveren dekseldoos, 800/000, versierd met floraal decor en cartouchen, met in het midden van het deksel een rond schild met een romantische voorstelling van man en vrouw. langs de randen is de ...
19e Eeuwse palissander houten reiskist met vele plated accessoires, geheime lade, spiegel en vakverdeling. Minimale beschadigingen. Afmeting: 17 x 29 x 21 cm. In goede staat.
Twee-delig oud/antiek Chinees metalen beeld. Man op paard. Bronskleurig gepatineerd. Pin afgebroken bevestiging. Afmeting: 35 x 36 x 8 cm. In redelijk/goede staat.
Rookstel gemaakt uit zwart glas met witte bewerking, voorzien van een sigarettenglas en zavelstokjeshouder, geplaatst op zilveren ronde pootjes, 833/000,die op een zwart gecontourneerd basement met iv...
Fleischmann H0 82 4321, 145-CL 031, E-lok (TX Logistik) met originele verpakking, in goede staat
Geelgouden oorknoppen, 585/000, met een geschulpte rand met lijndecor, in het midden bezet met een ronde bloedkoraal. ø 5 mm, ø oorknop 9 mm. In goede staat