Vroeg 19e eeuwse Franse bronzen vuurvergulde Empire pendule met Willem Tell en kind met appel bij boom. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Vergulding iets sleets. Afmeting: 39 cm. In...
Antieke Franse bronzen Charles Dix pendule, deels verguld, deels gebruneerd. Met Oosterse geklede dame. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op bel, touwtjesslinger en plated wijzerplaat. Afmeting: 39 cm. ...
Gaspard Geneve Tournart klok. Tweede helft 20e eeuw. Blauw emaille en verguld messing. Batterij functie. Afmeting: 36 cm. In zeer goede staat.
Van Heel 1885. Portret met drie kinderen met bal en bloem. Olieverf op linnen. Afmeting: 58 x 43 cm. In matige toestand.
Anton Heyboer. 1924 - 2005. Erotische danseres. Pastel op papier. Afmeting: 39 x 30 cm. In goede staat.
S. Altman. 20e Eeuw. 17e Eeuwse taveerne met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
Henk Reerink. Hengelo. Watermolen Haaksbergen. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
F. Trümper. 2002. Enschede. Zangvogel op tak. Olieverf op paneel. Afmeting: 30 x 25 cm. In goede staat.
Onduidelijk. Russische School. 19e Eeuw. Heren portret. Tekening op papier. Afmeting: 32 x 23 cm. In goede staat.
H.A. Willenborg. Circa 1900. Boerenvrouw met rieten mand. Olieverf op linnen. Afmeting: 55 x 37 cm. In goede staat.
Evert Rabbers. 1875 - 1967 Enschede. Jongen speelt accordeon. Aquarel op papier. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
Grote Weense Empire pendule met cilinder speelwerk aangesloten op uurwerk. Circa 1820. Vier melodieën, Walzer, drie standen + kwartierslag. Speelwerk blijft mogelijk hangen op windveer. Klinkt goed. B...
Zeldzame antieke Duitse Jugendstil Suchard Chocolat regulateur. Milka Noisette Velma. Houten gelithografeerde klokkast met achter-glas lithografie. Circa 1915. Afmeting: 52 cm. In goede staat.
Frans Beckers. 1898 - 1983. Rustende koe. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
J.G. Vogel. Hollands landschap met boerderij en bruggetje. Aquarel op papier. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.
Antieke Duitse eikenhouten Gründerzeit Lorenz Fürthwängler vrijslinger met pronkslinger en dak met tollen. Circa 1890. Afmeting: 113 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse Charles Dix pendule. Circa 1840. Marmer met brons, paard + slang. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Marmer beschadigd. Afmeting: 48 x 43 x 15 cm. In redelijk/goede ...
Groot Frans antiek wit Carrara marmeren glaspendule stel. Circa 1880. In Louis Seize-stijl. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op bel en veerslinger. In zeer goede staat.
18e Eeuwse Engelse eikenhouten staande klok. John Bullock Waltham. Achtdaags-uurwerk met dag en seconden aanduiding. Plated en vergulde bewerkte wijzerplaat. Afmeting: 201 cm. In goede staat.
19e Eeuws Engels achtdaags-uurwerk met datum, seconden en maanstand. Twee gewichten + slinger. Niet getest. Afmeting: 48 x 34 x 13 cm. In goede staat.
Peter Keil. 1942, Berlijn. Duitse School. Twee figuren met sigaret. Olieverf op paneel. Afmeting: 29 x 35 cm. In goede staat.
Oude Byzantijnse handgeschilderde ikoon. Plated en verguld. 20e Eeuw. Afmeting: 32 x 27 x 3 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1950. Havengezicht met stoomschepen. Olieverf op paneel. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
N. Wijnberg, 1990. Nr. 174/300. 1918 - 2008. Surrealistische voorstelling met liggend naakt en anekdote aan G.H. Breitner. Lithografie op papier. Afmeting: 50 x 40 cm. In goede staat.