Hoge Chinese herencommode van mahoniehout met messing beslag. 21e Eeuw. Afmeting: 123 x 48 x 96 cm. In goede staat.
Twee oude/antieke wandelstokken. Plated. Afmeting: L 88 - 90 cm. In goede staat.
Zeer grote antieke facet geslepen halspiegel met eiken ranken decor. Circa 1900. Paar kleine beschadigingen. Afmeting: 220 x 105 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Hollandse notenhouten Willem III spiegel met snijwerk, volle zuilen en kroon. Stukje lijst weg. Circa 1870. Afmeting: 206 x 100 cm. In goede staat.
Antiek kachelscherm met handbeschilderd glas, florale decors. Circa 1900. Afmeting: 90 x 110 cm. In goede staat.
Duits Art Deco tafeltje met tussenblad van mahonie. Met vruchtenhout ingelegd. Circa 1930. In goede staat. Afm.: 60x ø80cm. Dit object is op afspraak te bezichtigen in Gildehaus.
Zware witgouden ring 750/000 met een tourmalijn en diamant. Een prachtige strakke ring met een in peervorm gefacetteerde tourmalijn, 9 mm., met een mooie donkergroene kleur, en diverse briljantgeslepe...
Zilveren doosje, 925/000, rechthoekig gecontourneerd met floraal decor op de hoeken en een medaillon in het midden met daarin een camee uit witkoraal. Voorzien van vergulding aan de binnenzijde met va...
Zilveren bonbonmand, 833/000, ovaal model met glooiende rand versierd met hamerslag en grove parelrand. 14,5x8,5x5cm. MT.: L.Marcelis, Schoonhoven, jl.:T:1929 ca 91 gram. In zeer goede staat
Grof zilveren venetiaans collier met antieke bolle hanger met cherubijnenkopje, ø 30 mm. Dicht gesoldeerd. lengte 80 cm. ca 75 gram. In goede staat
Twee maal oud/antiek handbeschilderd porselein. Bestaande uit: Vaas, floraal + goud decor, circa 1900 + pennenbakje, floraal met goud decor, 20e eeuw. Afmeting: 20 - 21 cm. In goede staat.
Zilveren fruitschaal, 835/000, , met deels ajourbewerking met krullen en een opgelegde rand met floraal patroon. Geplaatst op 4 pootjes met puttikopje en voluten. De schaal heeft 2 grepen van voluten ...
Zes maal 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen borden. Gecontourneerd. Originele set. Eén bord haarscheuren. Afmeting: ø 21 cm. In goede staat.
Grote geelgouden oorringen, 585/000, met mat/poly bewerking, verlopend in breedte. Breedte 8 mm, ø 34x42 mm. ca 6 gram In goede staat
Roodgouden broche, 585/000, met schelpcamee en parels. Ovale broche met een rand gemaakt uit getorst draad in de vorm van strikken versierd met 6 kleine pareltjes, ø2,7mm, In het midden bezet met een ...
Zilveren brijlepel, 826/000, met puntvormige bak en een gehamerde steel met bewerkte rand. Deens, 37 cm. ca 143 gram. MT.: C.F.Heinse, 1930. In goede staat
Ring, 375/000, met amethisten. Ring met 2 rijen met ovaal gefaceteerde amethisten met aan weerskanten een bewerkte rand met 8 diamantjes met een single cut. ø 53. ca 4,2 gram In goede staat
Mooie geelgouden cameehanger 585/000. Een ronde hanger met een fraaie schelpgesneden camee gezet in een brede bewerkte gouden geschulpte rand. ca 5 gr. ø 28.5 mm. In goede conditie
Zilveren tafelbel, 833/000, met messing binnenbel, Bel versierd met graveerwerk met voluten en acanthusbladeren met een knop met parelrand. MT.: onduidelijk, jl.:P:1874. ø10x14cm. Bel is wat uit model...
Ring, 333/000, met 3 ovaal gefacetteerde amethisten versierd met kleine steentjes tussen de zetting. Nieuw ø 53
Zilveren zakhorloge, zogenoemde knol, met snek. Samson, London, ø 32 mm. Wijzerplaat iets beschadigd. Functie niet getest.
Zilveren pepermunt en snuifdoos, 833/000. Rond pepermuntdoosje met getrembleerde bewerking met bloemenmand, Schoonhoven jl.:o:1873, ø 5 cm, sluit niet goed, en een snuifdoosje, ovaal verlopend model m...
Ronde zilveren dekseldoos, 800/000, versierd met floraal decor en cartouchen, met in het midden van het deksel een rond schild met een romantische voorstelling van man en vrouw. langs de randen is de ...
Geelgouden oorknoppen, 585/000, met een geschulpte rand met lijndecor, in het midden bezet met een ronde bloedkoraal. ø 5 mm, ø oorknop 9 mm. In goede staat