Edith Reichert. 1924 - 2013. Duitse School. Mediterraans huis in de bergen. Olieverf op paneel. Afmeting: 63 x 51 cm. In goede staat.
Decoratieve houten obelisk met Oosterse handgeschilderde decors. 20e Eeuw. Afmeting: H 61 cm. In goede staat.
Vijf maal Delfts blauwe Porceleyne Fles keramiek. Circa 1920 - 1930. Bestaande uit: Schenkkan, dekselvaas, twee borden, vaasje. Afmeting: 8 - 31 cm. In goede staat.
Zilveren geboortelepel, 833/000, met een puntbak voorzien van een deels getorste steel met figuren en dolfijnen bekroond met een figuur met juk. aan de achterzijde van de bak staat een gravure. Leeuwa...
Twee antieke gietijzeren deur rasters. Afmeting: 90 x 28 x 1,5 cm. In goede staat.
Antiek Hollands tegeltableau. Circa 1900. Monogram R.B. en Hilversum. Platbodem met riet in Hollands landschap. Afmeting: 63 x 90 cm. In goede staat.
Zilveren gember couvert, 833/000, 2 delig, met gecontourneerde steel en bak en voorzien van fraai versierde biedermeier gravures. MT.: J.H.Schouten, Amsterdam jl.: Z:1859. ca 71 gram. lengte 19 cm. In...
Twee maal oud/antiek handbeschilderd porselein. Bestaande uit: Vaas, floraal + goud decor, circa 1900 + pennenbakje, floraal met goud decor, 20e eeuw. Afmeting: 20 - 21 cm. In goede staat.
Zes maal antieke tabaks dekseldozen. Bestaande uit onder andere: Terracotta, wit + terracotta man met Fez + koperen tabaksdoos + twee snuiftabak doosjes. Enkele chip mogelijk. Afmeting: 5 - 26 cm. In ...
Geelgouden ring, 585/000, met 2 witgouden opgelegde kruizen met daartussen 13 pave gezette briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,25 ct P/W. ø 53, ca 4,9 gram. Breedte ring 6,5 mm. In goede staat
Zes maal 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen borden. Gecontourneerd. Originele set. Eén bord haarscheuren. Afmeting: ø 21 cm. In goede staat.
Antiek lederen Biedermeier houder met 585 gouden slot en monogramplaat. Circa 1860. Afmeting: 14 cm. In goede staat.
Decoratieve handbeschilderde schommelfiguur met extra figuur. 21e Eeuw. Afmeting: 55 cm. In goede staat.
Twee houten zwepen met leder. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 50 - 63 cm. In goede staat.
Vier antiquarische boeken. L' aboratore D'ethnologie 1939. Met bril 3D rood/blauw. Afmeting: 27 x 21 cm. In goede staat.
Twee oude/antieke wandelstokken. Plated. Afmeting: L 88 - 90 cm. In goede staat.
Drie maal oud tin. 20e Eeuw. Bestaande uit: Dekseldoos met eikel decor. Dekseldoos met bloemen, vlinder decor. Schaal, floraal met insecten decor. Tweemaal Frieling Zinn, één maal Peltro tin. Afmeting...
Antieke Duitse messing microscoop in originele houten kist. Carl Zeiss Jena. Nr. 11218. Met accessoires. Afmeting: 12 x 34 x 17 cm. In zeer goede staat.
Gebedsboekje, kleine credo, met een kaft gemaakt uit schildpad met religieuze voorstelling. 8,5x5,5x1,5cm. In goede staat
Lot met diverse gouden sieraden, bestaande uit 3 trouwringen, één doorgezaagd, een witgouden solitairring zonder steen en een oorclip en hanger met steen. Diverse gehaltes. Totaal ca 19 gram.
Twee 19e eeuwse plated Empire-stijl kaarskandelaren. Afmeting: H 26 cm. In zeer goede staat.
Twee grote antieke kopergeslagen kaarskandelaren in Barok-stijl met schependecors in de basis. Circa 1900. Afmeting: 32 x 17 cm ø. In goede staat.
Grote zilveren kemphaan, 835/000. MT. Zaanlandse zilversmederij, Zaandam, Amsterdam, jl.:C:1962. 23x13x18cm. ca 480 gram. In goede staat
Vijf oude Duitse bioscoop affiches. Bestaande uit: Ich ein liebhaber + Quax Bruchpilot + Fuzzy Rechnet ab + Buster Kenton + Dick und Doof. Afmeting: circa 60 x 80 cm. In redelijk/goede staat.