Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

39. Januariveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 11 januari 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Citrien collier met gouden streekslot
Startprijs 300 EUR

Collier van citrien met geelgouden streekslot, 585/000. Collier met 3 rijen met gefaceteerde citrien kralen, ø 8 mm, bevestigd aan een ronde gouden streeksluiting met filigrain en opgesoldeerde appliq...

Divers zilveren bestek, 5x
Resultaat: 150 EUR

Lot zilver, met 3 lepels, een petitfourschep en een vleesvork, 835/000. Een grote stroolepel met ronde bak met gezaagd decor en een steel met parelrand, , een strooilepel met rechthoekige bak met geza...

Zakhorloge in houder
Resultaat: 50 EUR

Zilveren zakhorloge, 800/000, in zilveren houder op ronde voet met graveerwerk. Election. 7x4x10cm. In goede staat

Witgouden hanger, Ying-Yang
Startprijs 180 EUR

Witgouden hanger, 585/000, ruitvormig model met onyx, witagaat en diamant. Hanger met een ruitvormig hangeroog bezet met 12 diamanten, totaal ca 0,06 ct en daaronder de ruitvormige hanger met een Ying...

Roco H0, 62986, SNCF 72006
Resultaat: 140 EUR

Roco H0, 62986, SNCF 72006 met originele verpakking en in goede staat.

Zilveren koordcollier met hanger
Startprijs 60 EUR

Zilveren collier en hanger, 925/000. Koordcollier met grote hanger met bloem en hartdecor. ø4 mm, lengte 45+15cm verlenging, grootte hanger 6x3cm. totaal ca 59 gram. In goede staat

Colenbrander Ram kraagvaas, 'Fantasie'
Resultaat: 800 EUR

Antieke Hollandse polychrome Ram Arnhem Colenbrander vaas. Model nr.: 45. Schilder: A.P. Decor: Fantasie. Afmeting: 19,5 x 9,7 cm ø. In goede staat.

Kantonese vaas, 19e eeuw
Startprijs 375 EUR

Grote 19e eeuwse Familie Rose Kantonees porseleinen vaas met florale, figuren en goud decor rondom. Bovenrand craquele in glazuur. Afmeting: H 43 cm. In goede staat.

2x Chinese olielampen?
Startprijs 150 EUR

Twee 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen olielampen? Familie Rose met draken decors. Beide beschadigd. Afmeting: 26 cm. In matige staat.

Antieke Hollandse bijbel Staten Generaal
Startprijs 125 EUR

Antieke Hollandse bijbel Staten Generaal te Haarlem door J. Enschede en Zoonen 1782. Afmeting: 24 x 28 x 24 cm. In redelijke staat.

Gouden hanger met zirconia
Startprijs 75 EUR

Geelgouden hanger, 585/000, met zirconia's. Ronde hanger met 2 ringen bezet met zirconia's met daartussen een rastervormige bewerking. ø 19 mm. Het hangeroog is tevens voorzien van zirconia's. ca 2,7 ...

Bijzondere 36-Delige bestekset
Startprijs 400 EUR

Bijzondere 800/000 zilveren 36-delige bestekset. Ieder bestaande uit twaalf stuks messen, vorken en lepels waarvan de heften en stelen in zilver en overige delen verguld. Met stoffen etui. Afmeting: c...

Zilveren hanger en ring met blauwe steen
Resultaat: 25 EUR

Grote zilveren hanger en ring, 925/000, met blauwe steen. langwerpige hanger met bewerking voorzien van een rechthoekig gefacetteerde blauwe steen en 3 kleine zirconia's met een ring met strakke band ...

Antieke Lenzkirch klok, 1880
Resultaat: 700 EUR

Antieke Duitse Lenzkirch eikenhouten tafelklok met bronzen verguld beslag en kariatiden. Circa 1880. Lenzkirch 1 Million 41/692850. Halfuur-slag op gongspiraal. Afmeting: 60 x 29 x 21 cm. In goede sta...

Willy Sluiter, Man met aansteker en vrouw in zijn arm
Startprijs 500 EUR

Toegeschreven aan Willy Sluiter. 1873 - 1949. Man met aansteker en vrouw in zijn arm. Pastel op papier. Afmeting: 70 x 100 cm. In goede staat.

Zilveren armband met bollen
Startprijs 25 EUR

Zilveren armband met bollen, 835/000. Schakelarmband met halve bollen. Breedte 8 mm. lengte 20 cm, met haaksluiting. ca 13,2 gram. In goede staat

3x Oud tin
Resultaat: 35 EUR

Drie maal oud tin. 20e Eeuw. Bestaande uit: Dekseldoos met eikel decor. Dekseldoos met bloemen, vlinder decor. Schaal, floraal met insecten decor. Tweemaal Frieling Zinn, één maal Peltro tin. Afmeting...

Antieke messing microscoop in kist
Resultaat: 180 EUR

Antieke Duitse messing microscoop in originele houten kist. Carl Zeiss Jena. Nr. 11218. Met accessoires. Afmeting: 12 x 34 x 17 cm. In zeer goede staat.

Kantonese vaas, 20e Eeuw
Resultaat: 120 EUR

Grote oude Chinees porseleinen Kantonese balustervormige vaas op houtgestoken hocker. 20e Eeuw. Afmeting: 45 x 24 cm ø/ 76 x 30 cm ø. In goede staat.

Bronzen zakkroonluchter
Resultaat: 100 EUR

Bronzen zakkroonluchter met prismenglas. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 56 x 33 cm ø. In redelijk/goede staat.

Ongesigneerd?, Berglandschap met vakwerkhuis
Startprijs 800 EUR

Ongesigneerd? 19e Eeuw. Duitse School. Berglandschap met vakwerkhuizen en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 90 x 71 cm. In redelijke staat.

Dali figuur, Paard
Startprijs 200 EUR

Salvador Dali. Demart pro arte 1990. 'Paard'. Tweede helft 20e eeuw. Zijdedruk. in prachtige moderne lijst .Afmeting: 76 x 80 cm. In goede staat.

Cassette met een specerijenset met zilver
Startprijs 100 EUR

Cassette met kristallen peper-, zout- en mosterdstel met zilver, 835/000. Kristallen mosterdset met ruitslijpsel, voorzien van zilveren rand, dop en strooier, versierd met parelrand. Met 2 zilveren le...

Lot Familie Rose Capucijner
Resultaat: 225 EUR

Lot 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose Capucijner kop en schotels. Twee kopjes gaaf. Vier schotels gaaf. Afmeting: 5 x 10 cm ø. In goede staat.