Twee maal Evert Rabbers. 1875 - 1967 Enschede. Bestaande uit: Veemarkt in stad + Koeien bij boerderij. Houtskool op papier. Afmeting: 13 x 18 cm. In goede staat.
Oude/antieke Chinees porseleinen Familie Verte sierschotel met kalebassen en vleermuizen decors en bodemmerk. Afmeting: 4,5 x 21,5 cm ø. In goede staat.
Zilveren tafelbel, 833/000, met messing binnenbel, Bel versierd met graveerwerk met voluten en acanthusbladeren met een knop met parelrand. MT.: onduidelijk, jl.:P:1874. ø10x14cm. Bel is wat uit model...
Ongesigneerd. Verso The Art Master. Olieverf op paneel. Afmeting: 34 x 48 cm. In goede staat.
Ring, 333/000, met 3 ovaal gefacetteerde amethisten versierd met kleine steentjes tussen de zetting. Nieuw ø 53
Twee 19e eeuwse geribbelde Imari porseleinen vazen met florale decors en paradijsvogels in coulissen. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.
N. Winston. 21e Eeuw. Hoenderhof met kippen. Olieverf op paneel. Afmeting: 25 x 20 cm. In goede staat.
Zilveren zakhorloge, zogenoemde knol, met snek. Samson, London, ø 32 mm. Wijzerplaat iets beschadigd. Functie niet getest.
Twee antieke Duitse porseleinen figuren. 19e Eeuw. Bestaande uit: KPM, jongen met fruitmand, arm stuk af + Dresden figuur, basis gelijmd. Afmeting: 10 - 11 cm. In redelijke staat.
Edith Reichert. 1924 - 2013. Duitse School. Mediterraans huis in de bergen. Olieverf op paneel. Afmeting: 63 x 51 cm. In goede staat.
Zilveren pepermunt en snuifdoos, 833/000. Rond pepermuntdoosje met getrembleerde bewerking met bloemenmand, Schoonhoven jl.:o:1873, ø 5 cm, sluit niet goed, en een snuifdoosje, ovaal verlopend model m...
Ronde zilveren dekseldoos, 800/000, versierd met floraal decor en cartouchen, met in het midden van het deksel een rond schild met een romantische voorstelling van man en vrouw. langs de randen is de ...
Vijf maal Delfts blauwe Porceleyne Fles keramiek. Circa 1920 - 1930. Bestaande uit: Schenkkan, dekselvaas, twee borden, vaasje. Afmeting: 8 - 31 cm. In goede staat.
Geelgouden oorknoppen, 585/000, met een geschulpte rand met lijndecor, in het midden bezet met een ronde bloedkoraal. ø 5 mm, ø oorknop 9 mm. In goede staat
Antiek Hollands tegeltableau. Circa 1900. Monogram R.B. en Hilversum. Platbodem met riet in Hollands landschap. Afmeting: 63 x 90 cm. In goede staat.
Twee 18e - 19e eeuwse lepelrekken met tinnen paplepels. Gemerkt. Afmeting: 45 - 51 cm. In goede staat.
Drie maal oud tin. 20e Eeuw. Bestaande uit: Dekseldoos met eikel decor. Dekseldoos met bloemen, vlinder decor. Schaal, floraal met insecten decor. Tweemaal Frieling Zinn, één maal Peltro tin. Afmeting...
Antieke Duitse messing microscoop in originele houten kist. Carl Zeiss Jena. Nr. 11218. Met accessoires. Afmeting: 12 x 34 x 17 cm. In zeer goede staat.
Twee maal Duits porselein. 20e Eeuw. Bestaande uit: Meissen bord, bloemen decor en goudrand + K.P.M. bordje, figuren, medailles. Afmeting: 13 - 22 cm. In goede staat.
Twee zilveren bekers, gladde beker tapslopend voorzien van gravure met kroon, anker en R.Y.C.B. 800/000, ø6,5x9cm, en een beker met oor voorzien van gravure: Donald Burkhardt Bischolff 1911 Kitty plug...
Antiek porseleinen Art Deco theeservies. Circa 1930. Victoria. Czecho Slowakija. Bestaande uit: Theepot, suikerpot, melkkan, tien kop + schotels. Minimale beschadigingen mogelijk. Afmeting: 7 - 18 cm....
Mooie vroege Hollandse keramieken Mobach Utrecht vaas. Circa 1910 - 1915. Met donkerbruine matte glazuur, twee oren en twee rozetten. Afmeting: 20 x 15 cm ø. In zeer goede staat.
Zilveren oorijzer, Fries, 833/000, met zilveren kapstukken en 2 kapspelden. MT.: A.Kijlstra, Drachten, jl.:m:1871. Voorzien van 2 verschillende spelden. Op diverse plaatsten netjes gerestaureerd. In g...
Bronzen zakkroonluchter met prismenglas. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 56 x 33 cm ø. In redelijk/goede staat.