Vijf Duitse Hummel figuren in originele verpakking. Gummi. Bestaande uit onder andere: Boerenmeisje, jongen met hoed, poppen met klederdracht (vilt) etc. Onbespeeld. Afmeting: ca. 30 cm. In goede staa...
Zilveren miniatuur boot, 925/000, versierd met voluten en floraal decor, met zeil en engelen. Chester jl.:B:1902. Grootte 9x3x7cm. ca 51 gram. In goede staat
Marie Cornett? Circa 1900. Portret dame met hoed. Olieverf op paneel. Afmeting: 18 x 14 cm. In goede staat.
Groot kavel met meer dan 100 modelvrachtwagens, vrijwel allemaal nog ongeopend in de verpakking.
Onduidelijk gesigneerd. Circa 1900. Handwerkende vrouw in interieur. Olieverf op linnen. Afmeting: 28 x 42 cm. In goede staat.
Twee antieke kopergeslagen Art Deco vazen. Circa 1920. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.
Zeldzame oude/antieke Chinees porseleinen Familie Rose vaas met houtnerf, florale en vogel decor. Bodemmerk onder blauwe glazuur. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.
Herend porseleinen bonbonschaal met florale + goud decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 8 x 14,5 cm ø. In goede staat.
Lot zilver, 833/000, met een ovaal doosje met scharnierend deksel en een voorstelling met figuren, MT.: Gerrit Spannet, Amsterdam 1891-1905, 8,5x4x2cm, een luciferdooshouder met voorstelling met figur...
Roco Museum Edition 43660, H0 E-Lok E18 08. Inclusief originele verpakking, in goede staat.
Guy Olivier. 2007. 1964 - . Twee dames op stap. 'Morgen zien we wel'. Gemengde techniek op papier. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.
Negen maal 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen schotels, gecontourneerd met florale en goud decors. Vijf stuks goed. Vier stuks beschadigd. Afmeting: ø 14 cm. In redelijk/goede staat.
Zilveren naaldenkoker, achtkantig model met graveerwerk, 835/000, erg gedeukt en een schuif, 800/000, in de vorm van een zwaard, 2 delig, 6,5-11cm. totaal ca 18 gram.
Oorknoppen met bloedkoraal voorzien van geelgouden steker en pousettes. ø bolle bloedkoraal 10 mm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. 1885. Linksonder Schütz? Bomschuiten op het strand. Olieverf op paneel. Afmeting: 21 x 28 cm. In goede staat.
S. Altman. 20e Eeuw. 17e Eeuwse taveerne met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
Oude/antieke Chinese Yixing theepot met geritst floraal decor met vogel en Chinees teken. Afmeting: 8 x 14 x 9,8 cm ø. In goede staat.
Roco H0 43508, E-Lok Be 4/6 12320 SBB (met verpakking van 4191B) in goede staat
2x Roco H0: 1x 04132B, E-lok DB 151 118-9 met originele verpakking en in goede staat en 1x 4164A, E-Lok SNCF BB-7242 met originele verpakking en in goede staat.
18e Eeuwse mahoniehouten Louis Seize naaikist met origineel beslag en koperen lijsten. Minimale fineerschade. Afmeting: 14 x 31 x 17 cm. In goede staat.
Vijf maal oude/antieke diverse natuurstenen figuren. Amuletten. Onder andere jade. Afmeting: 8 - 11 cm. In goede staat.
Twee antieke Chinees porseleinen vazen. Eén maal blauw-wit, haarscheur. Eén maal Familie Rose/Kantonees. Afmeting: 10 - 14 cm. In goede staat.
Zilveren schep, 833/000, half rond model met gezaagd floraal patroon voorzien van ronde steel met kam. MT.:Koninklijke Begeer, Voorschoten jl.: X:1932. ca 132 gram. 23x13cm. In goede staat
Roco H0 62437, E-Lok DB AG 155 214-0 met originele verpakking en in goede staat.