Ongesigneerd. 19e Eeuw. Stadsgezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 16 x 21 cm. In goede staat.
Twee oude Chinese werken op zijde. Gesigneerd. Florale decors op zijde. 20e Eeuw. Afmeting: 24,5 x 30 cm. In goede staat.
Anton Pieck. 1895 - 1987. Handgesigneerd. Passiebloem. Ets op papier. Afmeting: 30 x 50 cm. In goede staat.
Ets Ludolf Backhuysen. 1630 - 1708. Voorstelling met Hollandse schepen te West Friesland. Paar vochtvlekken. Ets op papier. Afmeting: 24 x 18 cm. In redelijk/goede staat.
Jan Toorop 1924. Copyright bij Vorst + Pas Amsterdam. Drie biddende figuren (gebed). Ingekleurde lithografie op papier. Afmeting: 23 x 27 cm. In goede staat.
Veronica Avirvarei. 1961 - ........ . Rotterdams havengezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.
Tilly Moes. 1899 - 1979. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 40 cm. In goede staat.
Gisela Sedatis Grosser. 1935 - 2007. Duitse School. Omarming man en vrouw. Olieverf op paneel. Afmeting: 40 x 30 cm. In goede staat.
Swoboda 1980. Poolse School. Surrealistische figuren voorstelling. Olieverf op linnen. Afmeting: 100 x 80 cm. In goede staat.
Erich Lermer. Duitse School. Kosmische Prägung. 1924 Straubing. Olieverf op paneel. Afmeting: 100 x 68 cm. In goede staat.
A. Luycx. Antoon. 1922. Belgische School. Paar oude veterschoenen. Olieverf op linnen. Afmeting: 32 x 28 cm. In goede staat.
L. Pongioing. Chinese School. Havengezicht met Engelse schepen. Olieverf op linnen. Afmeting: 53 x 36 cm. In goede staat.
Draagt signatuur H. Cassiers. 20e Eeuw. Hollands wintergezicht met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 65 x 40 cm. In goede staat.
Gerard Krol. 1882 - 1950 Enschede. Aamsveen met paardenkar en boer. Olieverf op paneel. Afmeting: 20 x 22 cm. In goede staat.
Vijf maal bladmuziek met voorpagina's lithografie Willy Sluyter. Circa 1930. Afmeting: 28 x 35 cm. In redelijk/goede staat.
Vijf maal bladmuziek met voorpagina's lithografie Willy Sluyter. Circa 1930. Afmeting: 28 x 35 cm. In redelijk/goede staat.
Hendrikus Alexander van Ingen. 1846 - 1920. Liggende koe in stal. Olieverf op paneel. Afmeting: 25 x 23 cm. In goede staat.
Sientje Mesdag van Houten. 1884. 1834 - 1909. Stilleven met pompoen en roemer. Restauratie. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In redelijk/goede staat.
Evert Moll. 1878 - 1955. Rotterdams havengezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 40 cm. In goede staat.
M. de Jongere. 1912 - 1978. Rotterdams havengezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
Casparus Morel. 1798 - 1861. Zeegezicht met Hollandse schepen. Olieverf op paneel. Afmeting: 26,5 x 34,7 cm. In goede staat.
Geelgouden ring, 585/000, met carneool. Ring met een bewerkte ovale zetkast met een ovaal gefacetteerde carneool. Breedte kop 15 mm. ø 56 ca 3 gram. In goede staat
Twaalf stuks 835/000 zilveren gebaksvorkjes met snijtand en fraaie florale opengewerkte steel met vogel op een tak. In cassette. Mr. G.A. van Engelen-Schoonhoven. Vorkjes 11 cm. Circa 118 gr. In goede...
Zilveren schaaltje, 835/000, met hamerslag en opstaande rand. ø14x4cm. ca 98 gram. In goede staat