Twee grote antieke handbeschilderde porseleinen siervazen met goud en rondom figuren decors. Ongemerkt. Circa 1880. Afmeting: 40 x 19 cm ø. In goede staat.
Oude Tibetaanse plated bewerkte gebedsrol met schrift en turkooisen en hoorn. Afmeting: 25 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse eikenhouten gestoken buffetkast met ranken, figuren en Korintische zuilen. Neo Renaissance. Afmeting: 69 x 185 x 250 cm. In goede staat.
Zes moderne lederen, beige kleurige armleunstoelen op wielen. Afmeting: 90 x 70 x 60 cm. In goede staat.
Lot met diverse gouden sieraden, bestaande uit 3 trouwringen, één doorgezaagd, een witgouden solitairring zonder steen en een oorclip en hanger met steen. Diverse gehaltes. Totaal ca 19 gram.
Prachtige geelgouden broche/hanger, 585/000, met blauwe camee. Grote ovale broche met een gladde gouden rand, aan de bovenzijde versierd met 5 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,15 ct, voorzien ...
Bijzonder Joods zilveren kistje, 84 zolotnik, zeskant gecontourneerd model versierd met turkoois en onyx, op half ronde voetjes voorzien van een deksel opengewerkt met kroon en 4 leeuwen. 9x6x10cm. Ge...
Zilveren lapponia armband, 925/000. Ontwerp Inspiro bangle, door Björn Weckström. Brede band met sculptuur- achtige bewerking. Breedte 25 mm. ø 58x49mm. Voorzien van later geplaatste sluiting. Gestemp...
Geelgouden dameshorloge, 585/000, met bewerkte band. Rond Eterna horloge, ø 17 mm, met band voorzien van een fijne bewerking. Mechanisch. Aanzet bij de band heeft wat slijtage. lengte 18,5 cm. ca 23,3...
Anton Heyboer. 1924 - 2005. Vier vrouwen figuren. Olieverf op geschept papier. Afmeting: 72 x 63 cm. In goede staat.
Twee grote antieke bronzen penkaarskandelaren met graveringen. I.H.S. 19e Eeuw of ouder. Afmeting: H 47 cm. In goede staat.
Drie maal oud Blijdorp. Bestaande uit: Het nieuwe Diergaarde boek met prenten + tekening Herman Bieling, Rotterdamse Diergaarde + aandeel 1858 Rotterdamse Diergaarde. Afmeting: 24 - 40 cm. In redelij...
Vroeg 19e eeuwse Franse Empire lyra pendule. Geeboniseerd, zonder slinger, wijzer weg, uurwerk behoeft reiniging. Achtdaags-uurwerk, touwtjes ophanging. Afmeting: 52 cm. In goede staat.
Antiek wortelnoten gebogen klapbuffet met drie lades, opklapbaar blad en klauwpoten. Mooie patina. Circa 1900. Afmeting: 79 x 89 x 47 cm / 79 x 89 x 99 cm. In goede staat.
Twee-delige Hollandse wortelnoten Barok-stijl porseleinkast met bronzen beslag en klauwpoten. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 205 x 37 x 160 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Hollandse eikenhouten Rococo kabinet met bronzen beslag. Dubbel gebogen met asymmetrische deurpanelen. Laag kabinet. Afmeting: 225 x 180 x 63 cm. In goede staat.
Hollandse mahoniehouten biedermeier kuifkast ca 1860. Uitneembaar met lades en schappen. 255x150x50 in goede staat.
Antieke Duitse wortelnoten Louis Philippe vertico met snijwerk en volle zuilen. Circa 1870. Afmeting: 162 x 97 x 44 cm. In goede staat.
Zes stuks 19e eeuwse Engelse mahoniehouten stoelen met gave stoffering. Circa 1850. Afmeting: 91 x 50 x 52 cm. In goede staat.
Antieke Duitse uitneembare eiken Gründerzeit kast met lades. Circa 1880. Afmeting: 145 x 150 x 55 cm. In goede staat.
Twee 70er jaren design armleunstoelen. Gemerkt Arflex. Zwart gelakt hout + leder, kleine beschadigingen + twee bakeliet Bellini Design Italia bijzettafels. Afmeting: 77 x 88 x 74 cm + 24 x 46 x 46 cm....
Groot 18e eeuws eikenhouten Barok, Louis Quinze kabinet met messing beslag en klauwpoten. Circa 1760. Mooie patina. Afmeting: 250 x 200 x 70 cm. In goede staat.
Grote eikenhouten kolom kussenkast ca. 1960 met palissander. geheel staand op bolpoten, in de kop met leeuwenkoppen boven de kolommen en uitgesneden gezichten. Onder met 2 lades. 200x89x200cm. In goed...
Twee grote antieke 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen kommen met peterselie en landschappen decors in coulissen. Met gecontourneerde omranding. Vier tekens bodemmerken. Afmeting: 7 x 17,1 cm ø. In g...