Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

39. Januariveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 11 januari 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

4x Italië, divers
Resultaat: 40 EUR

Vier maal Italië. 20e Eeuw. Bestaande uit: Messing telefoon + drie putti lampenvoeten. Afmeting: 26 - 33 cm. In goede staat.

2x Piko: 57984 en 59441
Startprijs 70 EUR

Twee delen Piko H0: 1x Piko 57984, Diesellok BR 761 008-6 (Metrans) met originele verpakking, in goede staat en 1x Piko 59441 E-Lok 101 122-0 (China Airlines) met originele verpakking in goede staat

Oud tuinbeeld, Jongeling met bloemenmand
Startprijs 90 EUR

Goudkleurig oud betongegoten tuinbeeld. 20e Eeuw. Jongeling met bloemenmand. Afmeting: 83 cm. In goede staat.

Trix H0 22736, Re 460 033-4
Resultaat: 50 EUR

Trix H0 22736, Re 460 033-4 SBB CFF FFS met originele verpakking en in goede staat.

Ongesigneerd, Hollands havengezicht
Startprijs 700 EUR

Ongesigneerd. 19e Eeuw. Hollands havengezicht met schepen, boten en figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 88 x 61 cm. In goede staat.

Marie Cornett? Portret dame met hoed
Startprijs 200 EUR

Marie Cornett? Circa 1900. Portret dame met hoed. Olieverf op paneel. Afmeting: 18 x 14 cm. In goede staat.

Groot lot plated bestek
Resultaat: 40 EUR

Groot lot plated bestek met o.a. broodmes, kaasschaaf, botermes, soeplepel, taartschep model puntfilet, een strooier, presenteerblaadje, wildschaar en theezeef.

Onduid. gesig., Handwerkende vrouw
Resultaat: 70 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Circa 1900. Handwerkende vrouw in interieur. Olieverf op linnen. Afmeting: 28 x 42 cm. In goede staat.

Lot oud/antiek porselein/aardewerk
Resultaat: 60 EUR

Lot met oud/antiek porselein/aardewerk met Zwiebelmuster decor. In doos. Enkele beschadigingen. Afmeting: 28 x 38 x 59 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke Suchard regulateur, 1915
Resultaat: 400 EUR

Zeldzame antieke Duitse Jugendstil Suchard Chocolat regulateur. Milka Noisette Velma. Houten gelithografeerde klokkast met achter-glas lithografie. Circa 1915. Afmeting: 52 cm. In goede staat.

Witgouden rijring met diamant
Startprijs 150 EUR

Witgouden rijring, 585/000, met diamant. Rijring met 5 briljant geslepen diamanten, ca 0,25, een steen is wat beschadigd. ca 2,8 gram. ø 53. In goede staat

3x Oude/antieke Oosterse figuren
Startprijs 60 EUR

Drie oude/antieke Oosterse figuren. Bestaande uit twee houtgesneden karbauwen met figuur, twee beschadigingen + één bronzen karbauw. Afmeting: 18 - 22 cm. In redelijk/goede staat.

Antieke militaire nachtwakersklok
Resultaat: 90 EUR

Antieke militaire vliegveld nachtwakers routeklok met lederen foudraal en draagriem + sleutels. Afmeting: ø 10,5 cm. In goede staat.

Delfts blauw kaststel
Startprijs 60 EUR

Groot oud Delfts keramieken kaststel met florale en landschappen decors. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 28 - 38 cm. In goede staat.

Familie Rose bord, 19e eeuw
Startprijs 60 EUR

19e Eeuws Chinees porseleinen Familie Rose bord met vogels, vlinders en florale decor. Afmeting: ø 24,5 cm. In goede staat.

2 Zilveren armbanden
Startprijs 40 EUR

Twee zilveren armbanden, diverse gehaltes, een met 6 langwerpige biedermeierschakels en een armband met bloemvormige schakels bezet met granaat. Totaal ca 38,3 gram. In goede staat.

Zilveren klem armband
Resultaat: 100 EUR

Brede zilveren klemband, BWG, met bewerkte banden in het midden, 26 mm, ø ca 58x50mm. ca 89 gram. In goede staat

Stationscomtoise met wekker
Startprijs 80 EUR

19e Eeuwse Franse stationscomtoise met wekkerfunctie + vouwslinger. Eén klein contragewicht mist. Afmeting: 37 x 29 x 16 cm. In goede staat.

7 Delen oude camera's, 20e eeuw
Startprijs 50 EUR

Lot oude camera's. 20e Eeuw. Onder andere: Twee maal verlichting Narva, Agfa Billy, harmonica camera (box), Pax Germany, Digna Dacora, Photo Box. Niet getest. Afmeting: 12 - 17 cm. In redelijk/goede s...

19e Eeuwse bronzen Corpus Christi
Startprijs 40 EUR

19e Eeuwse bronzen Corpus Christi. Afmeting: 16 cm. In goede staat.

Tafel Engelse stijl
Startprijs 250 EUR

Engelse tafel, mahoniehout met intarsia en koperen omranding, regency stijl 20e eeuw 79x91cm Cond:G

Zilveren nootmuskaatbakje
Startprijs 210 EUR

Zilveren nootmuskaatrasp in een bakje, 925/000. Ovaal bakje met pointilleer partoon met scharnierend deksel met rasp en aan de onderzijde een klepje voor de bergruimte van de noot. 5x3x3cm. In goede s...

3 Zilveren ringen
Startprijs 30 EUR

Lot met 3 zilveren ringen, 925/000, een ring met roos, ø 56, een ring met paars emaille en zirconia's, ø56, en een handgemaakte ring met gekleurde stenen, ø60. totaal ca 27,6 gram. In goede staat

Gouden oorknoppen
Resultaat: 85 EUR

Geelgouden oorknoppen, 585/000, met steker en scharnier, in de vorm van een bloem met zirconia's en amethist. grootte 13 mm. ca 2 gram. In goede staat