Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

39. Januariveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 11 januari 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Guy Olivier, Twee dames op stap
Resultaat: 170 EUR

Guy Olivier. 2007. 1964 - . Twee dames op stap. 'Morgen zien we wel'. Gemengde techniek op papier. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., Bomschuiten op het strand
Resultaat: 100 EUR

Onduidelijk gesigneerd. 1885. Linksonder Schütz? Bomschuiten op het strand. Olieverf op paneel. Afmeting: 21 x 28 cm. In goede staat.

S. Altman, 17e Eeuwse taveerne
Resultaat: 45 EUR

S. Altman. 20e Eeuw. 17e Eeuwse taveerne met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.

Oude Chinese vaas
Resultaat: 450 EUR

Oude Chinees porseleinen vaas met phenix en florale decor. Balustervorm. Afmeting: 25 x 20 cm ø. In goede staat.

P.A. Nijgh, Stilleven met gemberpot
Resultaat: 80 EUR

P.A. Nijgh. 1876 - 1959. Stilleven met gemberpot, bloemen en kruik. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.

Ongesig., Landschap met Afrikaanse olifanten
Resultaat: 150 EUR

Ongesigneerd. 21e Eeuw. Landschap met Afrikaanse olifanten. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 90 cm. In goede staat.

Draagt signatuur H. Cassiers, Hollands wintergezicht
Startprijs 220 EUR

Draagt signatuur H. Cassiers. 20e Eeuw. Hollands wintergezicht met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 65 x 40 cm. In goede staat.

Z. Jani, Figuren bij hut in de bergen
Startprijs 60 EUR

Z. Jani. 20e Eeuw. Italiaanse School. Figuren bij hut in de bergen. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 38 cm. In goede staat.

Bethe Becker, Boerderij Hankate
Startprijs 100 EUR

Berthe Becker. 1928. Belgische School. Oude Regge boerderij Hankate. Olieverf op linnen. Afmeting: 75 x 55 cm. In goede staat.

J. Verbrugge, Stadspoort
Startprijs 25 EUR

J. Verbrugge. Circa 1900. Stadspoort met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.

W. v.d. Velde, Windmolen aan het water
Resultaat: 50 EUR

W. v.d. Velde. Circa 1950. Windmolen aan het water. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.

Pang Yongjie, Vaas met bloemen
Resultaat: 275 EUR

Pang Yongjie. 1968 - ....... . Chinese School. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.

Mongram H, Figuren op strand
Resultaat: 80 EUR

Monogram H. 20e Eeuw. Figuren op strand. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 30 cm. In goede staat.

Antieke thermometer, 1910
Startprijs 50 EUR

Antieke Duitse bronzen thermometer met kabouters op notenhouten plaquette. Gesigneerd V. Haller Kränzel 1910. Afmeting: 12 x 11 x 4 cm. In goede staat.

Antieke tafelgong, 1920
Startprijs 60 EUR

Antieke tafelgong met gewei. Circa 1920. Afmeting: 34 x 35 x 16 cm. In goede staat.

4x Oude Duitse affiches
Startprijs 100 EUR

Vier oude Duitse bioscoop affiches. Bestaande uit: Früh ehe (Liv Ullmann) + Der Goldene Falke + Fuzzy + Die Frühreifen Mädchen. Afmeting: 60 x 80 cm. In redelijk/goede staat.

Zilveren slavenband met zirconia's
Startprijs 40 EUR

Elegante zilveren slavenband, 925/000, met een gesleten bewerking met zirconia's aan de bovenzijde. Voorzien van scharnier en bakslot. 3-7 mm. ø 49x58 mm. ca 7,4 gram.

Zilveren collier en hanger met zon
Startprijs 50 EUR

Zilveren bollencollier met een grote hanger in de vorm van een zon, 925/000. ø 6 cm. lengte 45 cm.ca 42,5 gram. In goede staat

Melchior Setz, Damesfiguur (op agaat)
Startprijs 180 EUR

Melchior Setz. 1904 - 1989. Duitsland. Handgeschilderd dames figuur op agaat. Olieverf. Afmeting: 18 x 23 x 0,7 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein
Resultaat: 120 EUR

Lot divers oud Chinees. Onder andere: drie snuffbottles, drie vaasjes divers, en rood koraal figuur. Afmeting: 6 - 12 cm. In goede staat.

Eiken bijzettafel
Startprijs 50 EUR

Antieke eikenhouten bijzettafel met etage omstreeks 1920 67x74ø in goede staat.

2x Eiken stoelen
Startprijs 40 EUR

Twee 19e eeuwse Louis Philippe notenhouten stoelen met vlechtwerk zittingen. Afmeting: 95 x 46 x 45 cm. In goede staat.

Antieke Royal Doulton kan
Startprijs 50 EUR

Antieke Engelse Royal Doulton schenkkan met tinnen inzet. Terracotta, met rondom spelende kinderen. Circa 1880. Afmeting: 23 cm. In goede staat.

4x Oude Hummel figuren
Startprijs 60 EUR

Vier oude Duitse Hummel figuren. Goebel. Design Nina Marco Limpke. Bestaande uit: Twee kinderen op losse bankjes + meisje + jongen. Eén vinger los erbij. Afmeting: 14 - 27 cm. In redelijk/goede staat.