Antieke Jugendstil tafellamp. Circa 1915. Compositie metaal. Bronskleurige patina. Houten voet. Afmeting: 37 cm. In goede staat.
60-er/70-er Jaren kristallen hanglamp met messing. Afmeting: 75 x 60 cm ø. In goede staat.
19e Eeuwse Chinese bronzen wierookbrander in pompoenvorm. Eén oortje los erbij. Afmeting: 9 x 7,5 cm ø. In redelijk/goede staat.
Antieke natuurstenen Chinese lakstempel met draken. 19e Eeuw. Paradijsvogel zegelmerk. Afmeting: 8,5 cm. In goede staat.
Hermanus Charles Bosman. 1861 - 1921. Paardenkar met stro en landarbeiders. Olieverf op linnen. Afmeting: 51 x 29 cm. In goede staat.
H.A. Trigt. Hendrink Albert. 1829 - 1899. 19e Eeuwse Hollandse familie Steuerwald (verso). Olieverf op paneel. Afmeting: 40 x 54 cm. In goede staat.
Oude Sallander wandklok. Notenhout met messing monturen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 47 cm. In goede staat.
Mahoniehouten staande klok met 19e eeuws Engels achtdaags-uurwerk. Huwelijk. Functies niet getest. Afmeting: 220 x 51 x 26 cm. In goede staat.
Prachtige gouden broche, 585/000 met camee. Ovale broche met een rand gemaakt uit filigrain krullen bezet met een fraai gesneden ovale schelpcamee. Voorzien van veiligheidsketting. 38x46mm. ca 10,6 gr...
Drie cameo-glazen vazen. 20e Eeuw. Waaronder één lampenvoet. Eén onduidelijk gemerkt. Eén gemerkt Gallé. Eén ongemerkt. Afmeting: 23 - 26 cm. In goede staat.
Evert Rabbers. 1875 - 1967. Sneeuwruimen op het van Heekplein. Circa 1917. Olieverf op paneel. Afmeting: 34 x 24 cm. In goede staat.
Twee Afrikaanse ivoren boten met figuren. Circa 1930. Eén handje beschadigd. Afmeting: 26 - 27 cm. In goede staat.
Antieke Chinese ivoren geluksbal op standaard met figuur. Drakenbol, binnenin iets beschadigd. Afmeting: 31 x 6,5 cm ø. In redelijk/goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1920. Winters havengezicht met paardenkarren en stoomboot. Olieverf op linnen. Afmeting: 102 x 60 cm. In goede staat.
R. Beunk Fecit. 19e Eeuw. Hollandse ijspret. Olieverf op linnen. Afmeting: 57 x 50 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse stationscomtoise met drie bellen en harpslinger. Afmeting: 44 x 17 x 29 cm. In goede staat.
Drie antieke Franse comtoises. Deels in-compleet. Voor onderdelen. Afmeting: 45 x 48 x 38 cm. In redelijke staat.
Duitse Junghans Ato electro mechanische klok. Messing met glazen stolp. Batterijhouder mist. Afmeting: 30 cm. In redelijke staat.
D. Ocker. 1882 - 1958. Damesportret. Afmeting: 63 x 70 cm. Olieverf op linnen. In goede staat.
Hollandse wortelnoten bakbarometer in Louis Seize-stijl. Door A. Peia Amsterdam. 20e Eeuw. Afmeting: L 120 cm. In goede staat.
Art Nouveau tafellamp. Compositie metaal op marmeren basement. Met ei-vormige glazen kap. Circa 1920. Afmeting: 46 cm. In goede staat.
Zeldzame antieke Duitse notenhouten speeltafel. Circa 1880. Gründerzeit. Met plated kaarsenhouders, uitschuifbaar schaakbord + backgammon. In lade originele schaakstenen, kaartspelen in houders, dobbe...
Keith Haring. 1958 - 1990. Untitled. Published te Neues Publishing Company. Screenprint op papier. Afmeting: 75,9 x 57,8 cm. In goede staat.
J.G. Vogel. Hollands landschap met boerderij en bruggetje. Aquarel op papier. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.