Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

39. Januariveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 11 januari 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

J. Westendorp, Stilleven met vaas
Resultaat: 35 EUR

J. Westendorp '64. Hollandse school. Stilleven met vaas en rode wijnfles. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.

J.M. Kagchelland? Stilleven, blaffende hond
Startprijs 180 EUR

J.M. Kagchelland? Circa 1880. Stilleven met blaffende hond naar bij. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 60 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., Interieur met moeder en kind
Resultaat: 125 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Circa 1900. Interieur met moeder en kind. Craquele. Olieverf op linnen. Afmeting: 51 x 60 cm. In redelijke staat.

Zilveren snuifdoos 1824
Startprijs 100 EUR

Zilveren snuifdoos, 833/000, met ribdecor. Antiek zilveren snuifdoosje met een rechthoekig model voorzien van een ribmotief en scharnierend deksel. Voorzien van restauratie op de hoek. MT.: vermoedel...

Groot kavel modelvrachtwagens
Resultaat: 100 EUR

Groot kavel met meer dan 100 modelvrachtwagens, vrijwel allemaal nog ongeopend in de verpakking.

Zilveren armband Quinn
Startprijs 40 EUR

Fraale zilveren massieve armband, 925/000, scharnierende slavenband met verguld stuk aan de bovenzijde. Breedte 4-13 mm. ca 22,8 gram. 58x53 mm. In goede staat

Zilveren sieraden, 4x
Resultaat: 60 EUR

Lot met 4 zilveren sieraden, met een brede draairing met diverse edelstenen en een ring met drie zirconia's, twee armbanden met brede grillige schakels. Diverse gehaltes Totaal ca 90 gram. In goede st...

Antieke staande klok
Startprijs 800 EUR

Antieke Duitse eikenhouten Jugendstil staande klok met houtgestoken figuren + messing uurwerk, slinger en gewichten. Genummerd. Afmeting: H 230 cm. In goede staat.

Oude pendule met moor
Startprijs 1.700 EUR

Oude messing pendule met moor. 20e Eeuw. Emaille wijzerplaat. Beschadigd. Achtdaags-uurwerk en veerslinger. Afmeting: 36 cm. In redelijke staat.

Stationscomtoise met wekker
Startprijs 80 EUR

19e Eeuwse Franse stationscomtoise met wekkerfunctie + vouwslinger. Eén klein contragewicht mist. Afmeting: 37 x 29 x 16 cm. In goede staat.

Antieke Friese Notarisklok (Kantoortje)
Resultaat: 185 EUR

19e Eeuwse Friese eikenhouten Notarisklok of Kantoortje met bruidskrans. Gave wijzerplaat + wekkerfunctie. Afmeting: 110 cm. In goede staat.

Antieke Franse porseleinen pendule
Startprijs 1.000 EUR

Antieke Franse porseleinen pendule met putti en schilderspaletten en opengewerkte bloem. Circa 1880. Beschadiging + restauraties. In matige staat. Afmeting: 50 x 44 x 12 cm.

Gouden broche met camee
Startprijs 350 EUR

Prachtige gouden broche, 585/000 met camee. Ovale broche met een rand gemaakt uit filigrain krullen bezet met een fraai gesneden ovale schelpcamee. Voorzien van veiligheidsketting. 38x46mm. ca 10,6 gr...

Oude messing nachtwakersklok
Resultaat: 135 EUR

Oude messing Bürke nachtwakers route klok. Nr. 017275. Firma John Post. Klok 25. Met opwindsleutel, slotschroevendraaier en drie afslagsleutels. Met lederen foudraal. Afmeting: ø 12 cm. In goede staat...

Sallander klok
Startprijs 35 EUR

Oude Sallander wandklok. Notenhout met messing monturen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 47 cm. In goede staat.

Staande (huwelijk) klok
Startprijs 200 EUR

Mahoniehouten staande klok met 19e eeuws Engels achtdaags-uurwerk. Huwelijk. Functies niet getest. Afmeting: 220 x 51 x 26 cm. In goede staat.

Franse stationscomtoise, 19e eeuw
Startprijs 380 EUR

19e Eeuwse Franse stationscomtoise met drie bellen en harpslinger. Afmeting: 44 x 17 x 29 cm. In goede staat.

3x Antieke Franse comtoises
Resultaat: 60 EUR

Drie antieke Franse comtoises. Deels in-compleet. Voor onderdelen. Afmeting: 45 x 48 x 38 cm. In redelijke staat.

Duitse Junghans Ato klok
Startprijs 50 EUR

Duitse Junghans Ato electro mechanische klok. Messing met glazen stolp. Batterijhouder mist. Afmeting: 30 cm. In redelijke staat.

Zeldzame noten speeltafel, 1880
Resultaat: 500 EUR

Zeldzame antieke Duitse notenhouten speeltafel. Circa 1880. Gründerzeit. Met plated kaarsenhouders, uitschuifbaar schaakbord + backgammon. In lade originele schaakstenen, kaartspelen in houders, dobbe...

Barok commode, 1780
Startprijs 1.500 EUR

Duitse notenhouten Barok commode met bandintarsia en hart ingelegd in blad. Circa 1780. Origineel beslag en poten. Recentelijk professioneel gerestaureerd en schellak handballen gepolitoerd. Afmeting:...

Piedestal met moor, 19e eeuw
Startprijs 250 EUR

19e Eeuwse houtgestoken piedestal met moor. Twee-kleurig. Afmeting: 95 x 32 x 30 cm. In goede staat.

Engelse ladencommode
Resultaat: 150 EUR

Engelse eikenhouten vier-laden commode met bronzen hengsels. Gemaakt van antieke delen. Mooie patina. Afmeting: 100 x 89 x 54 cm. In goede staat.

18e Eeuwse linnenpers, 1760
Resultaat: 275 EUR

18e Eeuwse eikenhouten Barok linnenpers met deur. Circa 1760. Afmeting: 185 x 79 x 52 cm. In goede staat.