Grote antieke notenhouten regulateur met decentrale secondenwijzer. Circa 1880. Afmeting: 125 cm. In goede staat.
Drie-delig antiek Frans klokkenstel met marmer en compositie metaal. Circa 1900. Bij pendule oor af, verder in goede staat. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 36 - 55 cm. In goe...
Groot modern keramieken figuur. met monogram. eind 20e Eeuw. Afmeting: H 92 cm. In goede staat.
Antieke Franse pendule. Circa 1860. Louis Philippe. Verguld compositie metaal. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 59 x 11 x 32 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse Franse geeboniseerde Lyra pendule. Ongerestaureerd. Zonder slinger, uurwerk vervuild, wijzer weg + wijzerplaat beschadigd. Achtdaags-uurwerk, touwtjesslinger. Afmeting: 50 cm. In rede...
Vroeg 19e eeuwse Franse Empire lyra pendule. Geeboniseerd, zonder slinger, wijzer weg, uurwerk behoeft reiniging. Achtdaags-uurwerk, touwtjes ophanging. Afmeting: 52 cm. In goede staat.
Twee antieke Jugendstil Delfts decor porseleinen vazen met landschappen decors. Circa 1915. Afmeting: 21 cm. In goede staat.
19e Eeuws Frans bronzen figuur. Door P.J. Mene. 1810 - 1879. Twee ganzen. Afmeting: 13 x 8 x 8 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse Empire mahonie lierpendule met vuurvergulde versiering. Uurwerk later gemoderniseerd naar veerslinger. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Afmeting: 48 cm. In redelijk/goede staat.
Wortelnoten Westminster Warmink staande klok met kwartier-slag uurwerk op console met silent-strike functie. Tweede helft 20e eeuw. Drie-gewichter. Afmeting: H 203 cm. In goede staat.
Vier oude/antieke Duitse porseleinen figuren. 20e Eeuw. Onder andere: Dresden en bijenkorf-teken. Minimale chip bij één figuur. Afmeting: 8,5 - 10 cm. In redelijk/goede staat.
Groot oud Hongaars porseleinen figuur. Zsolnay. Man met mes en stuk hout. Afmeting: 33 cm. In goede staat.
Groot antiek beeld. Man met meetlat zittend op een leeuwenvel en anker 'Le Commerce'. Compositie metaal. Afmeting: 65 cm. In goede staat.
Twee maal oud antiek. Bestaande uit: Terracotta tabakspot. Circa 1900. J.M.H. 3351. Zijkant scherf gelijmd + Duitse reiswekker, U.S. Zone. Merk Europe. In grappige messing foedraal. Afmeting: 7 - 20 c...
Antieke Franse marmeren Louis Seize pendule. Circa 1800. Twee-kleurig, met vuurverguld messing. Achtdaags-uurwerk, touwtjesslinger, stil uurwerk. Afmeting: 47 cm. In redelijk/goede staat.
Drie antieke Franse comtoises. Deels in-compleet. Voor onderdelen. Afmeting: 45 x 48 x 38 cm. In redelijke staat.
Antiek weerstation met klok. Achtdaags-uurwerk. Circa 1920. Barometer/thermometer + klok. Functies niet getest. Afmeting: 16 x 32 x 8 cm. In goede staat.
Antieke Franse marmeren pendule. Circa 1880. Louis Philippe. Achtdaags-stil-uurwerk, veerslinger. Afmeting: 44 cm. In goede staat.
Twee delen Chinees porselein/Yixing; 1x gemerkte Fam. Rose vaas met bloesems en vogels 1e helft 20e eeuw en 1x Yixing theepot 2e helft 20e eeuw met bodemmerk. 9-25cm. In goede staat
Vijf oude bronzen figuren met personen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 14 - 23 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Zuid-Duitse houtgestoken Barok figuur. Twee-delig. Notenhout. Maria op sokkel. Afmeting: H 33 cm. In redelijk/goede staat.
Drie antieke lakstempels. Circa 1910 - 1940. Bestaande uit: Verguld brons, toren + Jugendstil plated brons + bakeliet. Afmeting: 7 - 7,5 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse plated messing Madonna met engel en kindje Jezus. Afmeting: 9,3 x 6,8 cm. In goede staat.