Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

39. Januariveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 11 januari 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Antieke regulateur, 1880
Startprijs 250 EUR

Grote antieke notenhouten regulateur met decentrale secondenwijzer. Circa 1880. Afmeting: 125 cm. In goede staat.

3-Delig Klokkenstel, 1900
Startprijs 100 EUR

Drie-delig antiek Frans klokkenstel met marmer en compositie metaal. Circa 1900. Bij pendule oor af, verder in goede staat. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 36 - 55 cm. In goe...

Modern kunstwerk, met monogram
Resultaat: 85 EUR

Groot modern keramieken figuur. met monogram. eind 20e Eeuw. Afmeting: H 92 cm. In goede staat.

Antieke Franse pendule, 1860
Startprijs 120 EUR

Antieke Franse pendule. Circa 1860. Louis Philippe. Verguld compositie metaal. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 59 x 11 x 32 cm. In goede staat.

Franse Lyra pendule
Resultaat: 250 EUR

Vroeg 19e eeuwse Franse geeboniseerde Lyra pendule. Ongerestaureerd. Zonder slinger, uurwerk vervuild, wijzer weg + wijzerplaat beschadigd. Achtdaags-uurwerk, touwtjesslinger. Afmeting: 50 cm. In rede...

Franse Empire lyra pendule, 19e eeuw
Resultaat: 300 EUR

Vroeg 19e eeuwse Franse Empire lyra pendule. Geeboniseerd, zonder slinger, wijzer weg, uurwerk behoeft reiniging. Achtdaags-uurwerk, touwtjes ophanging. Afmeting: 52 cm. In goede staat.

VERVALLEN UIT VEILING
Startprijs 450 EUR

VERVALLEN UIT VEILING

2x Antieke Jugendstil vazen, 1915
Startprijs 40 EUR

Twee antieke Jugendstil Delfts decor porseleinen vazen met landschappen decors. Circa 1915. Afmeting: 21 cm. In goede staat.

19e Eeuws Frans bronzen figuur, Twee ganzen
Resultaat: 350 EUR

19e Eeuws Frans bronzen figuur. Door P.J. Mene. 1810 - 1879. Twee ganzen. Afmeting: 13 x 8 x 8 cm. In goede staat.

Lierpendule, 19e eeuw
Startprijs 360 EUR

Vroeg 19e eeuwse Empire mahonie lierpendule met vuurvergulde versiering. Uurwerk later gemoderniseerd naar veerslinger. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Afmeting: 48 cm. In redelijk/goede staat.

Warmink staande klok
Startprijs 170 EUR

Wortelnoten Westminster Warmink staande klok met kwartier-slag uurwerk op console met silent-strike functie. Tweede helft 20e eeuw. Drie-gewichter. Afmeting: H 203 cm. In goede staat.

4x Oude/antieke figuren
Startprijs 60 EUR

Vier oude/antieke Duitse porseleinen figuren. 20e Eeuw. Onder andere: Dresden en bijenkorf-teken. Minimale chip bij één figuur. Afmeting: 8,5 - 10 cm. In redelijk/goede staat.

Hongaars porselein, Man met mes
Startprijs 50 EUR

Groot oud Hongaars porseleinen figuur. Zsolnay. Man met mes en stuk hout. Afmeting: 33 cm. In goede staat.

Antiek beeld, Man met meetlat
Resultaat: 360 EUR

Groot antiek beeld. Man met meetlat zittend op een leeuwenvel en anker 'Le Commerce'. Compositie metaal. Afmeting: 65 cm. In goede staat.

Tabaksdoos+reiswekker
Resultaat: 50 EUR

Twee maal oud antiek. Bestaande uit: Terracotta tabakspot. Circa 1900. J.M.H. 3351. Zijkant scherf gelijmd + Duitse reiswekker, U.S. Zone. Merk Europe. In grappige messing foedraal. Afmeting: 7 - 20 c...

Antieke Franse pendule, 1800
Resultaat: 200 EUR

Antieke Franse marmeren Louis Seize pendule. Circa 1800. Twee-kleurig, met vuurverguld messing. Achtdaags-uurwerk, touwtjesslinger, stil uurwerk. Afmeting: 47 cm. In redelijk/goede staat.

3x Antieke Franse comtoises
Resultaat: 60 EUR

Drie antieke Franse comtoises. Deels in-compleet. Voor onderdelen. Afmeting: 45 x 48 x 38 cm. In redelijke staat.

Antieke klok + weerstation, 1920
Resultaat: 50 EUR

Antiek weerstation met klok. Achtdaags-uurwerk. Circa 1920. Barometer/thermometer + klok. Functies niet getest. Afmeting: 16 x 32 x 8 cm. In goede staat.

Antieke Franse pendule, 1880
Resultaat: 50 EUR

Antieke Franse marmeren pendule. Circa 1880. Louis Philippe. Achtdaags-stil-uurwerk, veerslinger. Afmeting: 44 cm. In goede staat.

2 Delen Chinees porselein
Resultaat: 25 EUR

Twee delen Chinees porselein/Yixing; 1x gemerkte Fam. Rose vaas met bloesems en vogels 1e helft 20e eeuw en 1x Yixing theepot 2e helft 20e eeuw met bodemmerk. 9-25cm. In goede staat

5x Bronzen figuren
Resultaat: 80 EUR

Vijf oude bronzen figuren met personen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 14 - 23 cm. In goede staat.

Houtgestoken Maria op sokkel
Resultaat: 120 EUR

18e Eeuwse Zuid-Duitse houtgestoken Barok figuur. Twee-delig. Notenhout. Maria op sokkel. Afmeting: H 33 cm. In redelijk/goede staat.

3x Antieke lakstempels
Startprijs 90 EUR

Drie antieke lakstempels. Circa 1910 - 1940. Bestaande uit: Verguld brons, toren + Jugendstil plated brons + bakeliet. Afmeting: 7 - 7,5 cm. In goede staat.

Madonna (ingelijst)
Startprijs 40 EUR

18e - 19e Eeuwse plated messing Madonna met engel en kindje Jezus. Afmeting: 9,3 x 6,8 cm. In goede staat.