Antieke Engelse Royal Doulton schenkkan met tinnen inzet. Terracotta, met rondom spelende kinderen. Circa 1880. Afmeting: 23 cm. In goede staat.
Vier oude Duitse Hummel figuren. Goebel. Design Nina Marco Limpke. Bestaande uit: Twee kinderen op losse bankjes + meisje + jongen. Eén vinger los erbij. Afmeting: 14 - 27 cm. In redelijk/goede staat.
Twee bronzen rokkandelaren. Circa 1900. Afmeting: 19 x 10 cm ø. In goede staat.
Acht-delige 19e eeuwse Franse cloisonne bureau set. Bestaande uit: Inktstel, kandelaren etc. Florale decors. Afmeting: 9 - 25 cm. In goede staat.
Melchior Setz. 1904 - 1989. Duitsland. Handgeschilderd dames figuur op agaat. Olieverf. Afmeting: 18 x 23 x 0,7 cm. In goede staat.
Antieke bronzen tafelbel in de vorm van een dame met hoepelrok. Afmeting: 12 cm. In goede staat.
Zilveren armband, 800/000, schakelmodel bezet met 3 rond cabouchon geslepen onyxen. breedte 25 mm, lengte 18 cm, met bakslot en veiligheid. ca 55,75 gram. In goede staat.
Lot sieraden met zilveren knoppen, 835/000, een 3 rijig collier met zwarte kralen met gitten, verlopend, voorzien van een sluiting met 2 knoppen, klein stukje ontbreekt, 43 cm, een gesp met knoppen, 1...
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met schelpen. Olieverf op paneel. Afmeting: 25 x 20 cm. In goede staat.
Collier van bloedkoraal en parels versierd met een gouden sluiting en hanger met diamant, 585/000. Collier van zoetwaterparels, ø 7mm en bloedkoraal, ø 4mm, met gouden bolsluiting, ø 10 mm. In het mid...
J. van Moer. 21e Eeuw. Eenden aan de waterkant. Olieverf op paneel. Afmeting: 24 x 18 cm. In goede staat.
Grote antieke bronzen met messing hanglamp met kariatiden etc. Circa 1920. Tien-lichts. Empire-stijl. Afmeting: 70 x 67 cm ø. In goede staat.
Zeer grote 19e eeuwse gipsen gepolychromeerde wandconsole met engel, St. Antoine. Chips. Afmeting: 56 x 34 x 40 cm. In redelijk/goede staat.
Geelgouden ring, 585/000, met diamant. Een grote ring met een dubbele rozet bezet met achtkant geslepen diamanten. ø 13 mm. ca 2,8 gram. ø 62. In goede staat
Ovale zilveren streekbroche met S-applique met knoppen, voorzien van een baardje. ca 35x35mm. 5 gram.
Zilveren pennenarmband 925/000, met half ronde gecontourneerde schakels voorzien van bakslot. breedte 12,5 mm. 21 cm. ca 32,2 gram. In redelijk goede staat
Grote antieke keramieken kruik. Buste Napoleon. Circa 1900. Onduidelijk gesigneerd. Eén chip. Afmeting: 22 cm. In redelijk/goede staat.
Oude/antieke Fayence polychrome apothekersfles. M. Violatum. Circa 1920. Afmeting: 19 x 15,5 cm ø. In goede staat.
Grote Duitse keramieken Art Deco olifant. Circa 1930. Gemerkt Polly. Afmeting: 31 x 44 x 12 cm. In goede staat.
Rainer Reichert. 1917 - 2007. Mediterraanse boerderij in de bergen. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.
Drie oude/antieke toneelkijkers. Bestaande uit: Messing met been opengewerkt. Messing met benen grip. Bakeliet Kershaw Wide Angle. Afmeting: 10 - 20 cm. In redelijk/goede staat.
Zilveren cabaret, 925/000.Rond gecontourneerd cabaret versierd met graveerwerk en geplaatst op 3 pootjes.MT.: Goldsmiths & Silversmiths Company, Ltd, London, jl.; h:1923. ø26x3cm. ca 743 gram. In zeer...
Zilveren choker, 835/000, met plaatjes. collier met langwerpige plaatjes versierd met een ovaal met lijnbewerking. Breedte 13 mm, lengte 39-43cm. ca 32,2 gram. In goede staat
Zilveren choker, 925/000, met onyx. Ankercollier met in het midden een rondlopend stuk met ribben bezet met 3 rond cabouchon geslepen onyxen. Breedte 6-20mm, lengte 46 cm. ca 20,9 gram. In goede staat...