Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

39. Januariveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 11 januari 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Moderne lederen stoel
Resultaat: 275 EUR

Moderne lederen armleunstoel. 21e Eeuw. Afmeting: 90 x 75 x 85 cm. In goede staat.

Antiek eiken grammofoonkast, 1920
Resultaat: 275 EUR

Antieke eikenhouten grammofoonkast. Circa 1920. Afmeting: 110 x 47 x 55 cm. In goede staat.

Antieke Louis Seize dekenkist, 1800
Resultaat: 275 EUR

Antieke Duitse eikenhout gestoken Louis Seize dekenkist met snijwerk. Circa 1800. Afmeting: 70 x 55 x 110 cm. In goede staat.

Perzisch kleed, 380 x 262 cm
Resultaat: 275 EUR

Zeer groot oud Perzisch kleed. Floraal, rood etc. Afmeting: 380 x 262 cm. In goede staat.

2x Copier Leerdam vazen
Resultaat: 275 EUR

Twee grote Copier Leerdam glazen vazen. Anna Groen. Hoge vaas barst in bodem, verder goed. Afmeting: 27 - 39 cm. In redelijk/goede staat.

6x Chinese Kang Xi borden, 17e-18e eeuw
Resultaat: 275 EUR

Zes stuks 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi borden met tuin decor. Gecontourneerd. Eén bord beschadigd, twee goed, drie minimale chips. Afmeting: ø 23,5 cm. In redelijk/goede staat.

Oude/antieke Chinese godheid
Resultaat: 275 EUR

Grote oude/antieke Chinees porseleinen godheid met staf en vogel op zijn hand. Afmeting: H 56 cm. In goede staat.

Gouden horlogeketting
Resultaat: 270 EUR

Geelgouden horlogeketting, 585/000, massieve bolle gourmetschakel met musketonhaak en veeroog. breedte 3 mm, lengte 42 cm. ca 17,2 gram. In goede staat

E. Schalbroek, Handwerkende vrouw
Resultaat: 270 EUR

E. Schalbroek. 1853 - 1935. Handwerkende vrouw in boeren interieur. Olieverf op paneel. Afmeting: 32 x 26 cm. In goede staat.

Lyra naaitafel, 19e eeuw
Resultaat: 265 EUR

19e Eeuwse mahonie lyra naaitafel met wolhouder. Circa 1840. Biedermeier. Mooi binnenwerk. Kleine beschadigingen. Afmeting: 84 x 40 x 37 cm. In redelijke staat.

Onduid. gesig., Stadsgezicht met bloemenmarkt
Resultaat: 260 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Stadsgezicht met bloemenmarkt en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 44 x 30 cm. In goede staat.

2x Renaissance panelen
Resultaat: 260 EUR

Twee 17e eeuwse eikenhouten Renaissance panelen met religieuze figuren voorstellingen. Houtsnijwerk. Afmeting: 34,5 x 25 x 2 cm. In goede staat.

Oude horizontale tafelklok
Resultaat: 260 EUR

Oude messing horizontale tafelklok. Naar 17e eeuws voorbeeld. Tweede helft 20e eeuw. Mechanisch slagwerk op bel. Afmeting: 11 x 15 x 14,5 cm. In goede staat.

Antieke Engelse staande klok
Resultaat: 260 EUR

Antieke Engelse mahoniehouten staande klok met intarsia. Achtdaags uurwerk, gave beschilderde wijzerplaat, seconden en dagaanduiding. Circa 1800. Afmeting: H 208 cm. In goede staat.

Bronzen dames torso, Maillol
Resultaat: 260 EUR

Bronzen dames torso. Op zwart marmeren basement. Gesigneerd Maillol. 21e Eeuw. Afmeting: 37 cm. In goede staat.

Groot Chinees Kang Xi bord, 17e - 18e eeuw
Resultaat: 255 EUR

Groot 17e - 18e eeuws Chinees porseleinen Kang Xi bord met zes-karakter bodemmerk en florale decors in coulissen. Met gecontourneerde omranding. Afmeting: ø 26,8 cm. In goede staat.

Friese zilveren brandewijnkom
Resultaat: 250 EUR

Antieke Friese brandewijnkom, 934/000, ovaal gedreven model versierd met bloemen, pauwen en cartouches. Geplaatst op een ovaal bewerkte voet met parelrand. e grepen zijn gemaakt uit putti hoofd met kl...

Gouden Venetiaans collier
Resultaat: 250 EUR

Geelgouden collier, 585/000, met Venetiaanse schakel, ø 1,8 mm. voorzien van veeroog. 70 cm. ca 15,1 gram. In goede staat

Gouden ring met diamant
Resultaat: 250 EUR

Gouden ring,585/000, met diamant. Gouden ring ovaal model met zilveren zetkast bezet met diamanten met een bolsewiek slijpsel, totaal 20 diamanten Grootte kop 15x8mm. ø54 ca 3,2 gram. In goede staat

J.G. Vogel, Hollands landschap met boerderij en bruggetje
Resultaat: 250 EUR

J.G. Vogel. Hollands landschap met boerderij en bruggetje. Aquarel op papier. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.

Jan Cremer, Abstract floraal
Resultaat: 250 EUR

Jan Cremer, 2001. Nr. 38/250. 1940 - ......... . Abstract florale compositie. Litho op papier. Afmeting: 66 x 100 cm. In goede staat.

Gietijzeren raderboot New York
Resultaat: 250 EUR

Grote oude Amerikaanse gietijzeren raderboot 'New York'. 20e Eeuw. Afmeting: L 37 cm. In goede staat.

Antieke Japanse ivoren netsuke, 1900
Resultaat: 250 EUR

Antieke Japanse ivoren netsuke. Circa 1900. Met bodemmerk. Jongeling met rugzak op grote schotel. Afmeting: 3 x 3 x 3,5 cm. In goede staat. Met certificaat t.b.v. Cites.

Zeldzame koekoeksklok, 1870
Resultaat: 250 EUR

Zeldzame uitvoering Schwarzwalder koekoeksklok met houten schotten uurwerk. Bierverf beschildering. Circa 1870. Eén blaasbalgje defect. Afmeting: 55 x 30 x 20 cm. In goede staat.