Antieke iepenhouten pianokruk op vier zuilen. Circa 1910. Verstelbaar. Afmeting: 53 x 34 cm ø. In goede staat.
Lot divers oud/antiek koperwerk. Bestaande uit: Twee spiegels, vier kandelaren, mandje + figuren. Afmeting: 6 - 37 cm. In goede staat.
Twee antieke Duitse Jugendstil wandtegels met ooievaars. Circa 1915. Eén chip. Afmeting: 15 x 15 cm. In goede staat.
Antiek Duits porseleinen koffie en theeservies. Met bloemen decor, goud en vogels. Gemerkt met twee zwaarden en R. Circa 1900. Bestaande uit: Twee tassa's, theekan met theelicht, koffiekan, melkkan, s...
Twee maal Makkums plateel, blauw. Bestaande uit: Moderne vaas, ontwerp Jan v.d. Vaart + Moderne schaal, Marcel Wanders. Afmeting: ø 28 cm - 36 cm. In goede staat.
Geelgouden oorknoppen, 585/000, met wit grijze parel, ø 6 mm, In goede staat
Collier van zoetwater en cultive parels, multicolour, 4-10 mm, bevestigd aan een geelgouden, 585/000, bolsluiting met ribbewerking, ø 10 mm. Lengte 45 cm.
Lot met 3 robijnen, ovaal gefacetteerd, totaal ca 2,1 ct en 3 gele saffieren ovaal gefacetteerd totaal ca 2,45 ct.
Geelgouden ring, 585/000, met amethist. Ring met ovaal gefacetteerde amethist en 14 rond gefacetteerde amethisten. Breedte 9,5 mm. ø 52 ca 4 gram. In goede staat.
Guess horloge, staal, met rechthoekige kast en bruin leren band.
Lot met 2 saffieren ovaal gefacetteerd, 8,52 ct en 7,86 ct, voorzien van insluitsels.
Lot met zes saffieren, een blauwe ovaal gefacetteerde saffier ca 11,25 ct met gekleurde lijnen en 5 kleinere ovaal gefacetteerde saffieren in groen geel en kleurloos ,met insluitsels, totaal ca 5,11 c...
Lot zilveren sieraden met barnsteen, drie ringen met een ovale, een vierkante en een ronde barnsteen, een hanger in de vorm van een kruis bezet met 4 barnstenen en een onedele ring met barnsteen, met ...
Hermanus Charles Bosman. 1861 - 1921. Paardenkar met stro en landarbeiders. Olieverf op linnen. Afmeting: 51 x 29 cm. In goede staat.
H.A. Trigt. Hendrink Albert. 1829 - 1899. 19e Eeuwse Hollandse familie Steuerwald (verso). Olieverf op paneel. Afmeting: 40 x 54 cm. In goede staat.
Evert Rabbers. 1875 - 1967. Sneeuwruimen op het van Heekplein. Circa 1917. Olieverf op paneel. Afmeting: 34 x 24 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1920. Winters havengezicht met paardenkarren en stoomboot. Olieverf op linnen. Afmeting: 102 x 60 cm. In goede staat.
R. Beunk Fecit. 19e Eeuw. Hollandse ijspret. Olieverf op linnen. Afmeting: 57 x 50 cm. In goede staat.
D. Ocker. 1882 - 1958. Damesportret. Afmeting: 63 x 70 cm. Olieverf op linnen. In goede staat.
Keith Haring. 1958 - 1990. Untitled. Published te Neues Publishing Company. Screenprint op papier. Afmeting: 75,9 x 57,8 cm. In goede staat.
J.G. Vogel. Hollands landschap met boerderij en bruggetje. Aquarel op papier. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.
N. Wijnberg, 1990. Nr. 174/300. 1918 - 2008. Surrealistische voorstelling met liggend naakt en anekdote aan G.H. Breitner. Lithografie op papier. Afmeting: 50 x 40 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1900. Vissersboten aan de kust. Olieverf op linnen. Afmeting: 47 x 34 cm. In goede staat.
Theo ...?...... Verso galerie Polder. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.