Collier met ovaal verlopende kralen copal met een butterscotch kleur. 12-20 mm. lengte 44 cm. In goede staat
Ring en hanger, 333/000, met opaal. Driehoekig gecontourneerde hanger met opaal en 2 briljant geslepen diamanten, ca 0,06 ct, en een bijpassende ring met een ruitvormig gecontourneerde witte opaal.Gro...
Brede zilveren slavenband, 800/000, met rozen. Slavenband met scharnier en bakslot versierd met een motief van rozen. Breedte 22 mm. ø57x66mm. ca 29,3 gram. In goede staat
Drie delige specerijenset met kristal en zilver, 800/000, een mosterdpotje met zilveren houder met 3 klauwpootjes, versierd met palmetten, krullen en libellen. met een strak gevormde greep, bovenaan l...
Zilveren bonbonmand, 833/000, ovaal model met glooiende rand versierd met hamerslag en grove parelrand. 14,5x8,5x5cm. MT.: L.Marcelis, Schoonhoven, jl.:T:1929 ca 91 gram. In zeer goede staat
Geelgouden klapcreoelen, 585/000, met diamanten. Kleine ringen met scharnier bezet met in totaal 16 briljant geslepen diamanten, ca 0,13 ct. ø creool 13 mm, breedte 3 mm. ca 2,9 gram. In goede staat.
Fraaie geelgouden armband, 585/000, met kleine witgouden schakels waarvan 5 bezet met een briljant geslepen diamant, totaal ca 0,20 ct. De geelgouden schakels zijn gematteerd. De armband is voorzien ...
Twee grote oude Chinees porseleinen vazen met craquele glazuur en karper decors. Met bodemmerk. Afmeting: H 35,5 cm In goede staat.
Oud Hollands handbeschilderd tegeltableau in lijst. Stadsgezicht met gracht. Gesigneerd: Kamenka. Afmeting: 54 x 37 cm. In goede staat.
Tien maal antiek Japans Imari porselein. Bestaande uit: Twee ovaalvormige schaaltjes, goed. Twee identieke borden, goed. Bord, gelijmd. Octagonale schaal, goed. Gecontourneerde schaal, goed. Twee komm...
Klein antiek Chinees roodlak dekseldoosje met landschap. Mooie kwaliteit. Afmeting: 3,7 x 7,7 cm ø. In goede staat.
Lot van zeven polychrome Delftse tegels met diverse decors. 20e Eeuw. Afmeting: circa 13 x 13 cm. In goede staat.
Zeven delen antiek Engels keramiek. Onder andere: The Dickens Pickwick papers, Adams Tunstall England. Dickens voorstelling. Enkele beschadigingen. Afmeting: 18 - 30 cm. In redelijk/goede staat.
Zes oude Delftse tegels in lijst. Oude ambachten voorstelling. 20e Eeuw. Afmeting: 87 x 18 cm. In goede staat.
Drie delen 19e eeuws Japans Imari porselein. Eén schelpvormige schaal met tuin decor + goud. Twee gecontourneerde schalen met goud + floraal decor. Afmeting: 17,5 - 32 cm. In goede staat.
Lot met oud/antiek porselein/aardewerk met Zwiebelmuster decor. In doos. Enkele beschadigingen. Afmeting: 24 x 39 x 50 cm. In redelijk/goede staat.
Lot met oud/antiek porselein/aardewerk met Zwiebelmuster decor. In doos. Enkele beschadigingen. Afmeting: 28 x 38 x 59 cm. In redelijk/goede staat.
Twee porseleinen Royal Goedewaagen knobbelvazen. Bone China. Circa 1930. Afmeting: 25 - 26 cm. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen vaas met groen/grijs glazuur en drakengrepen. Afmeting: H 21,5 cm. In goede staat.
Oude Chinees porseleinen fluit met draken decor. Bovenrand gelijmd + chip. 20e Eeuw. Afmeting: L 43 cm. In redelijke staat.
Chinees Yixing theeservies in koffer. 21e Eeuw. Naar Zhen Cang Zheng Shu. Met certificaat. Afmeting: 12 x 39 x 30 cm. In goede staat .
Zes Duitse porseleinen figuren. 20e Eeuw. Fürstenberg, Sitzendorf. Handbeschilderd. Eén fluit afgebroken. Eén figuur mist iets in hand. Afmeting: 10 - 22 cm. Verder in goede staat.
Reuzen Westerwald keramieken Renaissance kruik. 19e Eeuw. Basis gelijmd. Afmeting: 80 x 37 x 30 cm. In matige staat.
Drie oude Chinees porseleinen borden met herten decors en bodemmerk. 21e Eeuw. Afmeting: 17,7 cm ø. In goede staat.