Antiek notenhouten Jugendstil pijpenrek met messing, visser met zeemonsters. Afmeting: 36 x 55 x 6 cm. In goede staat.
Oud mini schaakspel met benen speelstukken. Midden 20e eeuw. Afmeting: 1,5 x 15,3 x 15,3 cm. In goede staat.
19e Eeuws Duits porseleinen figuur. Plane of Sitzendorf? Jongeman met tabakspijp. Chips bij bloem en vinger. Afmeting: H 21,5 cm. In redelijke staat.
Antiek Engels Copeland eetservies. Circa 1900. Bestaande uit: Theekan, koffiekan, drie melkkannen, twee suikerpotten, sauskom, twee deksel terrines, vijf schalen, twaalf kop + schotels, botervloot, vi...
Lot divers oud/antiek koperwerk. Bestaande uit: Twee spiegels, vier kandelaren, mandje + figuren. Afmeting: 6 - 37 cm. In goede staat.
Vier 19e eeuwse Duitse notenhouten Gründerzeit stoelen met lederen zitting. Circa 1880. Afmeting: 115 x 45 x 50 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuwse Engelse eikenhouten dekenkist. Mooie patina. Afmeting: 54 x 51 x 104 cm. In goede staat.
Kurt Blasius. 1918 Krefeld. 17e Eeuws heren portret met tinnen kruik en wijnglas. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 19e Eeuw. Markt visverkoper in de vroege morgen. Olieverf op paneel. Afmeting: 15 x 12 cm. In goede staat.
19e Eeuws wortelnoten Louis Philippe bed. Twijfelaar. Circa 1870. Afmeting: 152 x 55 x 200 cm. In goede staat.
Antieke iepenhouten pianokruk op vier zuilen. Circa 1910. Verstelbaar. Afmeting: 53 x 34 cm ø. In goede staat.
F. Bruil. Vaas met bloemen. Olieverf op paneel. Afmeting: 17 x 21 cm. In goede staat.
Twee antieke Duitse Jugendstil wandtegels met ooievaars. Circa 1915. Eén chip. Afmeting: 15 x 15 cm. In goede staat.
Georg Wickert. 1886 - 1940. Duitse School. Jongen op Nederlands strand. Pastel op papier. Afmeting: 68 x 47 cm. In goede staat.
Ternie. Circa 1940. Mediterraanse kust. Olieverf op linnen. Afmeting: 100 x 70 cm. In goede staat.
Antiek Duits porseleinen koffie en theeservies. Met bloemen decor, goud en vogels. Gemerkt met twee zwaarden en R. Circa 1900. Bestaande uit: Twee tassa's, theekan met theelicht, koffiekan, melkkan, s...
Twee maal Makkums plateel, blauw. Bestaande uit: Moderne vaas, ontwerp Jan v.d. Vaart + Moderne schaal, Marcel Wanders. Afmeting: ø 28 cm - 36 cm. In goede staat.
Lot divers oud Chinees. Onder andere: drie snuffbottles, drie vaasjes divers, en rood koraal figuur. Afmeting: 6 - 12 cm. In goede staat.
Antieke Engelse Royal Doulton schenkkan met tinnen inzet. Terracotta, met rondom spelende kinderen. Circa 1880. Afmeting: 23 cm. In goede staat.
Vier oude Duitse Hummel figuren. Goebel. Design Nina Marco Limpke. Bestaande uit: Twee kinderen op losse bankjes + meisje + jongen. Eén vinger los erbij. Afmeting: 14 - 27 cm. In redelijk/goede staat.
Grote antieke keramieken kruik. Buste Napoleon. Circa 1900. Onduidelijk gesigneerd. Eén chip. Afmeting: 22 cm. In redelijk/goede staat.
Oude/antieke Fayence polychrome apothekersfles. M. Violatum. Circa 1920. Afmeting: 19 x 15,5 cm ø. In goede staat.
Grote Duitse keramieken Art Deco olifant. Circa 1930. Gemerkt Polly. Afmeting: 31 x 44 x 12 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees Imari porseleinen trekpot met florale decors. Minimale chip tuit. Afmeting: 10 x 13,5 x 8,5 cm ø. In goede staat.