Vroeg 19e eeuwse Franse geeboniseerde Lyra pendule. Ongerestaureerd. Zonder slinger, uurwerk vervuild, wijzer weg + wijzerplaat beschadigd. Achtdaags-uurwerk, touwtjesslinger. Afmeting: 50 cm. In rede...
Hollandse wortelnoten Barok vitrine opzetkast. Twee-delig. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 230 x 165 x 45 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten boekenmolen op wielen. Circa 1910. Afmeting: 115 x 49 x 49 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten hal/kerk bank met opbergruimte. Circa 1850. Afmeting: 121 x 124 x 50 cm. In goede staat.
Oude vurenhouten ladenkast met originele grepen. Circa 1930 - 1950. Afmeting: 120 x 62 x 50 cm. In goede staat.
Moderne lederen armleunstoel. 21e Eeuw. Afmeting: 90 x 75 x 85 cm. In goede staat.
Zeeuwse kast met bolpoten en met palissander gefineerde panelen. Vier-deurtjes. Met zijdelings opgelegd snijwerk. Eiken/massief. Afmeting: 170 x 155 x 55 cm. In goede staat. Dit object is op afspraak ...
Antieke Engelse mahoniehouten zes-kantige naaitafel op drie-spant klauwpoten. Afmeting: 77 x 53 x 52 cm. In goede staat.
Buitengewone kwaliteit notenhouten Dagobert schaarstoel. Met gedetailleerd snijwerk koppen en ranken. Historisme. Circa 1880. Afmeting: 90 x 60 x 52 cm. In goede staat.
Duitse vroeg Biedermeier mahoniehouten secretaire met Korinthische zuilen en prachtig binnenleven met Schinkeldach. Circa 1820. Afmeting: 153 x 116 x 59 cm. In goede ongerestaureerde staat.
Secretai...
Grote antieke Franse damesbuste. Circa 1900. Bronskleurig gepatineerd. Monogram deposé 597. Minimale beschadigingen. Afmeting: 59 cm. In goede staat.
Antiek verguld bronzen figuur. Oude vrouw met wandelstok. Circa 1900. Door Marcel Temporal. Afmeting: 20 cm. In goede staat.
Grote antieke Chinees porseleinen dekselpot met bloempotten decor. Balustervormig, bodemglazuur haarlijn. Haarlijn bovenrand + chip. Afmeting: 43,5 cm. In redelijk/goede staat.
Groot lot (11x) divers oud Chinees jade. Onder andere: amuletten, scepter, figuratief, plaquette. Afmeting: 7 - 10 cm. In goede staat.
Grote oude/antieke Chinees porseleinen handbeschilderde Familie Verte plaquette met landschap en vissers decor, tekst en signatuur. Afmeting: 38,5 x 25 cm. In goede staat.
Grote oude Chinese blauw/witte vaas met rondom figuren decor in tuin en huis. Afmeting: 45,5 x 17 cm ø. In goede staat.
Zilveren oorijzer, Fries, 833/000, met zilveren kapstukken en 2 kapspelden. MT.: A.Kijlstra, Drachten, jl.:m:1871. Voorzien van 2 verschillende spelden. Op diverse plaatsten netjes gerestaureerd. In g...
Witgouden ring, 585/000, met aquamarijn en diamant. Ring met hoge zetting met daarin een rond gefacetteerde aquamarijn, ø 9,5mm, met 4 achtkant geslepen diamanten. ø 57 ca 6 gram. In goede staat
Zeldzame 18e eeuwse goochelaar gravure. Wieglebs Magic VII & Tab IV. Afmeting: 22 x 17 cm. In goede staat.
Twee vuurvergulde 19e eeuwse bronzen Empire wandkandelaren met pauwen. Eén professionele restauratie. Afmeting: 22 x 25 x 8 cm. In goede staat.
Groot bronzen paard. Op zwart marmeren basement. Gesigneerd G.J. Verhoeff. 21e Eeuw. Afmeting: 37 x 42 x 14 cm. In goede staat.
Twee grote Delfts blauwe Porceleyne Fles keramieken sierborden. Circa 1930. Eén maal naar schilderij Albert Neuhuys. Eén maal naar schilderij Rubens. Afmeting: ø 40 cm. In goede staat.
Antiek Duits porseleinen koffie en theeservies. Met bloemen decor, goud en vogels. Gemerkt met twee zwaarden en R. Circa 1900. Bestaande uit: Twee tassa's, theekan met theelicht, koffiekan, melkkan, s...
Royale zilveren schaal, 800/000, geplaatst op een hoge ronde voet met gelobde bewerking en een rand met knerren. de schaal op de getorste zuil met rozen, heeft een geschulpte rand en is voorzien van r...