R. Beunk Fecit. 19e Eeuw. Hollandse ijspret. Olieverf op linnen. Afmeting: 57 x 50 cm. In goede staat.
Engelse eikenhouten vier-laden commode met bronzen hengsels. Gemaakt van antieke delen. Mooie patina. Afmeting: 100 x 89 x 54 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse ruitkristallen vazen. Eén beschadiging bovenrand. Afmeting: 18,5 cm. In redelijk/goede staat.
Grote Jugendstil-stijl glazen vaas met rondom vliegende vogels bij nacht decor. 21e Eeuw. Afmeting: 46,5 x 15,5 cm ø. In goede staat.
D. Ocker. 1882 - 1958. Damesportret. Afmeting: 63 x 70 cm. Olieverf op linnen. In goede staat.
18e Eeuwse eikenhouten Barok linnenpers met deur. Circa 1760. Afmeting: 185 x 79 x 52 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse mahoniehouten Empire chiffoniere met oren. Circa 1820. Ongerestaureerd. Afmeting: 178 x 110 x 52 cm. In redelijk/goede staat.
Drie cameo-glazen vazen. 20e Eeuw. Waaronder één lampenvoet. Eén onduidelijk gemerkt. Eén gemerkt Gallé. Eén ongemerkt. Afmeting: 23 - 26 cm. In goede staat.
Keith Haring. 1958 - 1990. Untitled. Published te Neues Publishing Company. Screenprint op papier. Afmeting: 75,9 x 57,8 cm. In goede staat.
J.G. Vogel. Hollands landschap met boerderij en bruggetje. Aquarel op papier. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.
Vier 19e eeuwse Duitse notenhouten Gründerzeit stoelen met lederen zitting. Circa 1880. Afmeting: 115 x 45 x 50 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuwse Engelse eikenhouten dekenkist. Mooie patina. Afmeting: 54 x 51 x 104 cm. In goede staat.
19e Eeuws wortelnoten Louis Philippe bed. Twijfelaar. Circa 1870. Afmeting: 152 x 55 x 200 cm. In goede staat.
Antieke iepenhouten pianokruk op vier zuilen. Circa 1910. Verstelbaar. Afmeting: 53 x 34 cm ø. In goede staat.
Antiek voor-oorlogs persglazen inktstel. Circa 1930. Afmeting: 11 x 35 x 16 cm. In goede staat.
N. Wijnberg, 1990. Nr. 174/300. 1918 - 2008. Surrealistische voorstelling met liggend naakt en anekdote aan G.H. Breitner. Lithografie op papier. Afmeting: 50 x 40 cm. In goede staat.
Vier maal diverse oude/antieke kristalglazen stopkaraffen. Ruitgeslepen. Afmeting: 34 - 43 cm. In goede staat.
Twee prachtige 19e eeuwse handbeschilderde porseleinen vazen met florale en Oosterse decors. Met vergulding. Afmeting: H 18,5 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1900. Vissersboten aan de kust. Olieverf op linnen. Afmeting: 47 x 34 cm. In goede staat.
Theo ...?...... Verso galerie Polder. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Circa 1900. Interieur met moeder en kind. Craquele. Olieverf op linnen. Afmeting: 51 x 60 cm. In redelijke staat.
Zeldzaam antiek Chinees porseleinen bord met Familie Rose decor, ruiters te paard bij pagode en florale decors. Afmeting: 23,5 cm ø. In goede staat.
19e Eeuwse Chinese lakwerk dekseldoos met florale decor en bodemmerk. Craquele. Afmeting: 16 x 28 cm ø. In goede staat.
Kurt Blasius. 1918 Krefeld. 17e Eeuws heren portret met tinnen kruik en wijnglas. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.