J. Doeleman. 1848 - 1913. Boerin op landweg. Aquarel op papier. Afmeting: 23 x 21 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten hal/kerk bank met opbergruimte. Circa 1850. Afmeting: 121 x 124 x 50 cm. In goede staat.
Zilver vergulde oorknoppen, 835/000, met een rozet met granaten. ø 8 mm. met schroefpousettes. In goede staat
Drie colliers, één uit schuimkoraal en bamboekoraal, lang collier met fijne koraaltjes en een bruidsketting met witmetalen hanger met gekleurde stenen.
Antieke broche, zilver met goud voorzien van een rozet met diamanten met een oud slijpsel. ø rozet 13 mm. De steker van de broche ontbreekt. 64 mm. ca 5,4 gram . Verder in goede staat
Vier maal 18e - 19e eeuws Imari porseleinen kop en schotels met florale en goud decor. Afmeting: In goede staat.
Leuk oud Japans Satsuma keramieken theeservies. Circa 1930. Bestaande uit: Theepot, melk/suiker, zes kop en schotels. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 5,5 - 16 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen borden. Bestaande uit: Chinees Imari, tuin decor, randglazuurschade + Familie Verte, floraal/vleermuis decor, randschade. Afmeting: ø 22,5 - 23,8 cm. In redelijk/go...
Zilveren pepermuntdoosje, 835/000, rond model met ribbewerking. Op de deksel versierd met een schild voorzien van monogram: JVG. ø5x1,5cm. ca 31 gram. MT.: Onduidelijk, jl.:U:1829. In goede staat
19e Eeuwse Engelse mahoniehouten Victoriaanse voltaire met goede stoffering. Afmeting: 105 x 70 x 91 cm. In goede staat.
Zuid-Duitse eikenhouten Louis Seize toogkast. Circa 1800. Vast. Deuren wel uitneembaar. Afmeting: 204 x 140 x 55 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Indonesische School. Indonesische man met strohoed, snor en stoppelbaard. Olieverf op linnen. Afmeting: 21 x 17 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse mahoniehouten speeltafel met bronzen monturen en florale intarsia. Afmeting: 80 x 42 x 75 cm / 80 x 84 x 75 cm. In goede staat.
Notenhouten bestekcassette met Zweeds bestek. Gemerkt Jernbolage Eskilstuna. Complete set. 20e Eeuw. Afmeting: 30 x 39 x 42 cm. In goede staat.
Elegante witgouden ring, 585/000, met saffier en diamant. Ring met een getorste bewerking met een band pavé gezet met rond gefacetteerde saffieren, totaal ca 0,84 ct en een band pavé gezet met diaman...
Oud/antiek Frans porseleinen inktstel. Gemerkt Les Bleus de Louviere Emaux decores a la Main. Afmeting: 11 x 29 x 16 cm. In goede staat.
Grote antieke Duitse Art Deco keramieken wildregout dekselpot met oranje glazuur en wildvoorstelling. Gemerkt H.T.E.? Circa 1930. Nr. 16936. Afmeting: 35 cm. In goede staat.
Rechthoekige zilveren dekseldoos, 800/000, versierd met Djokja bewerking en in het midden voorzien van een rechthoekig stuk agaat. Met velouren interieur. Grootte 11x14x3cm
Antieke Duitse Dresden porseleinen pronkvaas. 20e Eeuw. Handbeschilderd met figuren en florale decors en opgewerkte rozen. Minimale chips. Afmeting: H 19 cm. In goede staat.
Meinert Volkers. 1927 - 2000. Kruik met witte rozen. Olieverf op linnen. Afmeting: 35 x 45 cm. In goede staat.
G.F. van Schagen. 1880 - 1968. Bloesemboom langs beek. Olieverf op linnen. Afmeting: 35 x 40 cm. In goede staat.
Oude vergulde parade degen. Naar oud voorbeeld. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: L 98 cm. In goede staat.
19e Eeuws militair voorlader geweer. Diverse merktekens. Nr. 496 op kolf. Met bewerkt loopuiteinde. Afmeting: 134 cm. In goede staat.
Oude/antieke Oosterse Tulwar sabel in lederen schede. Afmeting: L 93 cm. In goede staat.