Drie maal oud Duits blikken speelgoed. Bestaande uit: Kellerman Notruf VW-bus. Kellerman VW Pritsche (replica gemerkt). Blikken spoorweg electrische seinpaal. Circa 1930. Made in Germany. Nr. 2363 B. ...
Bloedkoralen collier, ø 6,5mm, en 2 zakjes met losse koralen. ø 3-9 mm. Totaal ca 44 gram.
Set sieraden met granaat, 333/000, bestaande uit een choker verlopend in breedte met 3 rijen granaat, 39-43cm, een bijpassende armband met bakslot en veiligheid, 19 cm, en een paar oorhangers lengte ...
Clemens Briels '62. 1946 - ......... . Nr. 81/200. Surrealistische figuur. Lithografie op papier. Afmeting: 32 x 29 cm. In goede staat.
Oude Chinese Yixing theepot met bodemmerk, bamboe en geritst decor. Afmeting: ø 11 cm. In goede staat.
Eiken twee-deurs kast. Massief. Circa 1840. Afmeting: 180 x 168 x 54 cm. In goede staat. Dit object is op afspraak te bezichtigen in Gildehaus.
Lot zilveren bestek met 4 koffielepel met filetrand en een lepel van "the city livery club, en een kleine en grote vork. 12-18 cm. ca 112 gram. In goede staat
Geelgouden oorknoppen, 585/000, in een bloemvorm bezet met een ronde bloedkoraal, ø 7 mm. ø oorknop 12 mm ca 2,3 gram. In goede staat
Lot diversen. Bestaande uit: Marmeren zwavelstokhouder, zeven maal Japans porselein, twee maal Chinees Familie Rose (kapot), twee maal Soc. Ceramique borden, goed. Afmeting: 7 - 24 cm. In redelijk/goe...
Handgeknoopt Perzisch kleed van Shiraz (Gabbeh). Rood van kleur, met dieren afgebeeld. Afmeting: 173 x 112 cm. In goede staat.
Antieke Zwitserse speeldoos met diverse melodieën en drie bellen. Circa 1900. Alle tanden van kam zitten er nog aan. Afmeting: 22 x 48 x 28 cm. In goede staat.
Antiek Duits Lehmann blikken speelgoed. Trekkar model. Bibi. Nr. 749. Patent USA 27 Febr. 1912. Afmeting: 10 x 6 x 3,5 cm. In goede staat.
Fleischmann 4236 H0, DB 221 010-0 Diesellok met originele verpakking, in goede staat
Inktstel met kristal en zilver, 833/000 bevestigd op een houten basement met zilveren kroontjespen. Twee rond geslepen kristallen inktspotjes met zilveren dop versierd met parelrand en een thermometer...
Grove goud op zilveren ring, 925/000, met parel en zirconia's. Bollopende ring met in het midden een parel, ø 10 mm, met aan weerskanten een zirconia. ø 59 ca 11,3 gram. In goede staat
Twee handgeknoopte tapijten. Eén tapijt uit Ardekan/Iran, rood van kleur met een medaillon in het midden. Afmeting: 85 x 63 cm. Eén tapijt Sarah, rood met floraal decor. Afmeting: 97 x 70 cm. Beiden i...
Grote oude Chinees porseleinen siervaas met gele glazuur en groene draken. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: 29,3 cm. In goede staat.
Fijne ovale zilveren creolen, 925/000, aan de voorzijde bewerkt en bezet met kleine stukjes diamant. Voorzien van scharnieren stekers. Breedte 2,2mm, ø 18x13mm. Nieuw
Zeer grote 19e eeuwse schildpad dekseldoos op bolpoten. Zeldzaam. Eén lichte beschadiging. Afmeting: 19 x 21 x 25 cm. In zeer goede staat.
Zeer grote oude Chinese bronzen cloisonne Foo-hond met boeddha. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 66 x 55 x 22 cm. In goede staat.
Witgouden rijring, 750/000, met diamanten. Fantasie rijring met briljant en prinsesgeslepen diamanten, totaal 0.50 crt TW-VSI. Strakke witgouden band met in het midden 3 briljant geslepen diamanten in...
Geelgouden ring, 750/000, met saffier en diamant. Ring met in het midden een rond gefacetteerde saffier, ø 4,5 mm, met aan beide zijkanten 12 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,24. Gezet in de w...
Twee delen Duits Meissen porselein. Eén maal onderzetter met floraal decor en goudrand. Circa 1960. Eén maal sauciere met paars florale decor. Circa 1900. Twee pootjes beschadigd. Afmeting: ø 15 - 20...
Drie delen zilver, 835/000, met een tafelborstel ovaal model met schip, MT.: Schoorl Zilver nv, Amsterdam, Loenen. Een flessenstop met zilveren dop, MT.: Koninklijke Begeer, Voorschoten en een vesta, ...