Twee 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen borden met figuren en goud decors. Bodemmerk. Afmeting: ø 21,5 cm. In goede staat.
Antieke Majolica tabakspot met plated hond en tabakspijp. Circa 1900. Afmeting: 17 x 11 cm ø. In goede staat.
Twee grote oude Chinees porseleinen vazen met craquele glazuur en karper decors. Met bodemmerk. Afmeting: H 35,5 cm In goede staat.
Brede zilveren ring, 925/000, met 3 bewerkte banden, de buitenste banden zijn geoxideerd en de middelste band is om en om bezet met diamantjes. Breedte ring 6 mm, ø 54 Nieuw
Twee kristallen bonbonnieres met zilver, 833/000, een kleine tazza met aculadevormige rand geplaatst op een zilveren geschulpte rand met graveerwerk en voorzien van een zilveren greep in vorm van een ...
Bijzondere zilveren vergulde kelk, 13 lot, op een driehoekig gecontourneerd voet met de bijbelse voorstelling van Jesse en de boom, met de koningen van Juda op de kelk, welke doorlopen in het deksel. ...
J. Halma. Poldergezicht met boerderijen en koeien. Olieverf op linnen. Afmeting: 72 x 58 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Duitse eikenhouten kist met ijzeren beslag. Anno 1776. Slotplaat beschadigd. Afmeting: 74 x 125 x 57 cm. In redelijk/goede staat.
Bijzondere zilveren molen, 833/000, fraai uitgewerkt gegraveerd De Hoop, 1838, met draaibare wieken en kruiwerk. MT.:B. van Eldick, Zutphen, jl.:R:1927. Geplaatst op een zwart houten basement.. ø 14...
Lot met edelstenen colliers met o.a. bloedkoralen, parels hematiet en agaat.
Antieke Japanse ivoren netsuke. Circa 1900. Met bodemmerk. Jongeling met rugzak op grote schotel. Afmeting: 3 x 3 x 3,5 cm. In goede staat. Met certificaat t.b.v. Cites.
Zilveren horloge, 925/000, Quarts, strak model met vierkante gladde kast met zwarte plaat en een strakke scharnierende band met clipsluiting. Breedte 20-10 mm. 17 cm. ca 58 gram.
Twee antieke kinder Thonet-stijl stoelen. Bugholz. Geen etiketten. Circa 1900. Afmeting: 65 x 33 x 44 cm. In goede staat.
Tonnis. Circa 1980. Hollands poldergezicht met molen, huisje en roeiboot. Afmeting: 60 x 90 cm. In goede staat.
Geelgouden hanger, 750/000, met diamanten. Vierkante hanger met op de hoeken 4 witgouden stukken bezet met 3 princes geslepen diamanten. totaal ca 0,28 ct. IF/W. grootte 8x12 mm. incl oog. ca 1,8 gram...
Antieke gietijzeren historisme Portre Montre heraldijk. Circa 1890. Afmeting: 25 cm. In goede staat.
Drie zilveren lepels, 833/000, sauslepel met rechthoekige bak en steel met dubbele filetrand, jl.:G:1841, een sauslepel met ovaal gecontourneerde bak met steel met biedermeier graveerwerk, jl.:S:1877...
Witgouden armband, 585/000, met diamanten. Witgouden tennisarmband met ca 67 briljant geslepen diamanten, totaal ca 2,43 ct Si-P/Cape. Voorzien van bakslot en veiligheid. 18 cm. ca 2,5 mm. breed. ca 8...
Oude mahoniehouten Biedermeier-stijl 'Ohrenbackensessel' oorstoel. 20e Eeuw. Vlek + gat bekleding. Verder in goede staat. Afmeting: 116 x 60 x 76 cm.
Monogram A.P. 20e Eeuw. Eendenfamilie aan de waterkant. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
Antieke mahoniehouten Louis Philippe eettafel met gecontourneerd blad. Circa 1860. Afmeting: 77 x 130 x 96 cm. In goede staat.
Zilveren ring, 925/000, met kruis. maker Georg Jensen, genummerd: 565.36x25mm, ø 51, ca 15,7 gram. In goede staat
Twee 19e eeuwse kistjes. Bestaande uit: Mahoniehouten theekist met bandintarsia, circa 1800 + notenhouten dekseldoos met metalen hoekstukken en bolpootjes. Afmeting: 20 - 19 cm. In goede staat.
Bijzonder zilveren pijpcomfoor, 930/000, rond gecontourneerd model met geschulpte gezaagde rand, met gegraveerde bak geplaatst op 3 gekrulde poten met bloemapplique. ø14x11cm. ca 334 gram. In goede st...