Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

39. Januariveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 11 januari 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Spang met edelstenen afganistan
Resultaat: 30 EUR

Collier uit witmetaal, voorzien van een bewerking met draken en bezet met koraal en turkoois. Afghanistan. Breedte 17 mm. lengte 44 cm.

2x Zilveren kandelaren
Resultaat: 200 EUR

Twee zilveren tafelkandelaren, 835/000, op een achthoekige voet met een gecontourneerde zuil en een achthoekig licht. MT.: Gottlieb Kurz, Schwabisch gmund. 8x8x15 cm. In goede staat.

L. van Dam van Isselt, Korf met bloemen
Resultaat: 120 EUR

Lucy van Dam van Isselt. 1871 - 1949. Korf met bloemen. Olieverf op paneel. Afmeting: 50 x 40 cm. In goede staat.

Reclameplaat 'Agio Wilde Havanas'
Startprijs 60 EUR

Oude Agio Wilde Havanas reclamebord. Gelithografeerd op blik. Duizel Holland. Circa 1950 - 1960. Afmeting: 42 x 54 cm. In redelijk/goede staat.

Corneille, Ontwerp van een das
Resultaat: 60 EUR

Guillaume Corneille. '87. 1922 - 2010. Ontwerp van een das voor The Society Shop. Lithografie uit boek. Afmeting: 21 x 29 cm. In goede staat.

Lot met diverse interessante werken, o.a. Paul Dom
Startprijs 170 EUR

Lot met interessante diverse werken. Hoofdzakelijk Paul Dom (1885 - 1978) en diverse andere kunstenaars. Zeldzaam op de kunstmarkt. Onder andere: Tekeningen, etsen, gouache, houtsnede. 17e - 19e Eeuw....

Bijbel met zilveren slot 1826
Startprijs 70 EUR

Bijbel met zwart lederen kaft met goud op snee, voorzien van zilveren slot met ribmotief en palmetten. 833/000, MT.: J.Hiemstra, Makkum jl.: R:1826. Bijbel, het nieuwe testament uit 1909, 8x13,5x5cm I...

Emaille Heilig kruis
Startprijs 25 EUR

Oude geëmailleerde messing Heilig Kruis met monogram A.P. 20e Eeuw. Afmeting: 19,5 x 15 cm. In goede staat.

Gouden ring met camee
Resultaat: 140 EUR

Geelgouden ring, 585/000, met een fijne gesneden ovale agaat camee 20x15 mm. gezet in een gladde gouden rand., ø 55, ca 7,1 gram. In goede staat.

Zilveren schaal
Startprijs 50 EUR

Opengewerkt zilveren schaaltje, 800/000, ovaal gecontourneerd model met rand uit voluten en versierd met bloemenmanden en putti's. 14x10x2cm. ca 70 gram. In goede staat

Kuhlmeyer. gesign., Religieus
Startprijs 60 EUR

Kuhlmeyer duitse school kerkelijke processie olieverf op linnen 1e helft 20e eeuw. 107x80 in goede staat.

Zilveren tabakspot 1852
Startprijs 440 EUR

Zilveren tabakspot, 833/000, rechthoekig gecontourneerd model met een ovale gecontourneerde voet op een houten basement. Met zilveren deksel getooid met een staande leeuw met schild. MT.: J.Mulder, A...

Antieke emmer + kolenstoof
Resultaat: 25 EUR

19e Eeuwse grote messing emmer met polychromie zwart-rood, en één koperen kolenstoof. Afmeting: 38 x 34 cm ø. In goede originele staat.

Zilveren ring met blauw
Startprijs 35 EUR

Zilveren ring, 925/000, met groot licht blauw gefacetteerd hart met een rand met zirconia's. ø 54. ø kop 24x27 mm. ca 18,2 gram. In goede staat

Theebus met zilver
Startprijs 80 EUR

Ovale kristallen theebus met ruitslijpsel voorzien van zilveren deksel met ribrand en gegraveerde bloem met pointielleer motief. 833/000. MT.: Van Kempen, Voorschoten, jl.: i:1870. 11x9x9cm. In goede ...

Antieke ikoon, 1900
Startprijs 40 EUR

Antieke ikoon. Circa 1900. Religieus, handbeschilderd. Afmeting: 30 x 22 cm. In redelijk/goede staat.

Witgouden armband met diamant
Startprijs 500 EUR

Elegante witgouden armband, 750/000, met diamant. Fijne witgouden armband met aan de bovenzijde een witgouden element bewerkt met een rozet met zijstukken. bezet met diverse briljant geslepen diamant...

H. Poeder, Heidegezicht met schapen
Resultaat: 40 EUR

H. Poeder. Heidegezicht met schapen. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.

Lot bloedkoralen
Resultaat: 280 EUR

Bloedkoralen collier, ø 6,5mm, en 2 zakjes met losse koralen. ø 3-9 mm. Totaal ca 44 gram.

Gouden oorstekers met wit opaal
Resultaat: 100 EUR

Geelgouden oorstekers, 585/000, witte opalen bolletjes, ø 7 mm. In goede staat

Antieke opaline petroleumlamp, 1900
Resultaat: 15 EUR

Antieke wit opaline glazen petroleumlamp. Circa 1900. Afmeting: H 53 cm. In goede staat.

Zilveren jat
Startprijs 120 EUR

Zilveren jat, 84 zolotniks, versierd met krullen en bekroond met een vogel. 16 cm. ca 28 gram. In goede staat

Chris Overbeeke, Konijnen familie
Startprijs 100 EUR

Chris Overbeeke. Ongesigneerd. In opdracht geschilderd als reclame. Konijnen familie. Olieverf op paneel. Afmeting: 40 x 40 cm. In goede staat.

5 Zilveren lepels en 2 vorkjes
Startprijs 40 EUR

Lot zilveren bestek met 4 koffielepel met filetrand en een lepel van "the city livery club, en een kleine en grote vork. 12-18 cm. ca 112 gram. In goede staat