Geelgouden oorstekers, 585/000, witte opalen bolletjes, ø 7 mm. In goede staat
H. Poeder. Heidegezicht met schapen. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Japanse Imari porseleinen siervaas met vergulde messing armaturen. Afmeting: H 36 cm. In goede staat.
Antieke gietijzeren historisme Portre Montre heraldijk. Circa 1890. Afmeting: 25 cm. In goede staat.
Grove goud op zilveren ring, 925/000, met parel en zirconia's. Bollopende ring met in het midden een parel, ø 10 mm, met aan weerskanten een zirconia. ø 59 ca 11,3 gram. In goede staat
Zilveren jat, 84 zolotniks, versierd met krullen en bekroond met een vogel. 16 cm. ca 28 gram. In goede staat
Chris Overbeeke. Ongesigneerd. In opdracht geschilderd als reclame. Konijnen familie. Olieverf op paneel. Afmeting: 40 x 40 cm. In goede staat.
Twee oude Chinees porseleinen kommen met bruine lusterglazuur. Afmeting: 6,5 x 12,2 cm ø. In goede staat.
Twee 19e eeuwse kistjes. Bestaande uit: Mahoniehouten theekist met bandintarsia, circa 1800 + notenhouten dekseldoos met metalen hoekstukken en bolpootjes. Afmeting: 20 - 19 cm. In goede staat.
Vier 19e eeuwse mahoniehouten stoelen met snijwerk, rozen. Eén stoel verbinding iets los. Afmeting: 95 x 44 x 50 cm. In goede staat.
Antieke Italiaanse marmeren schaal met Pietra Dura inlegwerk. Floraal, met geschulpte omranding. Afmeting: 42 x 36 cm. In goede staat.
Zilveren hanger en oorclips, 925/000, met barnsteen. Voorzien van een ovale barnsteen in een grillig bewerkte kast. In goede staat
Zeldzaam 18e eeuws Chinees porseleinen Imari bord met vogel bij bloesemboom + goud decor. Afmeting: ø 22 cm. In goede staat.
Clemens Briels '62. 1946 - ......... . Nr. 81/200. Surrealistische figuur. Lithografie op papier. Afmeting: 32 x 29 cm. In goede staat.
Geelgouden ring, 750/000, met saffier en diamant. Ring met in het midden een rond gefacetteerde saffier, ø 4,5 mm, met aan beide zijkanten 12 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,24. Gezet in de w...
Oude handbeschilderde Russische St. Petersburg dekseldoos. Beeldentuin + driemaster decor. Gesigneerd. Afmeting: 9 cm. In goede staat.
Antieke Zwitserse speeldoos met diverse melodieën en drie bellen. Circa 1900. Alle tanden van kam zitten er nog aan. Afmeting: 22 x 48 x 28 cm. In goede staat.
Lot met 8 bestekdelen, 5 theelepels, een pijpenwroeter met paard, een suikerschep en een kleine vork. Totaal 65 gram. 10-14 cm. In goede staat
Fraai antiek zilveren zakhorloge, zogenoemde knol, 925/000, gegraveerd op het uurwerk met Benzoni, Brighton, 6321. Rond 1830. ø Voorzien Romeinse cijfers en goudkleurige wijzers. ø 5 cm. In goede staa...
Zeer grote 19e eeuwse schildpad dekseldoos op bolpoten. Zeldzaam. Eén lichte beschadiging. Afmeting: 19 x 21 x 25 cm. In zeer goede staat.
Kristallen kandijcoupe met zilveren knop en voet, 833/000. Kandijcoupe met Russisch slijpsel geplaatst op een ronde zilveren voet met dubbele parelrand en een deksel met zilveren knop met parelbewerki...
Antieke Weense koud beschilderde tafellamp met Arabier onder palm. Circa 1900. Compositie metaal. Onderrand beschadigd. Afmeting: H 30 cm. In matige staat.
Lot met 2x 50 ct aan edelstenen, met o.a. onyx, opaal, rookkwarts, parel, amethist, robijn en granaat.
Antieke Quatro bijbel Staten Generaal te Haarlem door Joh. Enschede en Zn. 1782. Lederen band zonder rug. Gedateerd 1822. Afmeting: 13 x 29 x 24 cm. In redelijke staat.