Antiek Duits Lehmann blikken speelgoed. Trekkar model. Bibi. Nr. 749. Patent USA 27 Febr. 1912. Afmeting: 10 x 6 x 3,5 cm. In goede staat.
Fijne geelgouden oorknopjes, 585/000, met een klein singlecut diamantje in een royale witgouden zetkast, ø oorknop 4,5 mm. Klein deukje in één oorknop. Verder in goede staat.
Fleischmann 4236 H0, DB 221 010-0 Diesellok met originele verpakking, in goede staat
Zes maal porselein. 21e Eeuw. Bestaande uit: Tafelstuk + bovenop figuren + Drie puddingvormen + Franse Fayence dekseldoos, handbeschilderd, Clamecy 157. Afmeting: 11 - 26 cm. In goede staat.
Zilveren jat, 84 zolotniks, versierd met krullen en bekroond met een vogel. 16 cm. ca 28 gram. In goede staat
Chris Overbeeke. Ongesigneerd. In opdracht geschilderd als reclame. Konijnen familie. Olieverf op paneel. Afmeting: 40 x 40 cm. In goede staat.
Twee handgeknoopte tapijten. Eén tapijt uit Ardekan/Iran, rood van kleur met een medaillon in het midden. Afmeting: 85 x 63 cm. Eén tapijt Sarah, rood met floraal decor. Afmeting: 97 x 70 cm. Beiden i...
Twee kristallen vazen met verticaal slijpsel voorzien van zilveren gladde rand, 800/000. ø9x16cm. In zeer goede staat
Trix H0 22435 (krokodil) 20222 met originele verpakking en in goede staat.
Zilveren hanger en oorclips, 925/000, met barnsteen. Voorzien van een ovale barnsteen in een grillig bewerkte kast. In goede staat
Clemens Briels '62. 1946 - ......... . Nr. 81/200. Surrealistische figuur. Lithografie op papier. Afmeting: 32 x 29 cm. In goede staat.
Twee 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen gemberpotten. Bestaande uit: Blauw decor met tekens + mangaan landschaps decor. Afmeting: 14 - 16 cm. In goede staat.
Acht 18e eeuwse Chinees porseleinen schotels met Amsterdams bont decor. Eén gelijmd, één haarlijn. Zes goed. Afmeting: 10,7 cm. In redelijk/goede staat.
Piko H0 59141, E-Lok Rh 482 037-9(Infraleuna) met originele verpakking, in goede staat
Zeer grote oude Chinese bronzen cloisonne Foo-hond met boeddha. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 66 x 55 x 22 cm. In goede staat.
Fraai antiek zilveren zakhorloge, zogenoemde knol, 925/000, gegraveerd op het uurwerk met Benzoni, Brighton, 6321. Rond 1830. ø Voorzien Romeinse cijfers en goudkleurige wijzers. ø 5 cm. In goede staa...
Grote peervormige zilveren broche, 925/000, bezet met licht blauwe zirkonen in diverse slijpvormen en een hoefijzervorm bezet met diverse rond gefacetteerde gekleurde edelstenen. 55x66mm, ca 46,2 gram...
Antieke Zwitserse speeldoos met diverse melodieën en drie bellen. Circa 1900. Alle tanden van kam zitten er nog aan. Afmeting: 22 x 48 x 28 cm. In goede staat.
Zeer grote 19e eeuwse schildpad dekseldoos op bolpoten. Zeldzaam. Eén lichte beschadiging. Afmeting: 19 x 21 x 25 cm. In zeer goede staat.
Antieke Franse bronzen Pierrot. Gesigneerd Maisere. Circa 1900. Afmeting: H 31,5 cm. In goede staat.
Grote houtgesneden Madonna. 20e Eeuw. Afmeting: 70 cm. In goede staat.
Bronzen sculptuur met dolfijnen. 21e Eeuw. Afmeting: 23 x 17 x 33 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen diep bord. Met landschap en pagode decor. Afmeting: 4 x 23,3 cm ø. In goede staat.
Antieke Weense koud beschilderde tafellamp met Arabier onder palm. Circa 1900. Compositie metaal. Onderrand beschadigd. Afmeting: H 30 cm. In matige staat.