Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

39. Januariveiling 2019

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 11 januari 2019 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Zilveren creolen met diamant
Resultaat: 25 EUR

Fijne ovale zilveren creolen, 925/000, aan de voorzijde bewerkt en bezet met kleine stukjes diamant. Voorzien van scharnieren stekers. Breedte 2,2mm, ø 18x13mm. Nieuw

Zilveren ring met diamant
Startprijs 25 EUR

Brede zilveren ring, 925/000, met 3 bewerkte banden, de buitenste banden zijn geoxideerd en de middelste band is om en om bezet met diamantjes. Breedte ring 6 mm, ø 54 Nieuw

Zilveren collier met kruis
Startprijs 80 EUR

Zilveren collier met kruis, 835/000, lang gepunnikt collier, ø 4,5mm, met daaraan een zilveren kruis bezet met grote zirconia's. 50x38mm, incl. oog. Lengte 70 cm. ca 75,5 gram. In goede staat

Zilveren sieraden, 4x
Resultaat: 60 EUR

Lot met 4 zilveren sieraden, met een brede draairing met diverse edelstenen en een ring met drie zirconia's, twee armbanden met brede grillige schakels. Diverse gehaltes Totaal ca 90 gram. In goede st...

Zilveren armband met groene steen
Resultaat: 25 EUR

Zilveren armband, 925/000, met 7 ronde holgeslagen schakels bezet met een ovaal cabouchon geslepen chloromelanietstenen. 18 cm. Breedte 17,5 mm. In goede staat

Gouden ketting & armband met amethist
Startprijs 250 EUR

Geelgouden ketting en armband, 585/000, met amethisten. Schakelketting en armband met getrommelde amethisten. lengte 60cm en 18 cm. Totaal ca 31,6 gram. In goede staat

Groot lot schmuck
Resultaat: 30 EUR

Groot lot met schmuck sieraden, met o.a. kralencolliers, tashangers, oorclips en manchetknopen.

Antiek eiken grammofoonkast, 1920
Resultaat: 275 EUR

Antieke eikenhouten grammofoonkast. Circa 1920. Afmeting: 110 x 47 x 55 cm. In goede staat.

2x Arflex design stoel + 2x bijzettafel
Resultaat: 300 EUR

Twee 70er jaren design armleunstoelen. Gemerkt Arflex. Zwart gelakt hout + leder, kleine beschadigingen + twee bakeliet Bellini Design Italia bijzettafels. Afmeting: 77 x 88 x 74 cm + 24 x 46 x 46 cm....

Chinese kast, 1900
Startprijs 600 EUR

Chinese twee-delige kast met voorspringende panelen. Met vrouwenfiguren gedecoreerd en in het midden twee lades. Circa 1910. Afm.:86x182x50cm. Geheel in zeer goede staat. Dit object is op afspraak te ...

3-Delige Engelse miniset
Resultaat: 60 EUR

Drie-delige oude Engelse mahoniehouten miniset. 20e Eeuw. Afmeting: 58 x 50 x 36 cm. In goede staat.

Kist met smeedijzeren beslag, 1803
Startprijs 300 EUR

Noord-Duitse eikenhouten Barok dekenkist met smeedijzeren beslag, slot en sleutel. Anno 1803. Afmeting: 86 x 123 x 57 cm. In goede staat.

Antiek weef tafelapparaat, 1900
Resultaat: 110 EUR

Antieke mahoniehouten weverij fabriek tafelapparaat. Circa 1900. Goodbrand and Holland Manchester. Afmeting: 54 x 77 x 44 cm. In goede staat.

Engels eiken secretaire, 19e eeuw
Resultaat: 180 EUR

19e Eeuws Engels eikenhouten secretaire. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Afmeting: 106 x 92 x 53 cm. In goede staat.

Antieke Engelse butlertray, 1900
Resultaat: 40 EUR

Antieke Engelse eikenhouten butlertray. Circa 1900 ook opklapbaar. Afmeting: 93 x 25 cm ø. In goede staat.

Biedermeier bijzettafeltje, 1840
Resultaat: 50 EUR

19e Eeuwse mahoniehouten bijzettafel op vier-spant poot. Circa 1840. Biedermeier. Lichte fineerschades. Afmeting: 74 x 80 x 60 cm. In redelijke staat.

Antieke ovale spiegel
Resultaat: 30 EUR

Antieke ovale zwarte spiegel met bewerkte rand en facet geslepen spiegel. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.

4x Gründer stoelen, 1880
Startprijs 90 EUR

Vier antieke Duitse notenhouten Gründerzeit stoelen. Circa 1880. Stoffering versleten. Afmeting: 94 x 40 x 60 cm. In redelijk/goede staat.

4x Engelse stoelen, 19e eeuw
Resultaat: 90 EUR

Vier 19e eeuwse Engelse mahoniehouten stoelen met goede velours stoffering. Afmeting: 87 x 48 x 54 cm. In goede staat.

Kindertafel + stoel
Resultaat: 20 EUR

Oude eikenhouten kindertafel en mahonie kinderstoel. 20e Eeuw. Afmeting: 32 - 65 cm. In goede staat.

Hollandse eiken kuifkast, 1860
Resultaat: 225 EUR

Antieke Hollandse eikenhouten kuifkast. Louis Philippe. Circa 1860. Uitneembaar, met schappen en lades achter de deuren. Afmeting: 235 x 150 x 45 cm. In goede staat.

2-Deurs commode
Resultaat: 100 EUR

Twee-deurs kastje. Circa 1840. Mahonie op zachthout gefineerd. Afmeting: 97 x 77 x 46 cm. In goede staat. Dit object is op afspraak te bezichtigen in Gildehaus.

Eiken broodkast, briefpanelen
Resultaat: 150 EUR

Eiken broodkast met briefpanelen. Afmeting: 163 x 66 x 50 cm. In goede staat. Dit object is op afspraak te bezichtigen in Gildehaus.

Louis Philippe speeltafel, 19e eeuw
Resultaat: 60 EUR

19e Eeuwse mahoniehouten speeltafel. Louis Philippe. Lichte fineerschade. Afmeting: 83 x 42 x 90 cm/83 x 84 x 90 cm. In redelijke staat.